PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ocak-Kasım 2011 Satışlar

tonymontana
16/01/2012, 11:09
Satış rakamları arkadaşlar, aracımız için rakamlar iç acıcı değil.

https://i39.tinypic.com/10qz6nm.jpg

rbcn
16/01/2012, 11:25
millet sümbülde ne buluyo acaba

takres
16/01/2012, 12:01
ya o değilde o kadar duster ı kime satmışlar...ben neden trafikde hiç görmüyorum...acaba çiftçilerin toros tercihini duster mı aldı artık...

SRDR KRKC
16/01/2012, 12:09
Polisler Biniyor Yha :)

Misafir047
16/01/2012, 12:40
ben menunum herkesin çok bindiği arabaya binmek istemem farklılık olsun isterim ee demek ki punto sahibi olmak ayrıcalıkmış:)

takres
16/01/2012, 13:04
Polisler Biniyor Yha :)

o ayrı bi mesela zaten motosikletli polis yazıyor her yanında ama duster la geziyorlar :D

zaza
16/01/2012, 13:08
millet sümbülde ne buluyo acaba

:laugh000::siritma:

car_audio96
16/01/2012, 13:19
fiyatları düşürmek lazım yoksa dahada azalır satışlar

tonymontana
16/01/2012, 13:43
duster ben sokak başı görüyorum. peynir ekmek gibi sattılar. symbol'de yerli diye satıyor. fiat'a tofaş diye bakıldıkça bu değişmez.

ozmenomer
16/01/2012, 13:49
yanlız fiat oraya albeayla birlikte iki model sokmuş ikisinide toplayınca forda yaklaşor gibi ayrıca üzücü olan bravo yok hiç bir listede

srkaradag
16/01/2012, 16:36
symbol,accent era,albea fiyatı çok uygun araçlar
fiesta inanılmaz bir rakama ulaştı ki fiyatları gereksiz pahalı olmasına rağmen
puntonun i20 ve corsa ile kapışamaması ise üzücü

ntcn 17
16/01/2012, 16:58
fiyatları düşürmek lazım yoksa dahada azalır satışlar

+1 fiyatları çok uçurdular

Ziyaretçi051
16/01/2012, 17:02
insanlar kafalarında bir araç almaya kalktığı zaman internette sorunları araştırıyor bizde aracı kötülüyoruz.sonuç bu .....

ykaya1983
16/01/2012, 17:02
Bence bu fiyatlarala puntonun satışlarının çok da kötü olduğunu düşünmüyorum.Toplam satışlara bakıldığında punto opel corsanın hemen ardından 7.sırada.B sınıfı sedanları saymıyorum bile.Burada en dikkat çekici ve diğerlerini ezici satış rakamı fiestanın.Yoksa puntonun bu fiyatlarla 3.sıradaki polo ile arasında 4000 satış rakamı fark var.Eğer fıat zamanla bu aracı da stilo ve marea üretimden kaldırıp başka bir ad altında piyasaya sürmezse yakın bir zamanda çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.İnsanlar puntoyu daha yeni yeni keşfediyor.

srkaradag
16/01/2012, 17:22
Nissan juke da enteresan bayağı satmış

shellcininabisi
16/01/2012, 17:29
peki evolarda dahil mi acaba bu listeye? yok sadece grande punto ise süper. eski kasası bile girmiş listeye.

tonymontana
16/01/2012, 22:16
Bence bu fiyatlarala puntonun satışlarının çok da kötü olduğunu düşünmüyorum.Toplam satışlara bakıldığında punto opel corsanın hemen ardından 7.sırada.B sınıfı sedanları saymıyorum bile.Burada en dikkat çekici ve diğerlerini ezici satış rakamı fiestanın.Yoksa puntonun bu fiyatlarla 3.sıradaki polo ile arasında 4000 satış rakamı fark var.Eğer fıat zamanla bu aracı da stilo ve marea üretimden kaldırıp başka bir ad altında piyasaya sürmezse yakın bir zamanda çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.İnsanlar puntoyu daha yeni yeni keşfediyor.

devam ettirme konusunda aynı fikirdeyim. golf 6.neslini geçiriyor. Punto ise 3.de henüz. Zamanla devam etmeli ki bazı şeyler otursun. Fiat bazı şeyleri değiştirmekte fazla acele ediyor.

puntor
30/01/2012, 08:49
araçlarınızı kötüleyin kötüleyin müstehaktır hepimize adamlar aldı başını gidiyo
google da aratınca punto diye ilk bu site çıkıyo hemen hemen. sizce sıfır araç alacak bi insan intenette bu araştırmayı yapmazmı.ulan su googlea bi punto yazayım demez mi sonuç grande punto tr .com kötüleyen bir sürü insan arkadaş sevmiyosanız katlanamıyosanız bırakın aracı satın kurtulun yaww ne isyan ediyonuz. Geçende böle yazdım bu kadar punto fanatiği olunmaz dedi bazı kardeşlerim.Kardeşim soruyorum fanatik değilsem neden bu sitedeyim.Elbette punto fanatiğiyim aşığıyım.Sen değilsen git bu siteden gözlüklüüüü o kendini bilir.......... :D

since1453
30/01/2012, 08:56
Hyundai , albea clio sedan filo araçları....
sadece suan çaliştiğim kurumun genel müdürlüğünde 100 den fazla fluence,kuruma ait her şubede de ortalama 8-10 tane clio sedan var.belediyelerde de clio sedan kullanılıyor.satış oranlarına çok takılmamak lazım Gp-evo filo değil sürüş keyfi için alınıyor.9000 cvari Gp+evo satılmiş.
Sadece çaliştiğim kurumda clio+flıence sayısı 350 den fazla buna ilçe belediyeleri + büyükşehiri eklersen 3000-400 araç ediyor.Birde bunlara ek olarak müteahitlerde clio kullanıyor emin olun clio nun satışı 12000 olsa bunun 10 bin civari sedan kasa filo araçlarıdır
Clio HB satış oranlarına bakın eminim GP-evolardan azdır.Kartal ASF deki clio hb 2 aydan fazla galarıde kaldı satımadan son durumunu bilmiyorum.

srkaradag
30/01/2012, 13:25
araçlarınızı kötüleyin kötüleyin müstehaktır hepimize adamlar aldı başını gidiyo
google da aratınca punto diye ilk bu site çıkıyo hemen hemen. sizce sıfır araç alacak bi insan intenette bu araştırmayı yapmazmı.ulan su googlea bi punto yazayım demez mi sonuç grande punto tr .com kötüleyen bir sürü insan arkadaş sevmiyosanız katlanamıyosanız bırakın aracı satın kurtulun yaww ne isyan ediyonuz. Geçende böle yazdım bu kadar punto fanatiği olunmaz dedi bazı kardeşlerim.Kardeşim soruyorum fanatik değilsem neden bu sitedeyim.Elbette punto fanatiğiyim aşığıyım.Sen değilsen git bu siteden gözlüklüüüü o kendini bilir.......... :D
Filo araçlarını çıkarırsak fiestanın inanılmaz rakamı dışında genel eğilimler doğrultusunda satışlarda bence bir anormallik yok...
İnsanlar burada araçlarıyla ilgili yaşadıkları sorunları anlatıyorlar ve pekçoğunada çözüm bulunuyor.
sitedeki yorumların gayet sağlıklı ve seviyeli olduğunu düşünüyorum, fanatikliğinize saygı duyuyorum ancak uslubunuz kırıcı.

oxite
30/01/2012, 19:05
fluence sanki kızılay dağıtıyor fiyatına göre satış bence abartı,demekki çoook paramız varmışş çook:D

ares666
30/01/2012, 22:02
bence fiat markasına olan ön yargıdan kaynaklanıyor satışların düşük olması. şahsen bende ilk etapta opel almayı düşündüm punto için ya fiatın yaptığı arabadan ne olur dedim. fakat param opele yetişmediği için punto aldım iyiki de param yetişmemiş diyorum iyi kide punto almışım diyorum. genel hata markaya bakıp araç almak, binip kullanmak gerekiyor kullananlardan yorumları almak gerekiyor ondan sonra aracı alıcaksın bak o zman bizim araçların satışları ne oluyor... diye düşünüyorum. bence fiyatına göre donanımları ve motor seçenekleri gayet yerinde... puntoma saygılar diyorumm...