PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cam Filmi !

Semih Kurtulmus
22/01/2012, 22:50
Yarın gidip film taktırmayı planlıyordum biraz okumak istedim ve harbiden çok ayar oldum .. Babamın arabasının camları simsiyah içi hiç görünmüyor ama hiç sorun olmadı ben şimdi taktıracağım beyaz arabama gider ceza yerim söktürürler vs.. Bütün şevkim kaçtı sinir oldum ..
Hadi Bursa'dayken hiç sorun olmaz zaten sisleri falan hiç kapamıyorum sadece fsm bulvarı çıkışından geçerken polisler olduğundan kapatıyorum :D Ama okuduğum yer Yozgat bir tane caddesi var kulenin oradan geçerken her defasında polisler görecek zaten xenonlar dert olacak üstüne film tamam işte her canları istediğinde gel bakalım sana ceza oh valla .. Ne yapsam bilemedim şimdi ? Yorumlarınız nedir..

NOT: Far yüksekliğinden en alt seviyeye çeksem xenondan yırtabilir miyim acaba ?

effect1903
22/01/2012, 23:00
Açık renk ve kaliteli film yaptırırsan sorun olmaz, benim aracımda açık renk ziebart film var sanki aracın orijinalinde varmış gibi çok güzel duruyor hem farkedilmiyor :)

sfkbrtn
22/01/2012, 23:02
film işi tamamen polisin insiyatie ama çok koyu olmazsa sıkıntı çıkacağını sanmam çok kıl birine denk gelmezseniz...

Semih Kurtulmus
22/01/2012, 23:06
film işi tamamen polisin insiyatie ama çok koyu olmazsa sıkıntı çıkacağını sanmam çok kıl birine denk gelmezseniz...

1 numara yasal olarak geçiyormuş ben konuşmuştum okul zamanı .. Ama 1 numarayı taktırma daha iyi ..

Semih Kurtulmus
22/01/2012, 23:07
Açık renk ve kaliteli film yaptırırsan sorun olmaz, benim aracımda açık renk ziebart film var sanki aracın orijinalinde varmış gibi çok güzel duruyor hem farkedilmiyor :)

Açıktan kasıt 1 numara mı ? :)

aykut_1914
23/01/2012, 00:25
film konusunda agusstostan beri hala karar aşamasındayım...
okul zamanı çevre yolunu kullanıyorum,öle gişelerden gir çık yapıyorum ki 2 sindede polis abiler açmış kollarını bekliyo oluyolar :(
yaza kadar gözüm yemicek sanırım

effect1903
23/01/2012, 00:40
Açıktan kasıt 1 numara mı ? :)

Evet :) fazla koyu zaten güzel görüneceğine aksine bozuyor arabayı.. Bu tabi benim düşüncem zevkler tartışılmaz..

asil
23/01/2012, 01:16
filim oldumu 3 veya %75 takıcan dışardan içersi görünmücek...

Semih Kurtulmus
23/01/2012, 08:52
Evet :) fazla koyu zaten güzel görüneceğine aksine bozuyor arabayı.. Bu tabi benim düşüncem zevkler tartışılmaz..

Ya bende beyaz arabaya simsiyah film yaptırmayı istemem ki yaptırmam pek yakıştıramıyorum ama 2 numara istedim ben bu gidişle 1 numara olacak .. :(

BeCkS
23/01/2012, 10:50
ben geçen yıl beyaz puntoma 2 numara film yaptırdım ve hakkaten baya koyu ve istediğim gibi oldu yaptırdım 1 hafta sonra yunus polisler çevirdi... seni aracın içinde göremiyoruz dediler yanımdaki arkadaş önden bak o zaman demezmi polise:) polis evet gençler iniyosunuz ve filmleri söküyosunuz dedi adama yalvar yakar zorla ikna ettik tabi sonra arkadaşa yaptıklarımı anlatmim:) yani aslında polisin insiyatifine kalmış ama şuda var keyfimdende vazgeçiremezler!!!

Ziyaretçi034
23/01/2012, 10:59
aracı alırken serviste yaptırmak istemiştim, 500 liraya yakın fiyat vermişlerdi. polis işi tamamen riziko olduğundan 20 gün önce 80 liraya 3 yıl garantili 2 numara film çektirdim. kabaca senede bir defa filmden dolayı "yakalanma / ceza / muayene / yeni film" olayı yaşasam 2 senede servisin istediği paraya denk gelecek. şimdilik bi sıkıntı yok, umarımda olmaz :)

Semih Kurtulmus
23/01/2012, 12:09
aracı alırken serviste yaptırmak istemiştim, 500 liraya yakın fiyat vermişlerdi. polis işi tamamen riziko olduğundan 20 gün önce 80 liraya 3 yıl garantili 2 numara film çektirdim. kabaca senede bir defa filmden dolayı "yakalanma / ceza / muayene / yeni film" olayı yaşasam 2 senede servisin istediği paraya denk gelecek. şimdilik bi sıkıntı yok, umarımda olmaz :)

Serviste 600 tl güvenlikli cam filmine dediler utanmasalar soyun diyecekler :D

Ziyaretçi034
23/01/2012, 12:12
Serviste 600 tl güvenlikli cam filmine dediler utanmasalar soyun diyecekler :D

deselerki bu cam filmi yasal, yaptırırdım ama arabayı servisten çıkardıktan sonra 100 metre ileride polisin sök demeyeceğinin garantisi olmadığından pek yanaşmadım bende

skystar37
23/01/2012, 12:17
Cam filmleri yasal değildir, 1 numarada taktırırsanız 3 numarada taktırırsanız polis ceza keser sonuçta yasal değil. Çeviren polisin insafından ziyade o an ne için çevirme yaptığı ile alakalı ben 3 defa çevirmeye girdim 3ude normal kontroldu son 4. çevirme emniyet kemeri ve cam filmiydi kesti cezayı ve gidip söktürdüm.

Semih Kurtulmus
23/01/2012, 12:53
deselerki bu cam filmi yasal, yaptırırdım ama arabayı servisten çıkardıktan sonra 100 metre ileride polisin sök demeyeceğinin garantisi olmadığından pek yanaşmadım bende

Heh bak o dediğine sonuna kadar katılıyorum , yazık günah yani az para değil 500 600 tl ..

Semih Kurtulmus
23/01/2012, 12:53
Cam filmleri yasal değildir, 1 numarada taktırırsanız 3 numarada taktırırsanız polis ceza keser sonuçta yasal değil. Çeviren polisin insafından ziyade o an ne için çevirme yaptığı ile alakalı ben 3 defa çevirmeye girdim 3ude normal kontroldu son 4. çevirme emniyet kemeri ve cam filmiydi kesti cezayı ve gidip söktürdüm.

Daha sonra geri taktırdınız mı :)

byspayn
27/01/2012, 02:31
Bu cam filmi konusu benim de gündemimde şu anda :)

uraaal
27/01/2012, 02:56
ben geçen yıl beyaz puntoma 2 numara film yaptırdım ve hakkaten baya koyu ve istediğim gibi oldu yaptırdım 1 hafta sonra yunus polisler çevirdi... seni aracın içinde göremiyoruz dediler yanımdaki arkadaş önden bak o zaman demezmi polise:) polis evet gençler iniyosunuz ve filmleri söküyosunuz dedi adama yalvar yakar zorla ikna ettik tabi sonra arkadaşa yaptıklarımı anlatmim:) yani aslında polisin insiyatifine kalmış ama şuda var keyfimdende vazgeçiremezler!!!
o polis orda oyle bir uygulama yapamazdı cagırırdı trafik polisini beklerdi basında iki saat kimseyi ceviremezdi bu esnada gelirdi trafik polisi keserdi cezayı.yada soyle diyeyim sana trafik ekibine yakalanmazsan filmden dolayı hıcbır cekıncen olmasın.bu arada puntoya en cok yakısan aksesuar olan fılm ıle keyıflı,trafik polissiz bir ömür dileriz :D

BeCkS
27/01/2012, 08:30
o polis orda oyle bir uygulama yapamazdı cagırırdı trafik polisini beklerdi basında iki saat kimseyi ceviremezdi bu esnada gelirdi trafik polisi keserdi cezayı.yada soyle diyeyim sana trafik ekibine yakalanmazsan filmden dolayı hıcbır cekıncen olmasın.bu arada puntoya en cok yakısan aksesuar olan fılm ıle keyıflı,trafik polissiz bir ömür dileriz :D
aynen ural dediğim gibi kessin cezayı öderiz kardeşim napalım ben filmden vazgeçmem yani:)

skystar37
27/01/2012, 08:59
Daha sonra geri taktırdınız mı :)

Yok şuan arkaşlarda perde var önlerde bişey yok.

macit
28/01/2012, 04:07
arkadaş ne filmmiş ya nası yapcaz toplansak eylem falan yapsakya :D
bari 1 numara ser olsun

Semih Kurtulmus
28/01/2012, 12:07
arkadaş ne filmmiş ya nası yapcaz toplansak eylem falan yapsakya :D
bari 1 numara ser olsun

1 ser zaten :D polis diyor bunu bana :D

Caglayan
28/01/2012, 12:24
1 2 farketmez cam filmi her arabada yasak zaten. 1 numara oldugu zaman es gecebılıyolar ama 2 numarada affetmıyorlar benım arabada 2 numara var 3 senedir kullanıyorum cok sukur daha ceza yemedım ama cok ıkaz aldım cevırmelerde :)

macit
30/01/2012, 00:49
1 ser zaten :D polis diyor bunu bana :D

o polisin insiyatifi bence ben hepsi yasak biliyorum :D

ervatan
30/01/2012, 01:03
valla banada arcı aldığımda çok dediler yok ceza yazarlar aracı rehin koyarlar falan riske girdim 1 numara yaptırdım 1 yıldır 3 sefer polis konrtole girdim hiç bir şey demediler polisler

uraaal
30/01/2012, 02:16
direk 3 numara hatta 4 numara o kadar koyu benımkıde bısı olmuo sımdılık bellı donemlerde baskı yapıolar sadece sımdılık relax :D

ares666
30/01/2012, 09:22
Yarın gidip film taktırmayı planlıyordum biraz okumak istedim ve harbiden çok ayar oldum .. Babamın arabasının camları simsiyah içi hiç görünmüyor ama hiç sorun olmadı ben şimdi taktıracağım beyaz arabama gider ceza yerim söktürürler vs.. Bütün şevkim kaçtı sinir oldum ..
Hadi Bursa'dayken hiç sorun olmaz zaten sisleri falan hiç kapamıyorum sadece fsm bulvarı çıkışından geçerken polisler olduğundan kapatıyorum :D Ama okuduğum yer Yozgat bir tane caddesi var kulenin oradan geçerken her defasında polisler görecek zaten xenonlar dert olacak üstüne film tamam işte her canları istediğinde gel bakalım sana ceza oh valla .. Ne yapsam bilemedim şimdi ? Yorumlarınız nedir..

NOT: Far yüksekliğinden en alt seviyeye çeksem xenondan yırtabilir miyim acaba ?

babacan 3 numara filmlere genelde polis bişi demiyor. kesin demiyorum bak genelde bişi demiyor araç içi görüldüğü zaman sorun olmuyor. ama garatisi yok genelde diyorum. yok eğer illede ceza yazmaya karalıysa polis arkadaşlar 1 numara bile olsa cezayı yazar... şans işi diyelim. ama bence taktır çok ciks duruyo ya

Semih Kurtulmus
30/01/2012, 16:08
babacan 3 numara filmlere genelde polis bişi demiyor. kesin demiyorum bak genelde bişi demiyor araç içi görüldüğü zaman sorun olmuyor. ama garatisi yok genelde diyorum. yok eğer illede ceza yazmaya karalıysa polis arkadaşlar 1 numara bile olsa cezayı yazar... şans işi diyelim. ama bence taktır çok ciks duruyo ya

Kesinlikle katılıyorum kendimi çıplak gibi hissediyorum arabanın içinde :D

valla banada arcı aldığımda çok dediler yok ceza yazarlar aracı rehin koyarlar falan riske girdim 1 numara yaptırdım 1 yıldır 3 sefer polis konrtole girdim hiç bir şey demediler polisler

Ya ben Bursa'dayken sıkıntı yaşamam zaten sislerimi bile hiç kapamıyorum ama üniversite okuduğum yerde ilk ben yerim cezayı :D Ondan sıkıntı ama yazın gelince en koyusundan taktıracağım :)

o polisin insiyatifi bence ben hepsi yasak biliyorum :D

Olabilir valla :)

ClubberS_ENjoY
16/02/2012, 01:24
Uzun zamandır bakmıyordum buraya konuyada tesadüf girdim. Cam filmi tuvtürkün açıklaması ile artık hafif kusurlu olarak araçlar geçiyor. Ancak polis ile karşılaşmanız durumunda tamamen polisin vicdanına kalmış bir durum . Şahsen kızılayda mesela kuğula arabayı akşama kadar tuttum bin tane ekip arabasının içinden geçtim durduran olmadı ama bir kere sıhhiyeye doğru giderken 10 dk park halinde durdum polis ceza yazacaktı sağolsun ikna ettim ve yolcu etti gönderdi beni yazmadan. Aklınızda bulunsun 72 lira cezası var 15 gün içinde yatırırsanız 50 liraya geliyo cezası. Şükür hiç ödemedim camlardan zaten pek kızılaya inmiyorum inincede maksat komedi camları açıp geziyorum :D Ön cam 1 diğerlerinin tamamı 2 numara filmler. Oğuz otoya yaptırdım ivedikte sağolsunlar çokta titiz yaptılar. Merak edenler olursa nasıl duruyo diye fotoğraf paylaşıyorum :)

https://imageshack.us/photo/my-images/638/40445610150536464554140.jpg/https://imageshack.us/photo/my-images/638/40445610150536464554140.jpg

https://imageshack.us/photo/my-images/638/40445610150536464554140.jpg/https://img638.imageshack.us/img638/2596/40445610150536464554140.jpg

shellcininabisi
16/02/2012, 07:14
ben de baya düşündüm bu film olayını. ancak yaşadığım küçük ilçede polisler hiç te sıcak bakmıyorlar. o yüzden BOD PERDE aldım arka camlara. gayet memnunum şu anda. ilk başta 2 kere durdular "Hocam filmleri sökün" diye perde olduğuna bile sökmeden inandıramadım :)

cihankardes
16/02/2012, 11:07
Emrah kardeşim İzmir'in neresindensin?
Ona göre takılmayalım oralarda pek :)

yildiray
16/02/2012, 11:49
ben de baya düşündüm bu film olayını. ancak yaşadığım küçük ilçede polisler hiç te sıcak bakmıyorlar. o yüzden BOD PERDE aldım arka camlara. gayet memnunum şu anda. ilk başta 2 kere durdular "Hocam filmleri sökün" diye perde olduğuna bile sökmeden inandıramadım :)
BOD PERDE'yi ne kadara aldınız ve nerelerden bulabilirim punto evo için

aykut_1914
16/02/2012, 21:42
emrah abi sen urlada mıydın?

SteinGP
16/02/2012, 21:46
emrah abi sen urlada mıydın?

aykut bir ara sen benim filmlere bak abi,sonra karar ver bod perde taktırmaya.

aykut_1914
16/02/2012, 22:09
aykut bir ara sen benim filmlere bak abi,sonra karar ver bod perde taktırmaya.

ya erayda aynısını söledi,çokda hoşuma gitti,çokta uyguna çözcez inş :)
tırsıyorum valla bu urla murla taraflarından ne yalan söliyim. Gerçi yukarda biri cezaya 50 lira demiş,o doğruysa sıkıntı yok :D

SteinGP
16/02/2012, 22:36
ya erayda aynısını söledi,çokda hoşuma gitti,çokta uyguna çözcez inş :)
tırsıyorum valla bu urla murla taraflarından ne yalan söliyim. Gerçi yukarda biri cezaya 50 lira demiş,o doğruysa sıkıntı yok :D

ceza 50 tl değil onu geçicen abi :D ama benim filmler havanın durumuna ve ışığa göre renk alıyor,çevrilen filmli arabaların yanından geçip gidiyorum ama,bi maşallah diyim bari :)

Ziyaretci037
16/02/2012, 23:51
Cam filmi cezası 50 lira diil arkadaşlar yılbaşından önce 140 liraydı arkadaşıma kestiler ordan biliyorum :D