PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anadolu sigortayı nasıl bilirsiniz

kitanotr
15/12/2011, 17:50
Arkadaşlar kasko poliçem dolmak üzere, bu süreçte en iyi fiyatı Anadolu sigorta' dan aldım.Bu firmayı tercih etmemin bir diğer sebebi de bulunduğum yerdeki fiat yetkili bayii ve auto king ile anlaşması olması.

Sizlerden öğrenmek istediğim bu firmayla ilgi sıkıntı vs. yaşayan olup olmadığı.

halils2
15/12/2011, 20:18
çorludayım bende. siteden hakan arkadaşımız anadolu sigorta acentesi bana en uygun fiyatı veren o oldu. salı günü yaptırdım bende kaskomu. Allah razı olsun kendisinden çok ilgilendi. senin gibi fiat servisi ve autoking anlaşması olmasından ve anahtarlı çalınmayı da karşılamasından dolayı anadoludan yaptırdım. istersen kendisiyle bir görüş.

OzzY
15/12/2011, 20:20
ben bir kere hasarın ödenmesinde gecikme yaşadım, ondada eksik evrak varmış ancak haber vermediler. ben noldu diye arayınca öğrendim.
onun haricinde pert dahil(eksperin işbilmezliği biraz sorun çıkardı ve her firmada olacağı gibi pazarlık gerekti) bi sorun yaşamadım, bazı firmalar pert durumunda aracın hurdası satılınca ödeme yapıyormuş mesela.

cihankardes
15/12/2011, 20:27
Fiyat kalite oranı en yüksek olan firma sanırım. Ben de Anadolu'dan kaskoluyum

kitanotr
16/12/2011, 09:36
genel olarak izlenimler iyi sanırım.
araştırma için bir kaç günüm var.

uraaal
16/12/2011, 09:54
axa ve anadolu bunlar en iyi iki şirket çalıştıgım süre içerisinde bunu gözlemledim.

hakandurak
16/12/2011, 10:20
Halil teşekkürler iyi görüşlerin için ben sadece elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım sana yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

çorludayım bende. Siteden hakan arkadaşımız anadolu sigorta acentesi bana en uygun fiyatı veren o oldu. Salı günü yaptırdım bende kaskomu. Allah razı olsun kendisinden çok ilgilendi. Senin gibi fiat servisi ve autoking anlaşması olmasından ve anahtarlı çalınmayı da karşılamasından dolayı anadoludan yaptırdım. Istersen kendisiyle bir görüş.

gmb
16/12/2011, 10:54
ben de anadolu sigorta kullanıyorum, hiç sıkıntı yaşamadım tavsiye ederim