PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : gri ayna nasıl olur ?

can-asan
09/01/2012, 22:17
iyi akşamlar herkese. aklımda bir fikir var ama nasıl olur bilemedim. siyah evonun aynalarını gri kaplatsam sizce güzel olurmu? kararsızım sizlerden yardım bekliyorum :)

alpimmm
09/01/2012, 22:33
jantlarla bi uyum sağlayacağı kesin de, yine de bi görmek lazım. yalnız kaplama yaptırma konusunda hatırladığım kadarıyla Eser (Scottie) yaptırmıştı kaplama, sonra çıkarmak istediğinde ayna üzerinin yapışkanlı kaldığını söyledi. pek memnun kalmamıştı.

can-asan
09/01/2012, 22:47
işte bnm aklımda olan bi soruda o alper abi.. çevremde bikaç kişiye sordum biri çok güzel olur diyor, öbürü yapma apaçi işi diyor :) arada kaldım valla :)

alpimmm
09/01/2012, 22:51
bence de güzel olabilir jantlarla aynı renk olursa,
ve apaçi işi olmaz bence,
ama sorun kaplama yaptırmakta işte :) memnun kalmazsan sonrası kötü olucak.

can-asan
09/01/2012, 23:00
kaplama yapılan malzemeyle alakalı sanırım o yapışkan bırakma olayı, yaptırırsam eğer yaptıracağım yere sorarım.. bi arkadaşın arabasınada yaptırmıştık çok rahat çıkmıştı hiçte iz bırakmadı, şansıma artık ne çıkarsa...

alpimmm
09/01/2012, 23:04
kaplama yapılan malzemeyle alakalı sanırım o yapışkan bırakma olayı, yaptırırsam eğer yaptıracağım yere sorarım.. bi arkadaşın arabasınada yaptırmıştık çok rahat çıkmıştı hiçte iz bırakmadı, şansıma artık ne çıkarsa...

o zaman ok :)) yaptır Can görelim kardeş :)

can-asan
09/01/2012, 23:07
öbür hafta marşpiyelleri taktırırken kafam atmaz planı değiştirmezsem yaptıracağm abi :) sipariş verdiğim yerde yapıyorlardı ordaki adam soktu aklıma zaten :)

HasanMurat
10/01/2012, 08:43
Audi'lerin fırçalanmış aluminyum aynaları gibi görünen bir malzeme bulursam ben de kaplatacağım aynalarımı. Bilen var mı böyle hem mat, hem metal görünümlü bir malzeme?

Engin_T
10/01/2012, 09:08
Can bence yaptır güzel durur die düşünüyorum, dediğin gibi iz kalması olayı kaplanan malzemenin kalitesi ile ilgili güzel bir yerde yaptırırsan sorun çıkacağını düşünmüyorum sonuçta tüm arabayı kaplıyorlar o malzemelerle..

can-asan
10/01/2012, 12:21
sabah kafama esti gttm sanayiye aldm bi parça gri karbon, ayna kapaklarını söktüm yapmaya çalıştım ama pek beceremedim, kıvrımları vermek çok zor ve sert olduğu için malzeme olmadı, bi takıp deniyim dedm sonra yaptırırım diye, ama pek beğenmedim güzel durmadı, söktüm bende, siyah daha güzelmiş :)
hevesimi aldım ama tırnaklardan birinide kırdım :) yapmak isteyen varsa, aman dikkat edin çok yavaş ve titiz davranmama karşı kırdım yine...