PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anahtar kodu hakkında

shams
21/01/2012, 01:59
bu bizim arabaların anahtarlarının başına birşey gelmesi halinde kullanacağımız anahtar şifrelerimizden bana vermediler. Yedek ve esas anahtarı var da kodum yok. Bir sıkıntı olursa ne yaparım ne diyorsunuz? Arabanın bir yerine yazmış olabilirler mi acaba diye yarın biraz araştırma yapacağım aracımda.

jrgakbulut
21/01/2012, 11:22
yok usta anahtari verirken kart veriyorlar sana yedek anahtarla beraber arabanin bi yerinde yazcagini zannetmiyorum

shams
21/01/2012, 11:29
tuh ya ben arkadaşla irtibata geçeyim o zaman. Moralim bozuldu şimdi.

jrgakbulut
21/01/2012, 11:36
valla moralini bozmak istemezdim ama yani bana verdiler bi kart ve yedek anahtar hatta yanlıs hatrlamiosam mavi beyaz bi kart fiat code yaziyor ustunde

Ziyaretci036
21/01/2012, 11:38
moralini bozcak bir durum yok o kart olsada olmasada anahtarınızı alabilirsiniz olası bir kaybolma durumunda..

shams
21/01/2012, 12:26
moralini bozcak bir durum yok o kart olsada olmasada anahtarınızı alabilirsiniz olası bir kaybolma durumunda..

emin misin Murat abi?... zaten mantıklı olan bu. kodun yok anahtarın başına bir şey geldi. Arabanı at çöpe demeyecekleri ortada yani.

Bu arada Aracımı aldım abi. Senin yardımların için de ayrıca teşekkür edeyim :)

jrgakbulut
21/01/2012, 12:31
yok kardeşim bende yanlıs anlattim galiba sana o kodu vermeleri işini kolaylaştirir kaybetsende hiçbirseş olmaz zaten kaskodan bile yaptirabiliyorsun o bakimdan rahat ol :)

Ziyaretci036
21/01/2012, 20:38
emin misin Murat abi?... zaten mantıklı olan bu. kodun yok anahtarın başına bir şey geldi. Arabanı at çöpe demeyecekleri ortada yani.

Bu arada Aracımı aldım abi. Senin yardımların için de ayrıca teşekkür edeyim :)
önemli değil canım kardeşim arabandan memnunsan problem yok güle güle kullanmanı dilerim. dediğim gibi hiç problem olmaz. Sıkma canını ama anahtarlarına dikkat et kaybolmasın. :)

shams
21/01/2012, 22:23
yok ya kaybolmaz inşallah :)

arabamdan çok memnunum. Harika bir araç.

pparazzi
15/02/2012, 10:28
kardeşim servise gidiyorsun şase numarandan herşey çıkıyor anahtar kodu vs hiç canını sıkma yalnız biraz tuzlu yedek anahtar okadar

Ziyaretçi034
15/02/2012, 10:39
aracı teslim ederken code kartını felan gösterip anahtar kaybolursa bu kartla başvurursanız yedeğini çıkartabilirsiniz. olduda kart kayboldu yedek anahtarı gene çıkartabiliriz ama bu sefer atıyorum 50 tl yerine 200 tl ödemek zorunda kalırsınız demişti servis görevlisi.

serhat77
15/02/2012, 16:54
Code kartınız yoksa 80 TL ekstra ödeme yapıp önce kart getirmek zorundayız. Ben aracı satın aldığım yerden yedek anahtarıda almadım kaybetmişler :S Şimdi mecbur yedek anahtar ve code kart alıp kaybolan anahtarı devre dışı bırakacağım.