PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Boya Koruma,Koltuk Koryma,Motor Koruma..

elbruz
11/06/2007, 10:38
Arkadaşlar bu boya korumayı bir kere yaptırdım mı her sene yaptırmak gerekiyor mu benim bir sene oldu.Birde Ankaradan yaptıracak başka kimse var mı beraber gidip pazarlık yapabiliriz mesala üstün otoya zaten buluşmada kampanya fişi vermişler gerçi orda boya koruma yok ama konuşula bilir tabi...:banlandi:

ufuk61
11/06/2007, 10:40
mehmet evet dün o fişlerden vermişlerdi ama ofiş yanlız 4 lastik alana birde yıllık bakım yaptırana veriliyordu yanlış hatırlamıyorsam

elbruz
11/06/2007, 10:42
mehmet evet dün o fişlerden vermişlerdi ama ofiş yanlız 4 lastik alana birde yıllık bakım yaptırana veriliyordu yanlış hatırlamıyorsam
evet aynı zamanda boya koruma yok orda koltuk koruma ve motor koruma var ya lastik alacan yada periyodik baım yaptıracan gerçi oeriyordik bakımda geldi ama ben boya korumayı merak ettim..

Korhan
11/06/2007, 11:10
Boya korumayı her yıl yeniletmek gerekiyor. Ben geçen hafta yaptırdım. Yepyeni oldu araba resmen. Çok farkediyor. :)

ufuk61
11/06/2007, 11:15
mehmet bir müslüm abiyle konuşsana o sana bilgi verir

elbruz
11/06/2007, 11:16
mehmet bir müslüm abiyle konuşsana o sana bilgi verir
evet iyi fikir fakat müslüm abiler yapmıyor galiba orda göremedim..

ufuk61
11/06/2007, 11:19
evet iyi fikir fakat müslüm abiler yapmıyor galiba orda göremedim..
abi en azından fikir alış verişi yaparsın onda yoksa bile sana önereceği uygun bir yer söyler

elbruz
11/06/2007, 11:22
abi en azından fikir alış verişi yaparsın onda yoksa bile sana önereceği uygun bir yer söyler

valla iyi fikir sağ ol abi ben müslüm abiye sorayım hediye olarak da çıkmadı zaten bana gidenlere çıktı galiba mecbursak yaptıracağız na yapalım uygun bir yer araştırayım..

ufuk61
11/06/2007, 11:24
valla iyi fikir sağ ol abi ben müslüm abiye sorayım hediye olarak da çıkmadı zaten bana gidenlere çıktı galiba mecbursak yaptıracağız na yapalım uygun bir yer araştırayım..
şimdiden hayırlı olsun