PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GP fanları 2 yıl sonra evo yu kabullenemediniz mi?

since1453
17/01/2012, 15:18
Arkadaşlar formun eski yazılarında dolanırken grande punto evo resmen duyuruldu adlı bir başlık gözüme çarptı.Evo ilk çıktığında gp ci arakdaşlar dış kasayı hiç beğenmemiş,arka stoplar ve iç dizayn konusunda kararsızlarmış.

Merak ettiğim şey şuan ki görüşleriniz nasıl ?

Ümite bey özellikle siz evo konusunda epey nötr müşsünüz :)

takres
17/01/2012, 15:29
stop hariç dış tasarımı hala beğenmiyorum..iç tasarımı ise gayet güzel...

fiery_hunter
17/01/2012, 15:31
iç tasarım harika tampondaki siyah yerler ise hala gülmeme sebep oluyor :D

fota
17/01/2012, 15:32
geçen sene üye değildim , evo alınca üye oldum bence içi dışı bir araç :)

ntcn 17
Ön tampon hariç (sis farları ve siyah yerleri ) gayet güzel.Özellikle iç dizaynı hoş

mert35
ıc tasarım sahane sonunda gostergeyı adam akıllı yaptılar stoplar guzel tamponları pek begnmıorum helekı sıs farını ortaya aldılar o yuzden cok canım sıkkın:D

since1453
17/01/2012, 15:41
galariye evo almak için girmedim acaba nasıl bir araç diye bakmak için girdim fakat beyaz my life ı görünce bir elektiriklenme başladı.ilk olarak çelik jantı,ardından arka stopları çarptı gözüme,sonra ön farların karartılmış olduğunu gördüm ok hoşuma gitti..
Ardından piano black boya çarptı gözüme beyaz üstünde kendi ni gösteriyordu (bazı arkadaşlar ısınamadı piano black boyaya :) )
Fakat hala karasızdım ta ki ;

Aracın içine ilk oturduğumda deri direksiyon,teybin şıklığı iç göstergelerin spor duruşu,döşemenin üstündeki deriye benzer gözenekli siyah kaplama gel beni al dedi adeta karşı koyamadım çekişine.ama bir şeye sinir olmuştum oda düz vitese benziyenn dualogic vitesi ama kullanınca çok pratik olduğunuıu gördüm ama keşke bravo nun vitesine benzeseydi diyorum....

Ve artık bir puntocu yum :)

aykut_1914
17/01/2012, 15:45
iç tasarım harika tampondaki siyah yerler ise hala gülmeme sebep oluyor :D

son gülen iyi güler aslan :D
sis ler hariç hastasıyım evo nun,zaten benim araçtada sis yok :fish0000:

thekafkef
17/01/2012, 16:13
ön tipi dışında evo çok güzel bi araç piano black yaparak biraz daha iyi oldu sanki ama hala ısınamadım :D

since1453
17/01/2012, 16:25
ön tipi dışında evo çok güzel bi araç piano black yaparak biraz daha iyi oldu sanki ama hala ısınamadım :D

zevk meselesi benim de piano black çok hoşuma gidiyor birçok arkadaş ta evo kitteki krom olan ön kısmı seviyor....

Aslında radikal değişimleri kabul etmek zordur :)

erosistanbul
17/01/2012, 16:32
iç harika da dışa hala ısınamadım. oyuncak gibi. bi ağırlığı yok. ( bence tabiii)

Hsan
17/01/2012, 16:36
Önceki aracı GP Fire Fun, şimdiki aracı Multiair Dynamic olan birisi olarak; GP daha dinamik bir görüntü sergiliyordu, özellikle 16" alaşım jantlar-marşpiyel-spoiler-karartılmış farlar GP'yu öne çıkarıyordu. EVO'da ise dış tasarımda öne çıkan kısımlar sadece arka stoplarla sınırlı kalmış durumda; gerçi modifiye olarak bahsedilen parçalar takılabilinir ama ben fabrikasyon olarak bahsediyorum. Dış tasarım kesinlikle GP bence (stoplar hariç) ama ben zamanımın çoğunu dışardan aracıma bakarak değil, içinde geçirdiğim için EVO diyorum, dışardan bakınca yakın gibi ama içerden ikisi bambaşka araçlar; bu da tercih meselesi olarak çıkıyor tabii karşımıza =)

Tayfun-E30
17/01/2012, 16:51
evo aynı kalıbı yeni bir arabaymış gibi pazarlamak için Giugiaro nun tasarımının ağır makyajla bozulmuş, hatlarını çizgilerini kaybetmiş bir araba.. zaten donanım ve aksesuar olarakta epey zayıflatıldı..

izoci
17/01/2012, 17:05
Tatlı araç :)

blgtlg
17/01/2012, 17:11
başlık çok komik bence...
evo dersenizde, gp mi sattıktan sonra sıfır ve dizel alacağım ilk tercihlerimden biri, yani bence çok güzel iç ve dış dizaynı....

asil
17/01/2012, 17:13
iç kalitesi için evo derim......

Moosty
17/01/2012, 17:23
Evo alırsam (ki alırım, niye almayayım özellik ve güzellik olarak bütçeme en uygun en güzel araba şu an Evo) ilk yapacağım iş tamponları GP nin tamponları ile değiştirmek olur.

Kimbilir, Evo yu görünce Giugiaro'nun içi nasıl sızlamıştır.

Tamam, Evo bu haliyle de bir çok arabadan çok çok daha güzel ama tasarım bütünlüğü bozulmuş.

Du Hast
17/01/2012, 17:24
evo nun ön göğsünü söküp GP taktın mı olay bitmiştir
neyseki evo makyajlandı ön tamponu güzelleştirmişler.

BeCkS
17/01/2012, 17:25
aynen tamponu bende hiç beğenemedim hatta evonun dışını hiç beğenemedim bence gp,nin içini evonun içi gibi gibi yapıcaklardı ...

sehzadeamasya
17/01/2012, 17:28
iç dizaynı ve dış dizaynı süper aldığımız paralar bu araç fazla bile bence

tonymontana
17/01/2012, 17:29
GP daha sportif daha,sinirli bir yapıya sahip. Dışı daha güzel. Ancak iç olarak evo ile yarışamaz.

ykaya1983
17/01/2012, 18:03
Ben de birçok arkadaş gibi iç evo dış gp diyorum.Zaten gp nin dışı evonun içiyle birleşseydi bu araç satış rekorları kırabilirdi.Evo benim gözümde bir polo fiesta corsa dan aşağı kalır yanı olmayan bir araba.Bana göre satış rakamlarının da istenen seviyede olmamasının tek sebebi ön tasarımı

sedini
17/01/2012, 18:08
Gp dış (stoplar evodan) Evo iç.. 10 numara tasarım..

Semih Kurtulmus
17/01/2012, 19:31
Valla babam bana arabayı almadan önce evo mu istiyorsun grande mi dedi ben grande istedim.. Dış kasasını hiç sevmedim (tabi zevk meselesi) ama iç kısmının vişne çürüğü olması gayet hoş orası ayrı :)

motor delisi
17/01/2012, 19:39
ben ikisininde 2012 sini aldım test ettim sayılır dış dizayn değilde önden gp yi çok daha seviyordum ama genel olarak evo daha hoş ve daha konforlu heleki iç tasarımı ımm tadıntan yenmez :)

since1453
17/01/2012, 20:18
başlık çok komik bence...
evo dersenizde, gp mi sattıktan sonra sıfır ve dizel alacağım ilk tercihlerimden biri, yani bence çok güzel iç ve dış dizaynı....

ben komik kısmı göremedim hala 2009 yılında tam 9 sayfa gp mi evo mu diye sıkı bir tartışma olmuş.gp ciler evo yu beğenmemiş puntoya ilkkez geçiş yapanlarda evo yu tercih etmiş bu süeç içinde ümitbey gibi eski gp cilerin yorumunu merak ettim çok mu komik ?

since1453
17/01/2012, 20:25
evo aynı kalıbı yeni bir arabaymış gibi pazarlamak için Giugiaro nun tasarımının ağır makyajla bozulmuş, hatlarını çizgilerini kaybetmiş bir araba.. zaten donanım ve aksesuar olarakta epey zayıflatıldı..

tayfun bey iç kokpit aynı kalıpmı %99 değişmiş mi arracın ön kısmı epey değişmiş hatta birçok kimse eskisi daha iyi diyor,arka stoplar bambaşka bir hava katmiş
benim bildiğim aksesuar ve donanım çalınan araçlar 2012 gp ler.makyaj aynası tutamaçlar bagaj ve iç aydınlatma

evo dync ve my life serilerinin özellikle dualogic olanlarında eksik olan nedir?
-my life taki 4 hava yastiğimi
-abs-asr-msr-esp hill holdr mı
-yeni kokpit dzynı mı deri direksiyon mu
-çelik jant mı
-blue me-yada bluetooth mu yada sesle radyo kontrolumu ?

ben eski plri pek bilmiyorum aydınlatırsan sevinirimm

Tayfun-E30
17/01/2012, 22:14
tayfun bey iç kokpit aynı kalıpmı %99 değişmiş mi arracın ön kısmı epey değişmiş hatta birçok kimse eskisi daha iyi diyor,arka stoplar bambaşka bir hava katmiş
benim bildiğim aksesuar ve donanım çalınan araçlar 2012 gp ler.makyaj aynası tutamaçlar bagaj ve iç aydınlatma

evo dync ve my life serilerinin özellikle dualogic olanlarında eksik olan nedir?
-my life taki 4 hava yastiğimi
-abs-asr-msr-esp hill holdr mı
-yeni kokpit dzynı mı deri direksiyon mu
-çelik jant mı
-blue me-yada bluetooth mu yada sesle radyo kontrolumu ?

ben eski gplri pek bilmiyorum aydınlatırsan sevinirimm

ben tasarımı bozulmus aynı kalıp kullanılmış derken arabanın dışından bahsediyorum, evo artık bir Giugiaro tasarımı değil,bence bu arabanın Giugiaro tasarımı olması büyük bir artı, benim italyan arabası almamdaki en büyük etken tasarımı... içine yeni kalıp yapmışlar pek alaka kuramadım açıkçası dışında aynı kalıp tamponlar farlar farklı... arka stoplarını ben sevmiyorum (led, beyaz ışık vs.. sevmem ben) ama yalan yok kitleye hitap ediyor güzel bir stop evet bir stopu güzel olmuş diyebiliriz... 4 hava yastığı vs yamıssınız benim arabamda 6 hava yastığı deri direksiyon (hiçbir farkı yok dreksiyonun),deri vites topuzu çelik jant elektronik sisen koltuk bel desteği vs var.. bizde blue and me opsiyon galiba bende yok eksikliğini hissetsem retrofiti kolay bir donanım..

yani isin özü ben evoyu beğenmiyorum beğenmek zorundada değilim.. 2012 grande puntoları evonun yerine tercih ederimde demedim..

since1453
17/01/2012, 22:29
ben tasarımı bozulmus aynı kalıp kullanılmış derken arabanın dışından bahsediyorum, evo artık bir Giugiaro tasarımı değil,bence bu arabanın Giugiaro tasarımı olması büyük bir artı, benim italyan arabası almamdaki en büyük etken tasarımı... içine yeni kalıp yapmışlar pek alaka kuramadım açıkçası dışında aynı kalıp tamponlar farlar farklı... arka stoplarını ben sevmiyorum (led, beyaz ışık vs.. sevmem ben) ama yalan yok kitleye hitap ediyor güzel bir stop evet bir stopu güzel olmuş diyebiliriz... 4 hava yastığı vs yamıssınız benim arabamda 6 hava yastığı deri direksiyon (hiçbir farkı yok dreksiyonun),deri vites topuzu çelik jant elektronik sisen koltuk bel desteği vs var.. bizde blue and me opsiyon galiba bende yok eksikliğini hissetsem retrofiti kolay bir donanım..

yani isin özü ben evoyu beğenmiyorum beğenmek zorundada değilim.. 2012 grande puntoları evonun yerine tercih ederimde demedim..

anlamadiğim şey ben sizi beğenin yada beğenmeyin şeklinde itham etmedm ki yada puntoyu tercih edersiniz demedim nerden çıkardınız bunlaı?

bir çok donanım eksililmiş dediniz bende size eksiltmenin (bagaj aydınlaması vs)
gp 2012 lerde olduğunu söyledim o haricindeevoda eksiltme varsa bilgi verirmisiniz dedim ?açıkça eski gp donanımı ile ilili billgimin olmadığınıda dedim

ne mantıkla agrasif bir şekilde cevap verdiniz?
işin ilginç yanı kendi kendinize söylenmeyen şeylere

dexter
17/01/2012, 22:29
insanlar evoyu beğendikleri için geçmiyor,üst model oldukları için geçiyor...yoksa gp nin ön tarafı çok daha güzel evonun... örneğin mazda 3.23 tekrar üretilse hiç düşünmem alırım... ama üst model çıktıkça alt model daha güzel olsa da talep bitecektir...

Tayfun-E30
17/01/2012, 23:25
anlamadiğim şey ben sizi beğenin yada beğenmeyin şeklinde itham etmedm ki yada puntoyu tercih edersiniz demedim nerden çıkardınız bunlaı?

bir çok donanım eksililmiş dediniz bende size eksiltmenin (bagaj aydınlaması vs)
gp 2012 lerde olduğunu söyledim o haricindeevoda eksiltme varsa bilgi verirmisiniz dedim ?açıkça eski gp donanımı ile ilili billgimin olmadığınıda dedim

ne mantıkla agrasif bir şekilde cevap verdiniz?
işin ilginç yanı kendi kendinize söylenmeyen şeylere

yok ne alakası var agresifleşmekle neticede sizinki daha modelli daha değerli bu değişmez bir gerçek, kim ne derse desin evo gpden değerlidir benim arabamı dengi bir evoyla değişme sansım olsa hemen değişirim çünki maddi olarak daha değerli ama daha iyi olduğu anlamına gelmiyor bu... donanım eksilmiş dediğimi zaten önceki mesajımda sizin donanım bildilendirmenizde gördük, ayrıca ne gibi agresiflik yaptım anlayamadım farkında olmadan bir agresiflik yaptıysam kusura bakmayın, araba dediğimiz bir avuç civata neticede evoymuş grandeymiş önemli olan kaza bela olmasın.. ben gpyi tasarımını donanımını sevdiğim için aldım açıkçası şu an evo alabilicek bütçemde var ama ne tasarım nede donanım olarak bana hitap etmiyor değiştirsem pişman olurum bu yüzden evoyu sevmiyorum..

Semih Kurtulmus
17/01/2012, 23:41
yok ne alakası var agresifleşmekle neticede sizinki daha modelli daha değerli bu değişmez bir gerçek, kim ne derse desin evo gpden değerlidir benim arabamı dengi bir evoyla değişme sansım olsa hemen değişirim çünki maddi olarak daha değerli ama daha iyi olduğu anlamına gelmiyor bu... donanım eksilmiş dediğimi zaten önceki mesajımda sizin donanım bildilendirmenizde gördük, ayrıca ne gibi agresiflik yaptım anlayamadım farkında olmadan bir agresiflik yaptıysam kusura bakmayın, araba dediğimiz bir avuç civata neticede evoymuş grandeymiş önemli olan kaza bela olmasın.. ben gpyi tasarımını donanımını sevdiğim için aldım açıkçası şu an evo alabilicek bütçemde var ama ne tasarım nede donanım olarak bana hitap etmiyor değiştirsem pişman olurum bu yüzden evoyu sevmiyorum..

Tamaman tarz meselesi diyelim kapatalım en güzeli konuyu tartışma büyümeden :)
Yani herkesin kendi kararı kendi beğenisi kendi zevki , ben evo alabilecek imkanım varken GP aldım ama başkası sevmeyebilir..
Şöyle de bir durum var bütün parçaları sıfır olan bir E30 olsun hiçbir arabaya değişmem :) (nicki görünce yazayım dedim :D)

Tayfun-E30
17/01/2012, 23:55
Tamaman tarz meselesi diyelim kapatalım en güzeli konuyu tartışma büyümeden :)
Yani herkesin kendi kararı kendi beğenisi kendi zevki , ben evo alabilecek imkanım varken GP aldım ama başkası sevmeyebilir..
Şöyle de bir durum var bütün parçaları sıfır olan bir E30 olsun hiçbir arabaya değişmem :) (nicki görünce yazayım dedim :D)

kardeşim sıfır e30u dünyalara değişmem =) ben daha değerli daha güncel demek istemedim benim zevkime hitap eden araba bu netiecede onu anlatmak istedim evoyu sevmediğimi söyledim...

since1453
18/01/2012, 08:15

cümlenizden dolayı şaşırmıştım.
işin aslı ben bu konıuyu evo daha iyi mi demek için de açmadım 2009 yılında açılan bir konu vardı evo nun tanıtımı yapıldı gibi bir başlıktı.
Obaşlıkta Coşkun abi gibi ustalar temknli yaklaşiyordu kasa değişimi hoş karşılanmamış ama iç değişim beğeni toplamişti.O zamn ki Gp kullanıcaılarının bir kısmı evo ya transfer oldu büyük bir kısmıda evo yu etst etti sonuçta 3 yıla yakın bir süre geçti.....
Akıp geçen bu zamn fikirlerde ne gibi bir değişiklik yaptı bunu öğrenmek istedim.
sonuçta 2 haftadır punto kullanıyorum daha aracın birçok özelliğini bilmiyorum bile o yüzden üstadlar ne diyor öğrenmek istedim

Sonuçta evo ya maddi gücüm yetti ve evo aldım.Kimi arkadaş maddi farktan kimiside gp ye olan aşkından gp aldı :)
sonuçta punto da PUNTO
gerisi yalaaaan :)

Semih Kurtulmus
18/01/2012, 09:12
cümlenizden dolayı şaşırmıştım.
işin aslı ben bu konıuyu evo daha iyi mi demek için de açmadım 2009 yılında açılan bir konu vardı evo nun tanıtımı yapıldı gibi bir başlıktı.
Obaşlıkta Coşkun abi gibi ustalar temknli yaklaşiyordu kasa değişimi hoş karşılanmamış ama iç değişim beğeni toplamişti.O zamn ki Gp kullanıcaılarının bir kısmı evo ya transfer oldu büyük bir kısmıda evo yu etst etti sonuçta 3 yıla yakın bir süre geçti.....
Akıp geçen bu zamn fikirlerde ne gibi bir değişiklik yaptı bunu öğrenmek istedim.
sonuçta 2 haftadır punto kullanıyorum daha aracın birçok özelliğini bilmiyorum bile o yüzden üstadlar ne diyor öğrenmek istedim

Sonuçta evo ya maddi gücüm yetti ve evo aldım.Kimi arkadaş maddi farktan kimiside gp ye olan aşkından gp aldı :)
sonuçta punto da PUNTO
gerisi yalaaaan :)

Yalnız şöyle bir durum var mesela bir araç çıkar önce sorunlarla çıkar ilk yıllarda. Daha sonra yıllar geçtikçe sorunlar giderilir ve 4. 5. yılından sonra problemsiz ortaya çıkar :) Hatta bütün proseslerini görmüş babam oradakilerle konuşmuş hep bu şekilde söylemişler (evoda sorun olup olmadığını bilmiyorum fakat)

egzo-evo
18/01/2012, 09:19
fiat grubu ceo`su sergio marchionne tarafından adı konulan punto evo fiat`ın tasarım merkezi(centro stile) tarafından hem iç hem de dış tasarım ve teknolojik unsurlarını kapsayan bir evrim sürecinden geçmiş.

ön panel, yeni tasarımı ve büyük kadranları ile tamamen yenilenmiş. yolcu koltuğu hizasındaki estetik ışıklandırma, farklı renklerde boyanmış çerçeveler, kumaş kaplı kapı panelleri, değişik döşeme seçenekleri ve koltuk malzemeleri ayrıca pek çok farklı detay, tasarımdaki değişimi tamamlıyor.

Gündüz sürüş farlarının entegre olduğu yeni ön farlar, viraj içini aydınlatma özelliğine sahip sis farları, arka görünümü ise L formunda ışık veren benzersiz bir tasarıma sahip yeni farlar ile ön plana çıkıyor. basit sürtmelerde bile oluşan çizilmeleri engellemek ve otomobili daha iyi korumak üzere tasarlanmış yeni tamponlar kullanılmış.

gp ve evo kardeşlerin ikiside güzel. zevkler renkler tercihler görecelik gösterecektir herzamanki gibi. ama tüm bunlar onların kardeş olduğu gerçeğini değiştirmeyecektir :)

since1453
18/01/2012, 11:44
Yalnız şöyle bir durum var mesela bir araç çıkar önce sorunlarla çıkar ilk yıllarda. Daha sonra yıllar geçtikçe sorunlar giderilir ve 4. 5. yılından sonra problemsiz ortaya çıkar :) Hatta bütün proseslerini görmüş babam oradakilerle konuşmuş hep bu şekilde söylemişler (evoda sorun olup olmadığını bilmiyorum fakat)

Semih bey fire motor ve mjet motor fiatın uzun zamndır kullandığı 2 motor
dualogic vites neredeyse 2008 yılından beri gp nin kullandiği şanzıman aynı eksikler görüldü ve yıldan yıla dediğiniz gibi düzeltildi.....
City fiatın eski teknolojisi zamanla sorunları giderildi her yeni yıl sorun % ciddi bir şekilde azaldı nerdeyse %99 sorunsuz hale geldi.2010 gplerde bile yok denicek kadar az

Dış kasa ön tampon hariç hemen hemen aynıı aslında yeni bir araç değil ki dediğiniz gibi sıkıntılar olsun..Şuana kadar duyduğum tek kronik sorun yeni stoplarda buğu

O yüzden bu evo yeni nesil bir araç olmadiğindan gp nin makyajlı hali gibi olduğundan size katılmıyorum

asil
18/01/2012, 12:07
sabaha kadar tartışılsa dış tasarım grande punto iç tasarım punto evo bu değişmez....

fiery_hunter
18/01/2012, 12:16
sabaha kadar tartışılsa dış tasarım grande punto iç tasarım punto evo bu değişmez....
+1

Semih Kurtulmus
18/01/2012, 12:52

Aynen öyle keşke öyle bir tek kapı yapsalar hemen alırım

aykut_1914
18/01/2012, 13:23
fiat grubu ceo`su sergio marchionne tarafından adı konulan punto evo fiat`ın tasarım merkezi(centro stile) tarafından hem iç hem de dış tasarım ve teknolojik unsurlarını kapsayan bir evrim sürecinden geçmiş.

ön panel, yeni tasarımı ve büyük kadranları ile tamamen yenilenmiş. yolcu koltuğu hizasındaki estetik ışıklandırma, farklı renklerde boyanmış çerçeveler, kumaş kaplı kapı panelleri, değişik döşeme seçenekleri ve koltuk malzemeleri ayrıca pek çok farklı detay, tasarımdaki değişimi tamamlıyor.

Gündüz sürüş farlarının entegre olduğu yeni ön farlar, viraj içini aydınlatma özelliğine sahip sis farları, arka görünümü ise L formunda ışık veren benzersiz bir tasarıma sahip yeni farlar ile ön plana çıkıyor. basit sürtmelerde bile oluşan çizilmeleri engellemek ve otomobili daha iyi korumak üzere tasarlanmış yeni tamponlar kullanılmış.

gp ve evo kardeşlerin ikiside güzel. zevkler renkler tercihler görecelik gösterecektir herzamanki gibi. ama tüm bunlar onların kardeş olduğu gerçeğini değiştirmeyecektir :)

abi tamponlarımızı beğenmeselerde senin dediğine sonuna kadar katılıyorum :)
3 hafta kadar önce sıkışık trafikte toyotanın biri arkadan yapıştırdı bana,indim baktım sadece 2 çizik var,tampon simsiyah oldugu içinde hiçbirşey belli olmuyor :) kimsenin başı agrımadan yollara devam etmiştik. Araba konusunda kıllık derecesinde titiz olan babam bile arka kısmı farketmedi :)

byspayn
18/01/2012, 13:36
GP hayranı biriydim ben bundan önce. Evonun resimlerini ilk gördüğümde bu araba olmuş dedim. Gerçekten de almayı istediğim araçlar arasına girmişti ilk gördüğümde. Kimilerine göre GP'nun dışı çok güzel evo berbat. Ama ben ilk gördüğüm günden beri içini de dışını da çok sevdim bu aracın. Hala keyifle biniyorum. Tek pişmanlığımda performans beklentim olup FIRE motora sahip olmak. Ama sonuçta araba benim değil babamın. O çok çok memnun aracın performansından bende idare ediyorum şimdilik :) Donanımı, kullanım rahatlığı ve güzelliği performansını unutturuyor aracın ;)

ceycey26210
02/07/2013, 20:08
Şöyle bi durum var. evet bazı arkadaşlar beyenip beyenmeyebilir. zevkler ve renkler tartışılmaz. Evo güzl bir tasarım showroom a gittigimde linea alacaktım. uygun fiyatı fln filan diye. ama yanında evo yu komuşlar gördüm, kapıyı açtıgımda o iç dizaynı çoookk hoşuma gitti. rahat tatlı bir iç dizayn. içim ısındı aldım. aldıgıma pişman oldum. keşke en dolu versyonunu alsaydım diye. :D

ceycey26210
02/07/2013, 20:09
bide arabanın bağzı açılardan duruşu gayet güzel duruyor. foto falan çekerken değişik açılardan bakın ve çekin. o zaman anıyacaksınız :D Şöyle bir durumda var gerçeği söylemek gerekirse Giorgetto Giugiaro gibi bir tasarımcının biraz daha asil bir şekilde tasarlaması gerekiyordu bu areacı aslında. artık ilerleyen yıllardaki tasarım değişikliklerine bakıcaz. tabi modeli bitirmezse fiat.