PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teyp sorunsalı

eyzira
22/12/2011, 02:55
Şimdi arabada teyp sorunu var teyp iptal oldu arkadaşlar, içinde bir cd var ve ben sadece o cdyi dinleyebiliyorum. Ne şarkı ileri alabiliyorum seçebiliyorum, ne FM'ye geçebiliyorum ne Aux'a. Teybi açıp sadece sesiyle oynayabiliyorum, cd de çıkmıyor. Servis teybin sökülüp İstanbul'a yollanacağını söyledi, daha önce böyle bir sorun yaşayan(umarım yaşanmamıştır) arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Ek olarak ben aux'ı kullanıp bir kablo yardımıyla teybe mp3 bağlamak istiyorum yani mp3'den de dinlemek istiyorum, bunu Ankara'da yapan neresini önerirsiniz?

Son olarak da arabadaki en büyük sorunum aldığım içecekleri koyacak yerimin olmaması, bardaklık arıyorum aslında tam havalandırmaya monte edebileceğim 2 tane bardak koyabileceğim bir model arıyorum. Bu konu hakkında da yardımcı olursanız sevinirim.

macman
22/12/2011, 09:54
Kemal oto Femoli arkadaşımız var mehmet ondan bir aux kablosu alıp teyp'e bağlıyosun mp3 çalarından dinleyebiliyosun mp3 lerini ok

cihankardes
22/12/2011, 10:27
Aux kablosu budur dostum. Siteyi araştırırsan işine yarayacak çok şey bulabilirsin. Oto aksesuar kısmında bardaklıklar var bak bakalım.

Blaupunkt Teypler için Aux Kablosu Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning (https://www.kemaloto.com/main/blaupunkt_teypler_icin_aux_kablosu-17-0-17.html)

Teyp belli ki tamamen bozulmuş olmayacak bir sorun değil. Geçmiş olsun

eyzira
26/12/2011, 22:12
Arkadaşlar çok sağolun yardımlarınız için, teybi artık bu hafta söktürüp yollatacağım İstanbul'a.

ervatan
26/12/2011, 22:21
aracınız evoysa menüden bi sistem reset yapın benim başımada gelmişti bu sorun