PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Check-up için Bosch Car Service'e gidelim mi?

hayalci79
15/01/2012, 19:07
Kardeşim MTV'yi Worldcard ile yatırdığı için Bosch Car Service'den ücretsiz Check-up hakkı kazandı, arabası Chevrolet Kalos. Aracı servise götürmemizi önerir misiniz, yoksa nasıl olsa ücret ödemeyecekler diye bizimle ilgilenmezler mi ya da gereksiz yere sorun gösterip masraf çıkarmaya kalkarlar mı? Bir de servise giderken dekontu götüreceğiz sanırım, ödemeyi Worldcard ile yaptığımızı nasıl anlayacaklar?

tayfux
15/01/2012, 20:13
bosch servisleri genel olarak iyidir bende aracımı birkaç kez götürmüştüm oraya ve memnundum..bir arkadaşım da sürekli orda yaptırıyor ve her fırsatta memnun olduğunu söylüyor..

ZAK1980
15/01/2012, 20:43
Mtv odeme dekontunuzda arac plakası yazar

hayalci79
15/01/2012, 20:48
Mtv odeme dekontunuzda arac plakası yazar

O zaman plakaya göre ödemenin nasıl yapıldığı bilinebiliyor demek ki. Teşekkür ederim.

OzzY
15/01/2012, 21:14
O zaman plakaya göre ödemenin nasıl yapıldığı bilinebiliyor demek ki. Teşekkür ederim.

kartın ilk 6 hanesi yazıyor dekontun sol üstünde ordan anlaşılır kartın tipi.

bende gitmeyi düşünüyorum kavaklıderede bakımı yaptırdıktan sonra çifte kontrol olsun :)

tonymontana
15/01/2012, 21:37
Benim Bosch car service'le işim bitmiştir. Ben burada yokken baba, arabayı bakıma götürmüş. Cumartesi kardeşimizin yanındaydım. Bir de baktı ki, yağ filtresinin değiştirmişler somunu takmamışlar. Balatayı değiştirmişler, kabloyu kesik bırakmış bağlamamışlar.

ZAK1980
15/01/2012, 21:59
Benim Bosch car service'le işim bitmiştir. Ben burada yokken baba, arabayı bakıma götürmüş. Cumartesi kardeşimizin yanındaydım. Bir de baktı ki, yağ filtresinin değiştirmişler somunu takmamışlar. Balatayı değiştirmişler, kabloyu kesik bırakmış bağlamamışlar.
Yiğit merkezlerını arayıp sıkayette bulun

tonymontana
15/01/2012, 22:09
Önce servisi aramakla başlasam mı diyorum Zeynel hocam? Gerçi ne fayda sağlar ki? Bedavaya bakım yapalım deseler bile gitmem.

Geçen bi yerlerden de soğukluk geldi, açıp bakayım diyorum polen filtresine inşallah kapağı filan takmamışlardır da başlarına bela olurum.