PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Linea ve 2. el

sakinkaradas
22/12/2011, 21:26
bu gün arkadaşımın aracı olan linea 1.4 tjet emotion aracını satmaya gittik.verilen fiyatlar beni gerçekten şok etti.bu lineanın en dolusu olmasına ragmen verilen fiyatlar 20-23 bin lira arasıydı.bu aracın 2011 modelinin sıfırı 40,500 lira civarıyken 2 .elde 17 binlira gibi bir fark düşmek ne kadar dogru veya bu kadar deger kaybı böyle bir aracı almaya degermi.3 yaşta yaklaşık 17 bin lira silmesi gerçekten beni şaşırttı.ben geçen yıl 3 yaşındaki puntomu sattıgımda sıfırı ile aradaki fark 6/7 bin lira idi bu gün bu araçların 2 eli yaklaşık olarak gene aynı ama aradaki fark bayagıı bi çogaldı.

takres
22/12/2011, 21:43
benzinli olduğundan bence...yoksa dizel olsa o kadar değer kaybetmez...

sakinkaradas
22/12/2011, 21:56
haklısın araçta sadece depo kapagının orada 1 karşı boya var başka da ne boya ne hata sınıf yani anlıyacagınız.birde lpg li,hani bakımsız yorgun olsa bunuda anlıyacagım ama yok kardeşim araba bebek gibi bakmaya kıyamıyorsun.ama verilen para gerçekten beni şok etti

berko
22/12/2011, 22:02
artık herkes sedan araba aldımı dizel olmasını istiyor bencede benzinli olmasındandır

ESH
31/01/2012, 10:26
benzınlı olusu fıyatı cok fazla kırmıs suan da trend olan dızel araclar oldugundan yanadır ,ve lınea bırazdaha fazla sırket aracı olarak tercıh edıldıgınden pıuyasa ondan dolayı dusuk fakat dızel ve temız araclarda pıyasa dusmesı gıbı bır sıkıntı yok sanırım

coll34
01/02/2012, 08:27
zaten şu anda piyasada temiz linea kara borsa, şirketlerden veya kiralamadan çıkan linealar bile alıcı buluyor ise temiz linea her türlü alıcı bulur lineanın piyasası oturdu bundan sonra dizel lineayı satamam alıcı bulmaz gibi sorun olmaz