PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hızlanma ve ses ??

motor delisi
06/02/2012, 07:40
Günaydın arkadaşlar bugün işe arabamla geldim yaklaşık 35 km yol dumduzdu ve boştu biraz basayım dedim sol şeride kitledim gidiyorum araç dualogic eco tuşu açıktı kapasamda aynı gerçi birşey farketmedi :huh00000: araba 100 densonra motoru bağırmaya başlıyor içeri baya bi sesi geliyor hızlanmasında problem yok gitmiyor diyen arkadaşları kınıyorum gerçekten bi anda 145 e çok rahat çıktım bassam dahada rahat gidecekti ama sesli çalışıyor motor o an boğuluyor böyle olması normalmi herkesdemi böyle yoksa benim motor daha 400 km de diyemi böyle bir ses çıkıyor ? Gerçekten bugün anladım ses yalıtımı evo da kesinlikle yetersizmiş :ermm:

dogus618
06/02/2012, 08:38
Evoda ses cok duyarsin yol sesi ruzgar sesi motor sesi motorun ne bilmiorum ama multijet bagirsada cigirsa gidio araba sesi cok alio iceri

---
I am here: https://maps.google.com/maps?ll=41.014732,28.883952

motor delisi
06/02/2012, 08:52
Evoda ses cok duyarsin yol sesi ruzgar sesi motor sesi motorun ne bilmiorum ama multijet bagirsada cigirsa gidio araba sesi cok alio iceri

---
I am here: Google Maps (https://maps.google.com/maps?ll=41.014732,28.883952)
dizel değil 1.4 77hp benzin öyle aman aman motor sesi duymuyorumda rüzgar sesi falan geliyormuş gerçekten

srkaradag
06/02/2012, 12:55
evet 90-100kmyi geçince rüzgar sesi artıyor, ancak sınıfının standartlarında diye düşünüyorum tabi yalıtımı daha iyi araçlar olabilir(polo vs.) bilmiyorum kullanmadım.

tayfux
06/02/2012, 15:34
8v olduğu için malesef öyle..

comanchee
06/02/2012, 15:49
şimdi ses var diyen arkadaşlar araçlarınızı çok dinlemeyin bunlar birer mercedes bmw veya d sınıfı araç değiller.b sınıfı araçlardan beklentiler çok yüksek bu sınıf araçlar ne kadar ekmek okadar köfte mantıpı ile üretiliyor.benim araçta ses yok belki vardır ama ben dinlemiyorum.eğer böyle yaparsanız zevk alamazsınız.çok rahatsız iseniz servise müracaat edin çok basit problemler bunlar.sıfır araçların kapıları genelde ayarsız oluyor.servise söyleyin ayarlasınlar kapılar dengesini bulur.Neticede b sınıfı araçlarımızın hitap ettiği kesim belli şehir içi kullanıma yönelik ucuz araçlar...gülü seven abisine katlanır..

motor delisi
06/02/2012, 21:06
şimdi ses var diyen arkadaşlar araçlarınızı çok dinlemeyin bunlar birer mercedes bmw veya d sınıfı araç değiller.b sınıfı araçlardan beklentiler çok yüksek bu sınıf araçlar ne kadar ekmek okadar köfte mantıpı ile üretiliyor.benim araçta ses yok belki vardır ama ben dinlemiyorum.eğer böyle yaparsanız zevk alamazsınız.çok rahatsız iseniz servise müracaat edin çok basit problemler bunlar.sıfır araçların kapıları genelde ayarsız oluyor.servise söyleyin ayarlasınlar kapılar dengesini bulur.Neticede b sınıfı araçlarımızın hitap ettiği kesim belli şehir içi kullanıma yönelik ucuz araçlar...gülü seven abisine katlanır..
Öyle tabiki ben bundan şikayetci değilim araba 77hp 8v 1400cc diğer araçlardada böyle oluyor ama sadece bendemi diye merak ettim araç daha yepyeni motorumu açılmadı diye merak ettim:innocent:

borakin
06/02/2012, 21:36
Balıkesir karahallılar servisindeki bir arkadaşın sözü
bu aracı trasformers olarak üretmişler dedi.. anlamsız şekilde suratına baktım adamın
oda :) 100 ü geçince araç değişmiyormu? çok ses alır dedi :D
daha da basarsan birgün sadece koltukla yol alabilirsin dedi..

servisten inciler :)