PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Fiatlar..

madenmaden
11/01/2012, 16:21
İnternette gezinirken yeni mont palio panda punto bravo nun resimlerini gördüm açıkcası şoke oldum palio özellikle çok hoşuma gitti puntolari rafa kaldırır cinsten süper görünüme sahip olmuş bakmanızı tavsiye ederim resim yükleyemedim yakında yüklerim resimleri de

sfkbrtn
11/01/2012, 16:46
palio muhtemelen Türkiye ye gelmez latin Amerika veya İtalya ile sınırlı kalır ama mont ve panda gelecek hatta mont yakınlarda gelecek diye biliyorum dodge journey ile aynı araç gm in ürünü sadece logo fiat ama fiyat politikaları uygun olursa satar!

Gorky
11/01/2012, 17:23
Palio'nun üretimi durdulurdu zaten Türkiye'ye gelmez.Şu sitede hepsinin fotoğraflarını görebilirsiniz;

-Fiat pictures and wallpapers- (https://www.netcarshow.com/fiat/)

ABNEW
11/01/2012, 17:53
Puntoyu ancak yeni punto rafa kaldırabilir:) Palio daha çok 3. dünya ülkeleri için üretilen bir araç.Hala da üretilmekte Türkiye dışında...

car_audio96
11/01/2012, 17:58
Puntoyu ancak yeni punto rafa kaldırabilir:) Palio daha çok 3. dünya ülkeleri için üretilen bir araç.Hala da üretilmekte Türkiye dışında...
aklımı okudun babaaaaa

asil
11/01/2012, 18:08
PALİO brezilyada 2.5 milyon adet satmış pazarı orada daha iyise türkiyeye gelmez.

cihankardes
11/01/2012, 18:18
Yeni punto, evo ile grande arası bir görünüşe sahip

evo_dynmc
13/01/2012, 21:16
panda harikaymış, bagaj hacmi puntodan büyükse alınabilir

uraaal
14/01/2012, 02:19
bıraksınlar bu ısler 1.6 mjtd getirsnler sacma sapan seyler yapacaklarına fiat italyaya mail atmıstım sagolsn donmusler ancak Tofasdan bilgi alabilirsiniz bende dedimki ben muhatap olarak tofası almıyorum sadece fiat aracklarla iligili

bombalayacı bır mail daha attım direk cansuzemiydi adlımydı eleman peki ben ilgileniorum direkt olarak size donus saglayacagım detayları konusuruz dedi iyi ddm bende hyr muhabbeti geliştirevilirsem savaş abinin aracından bir tane yada 3k evo multiar almayı planlıoruz ama nbnnb