PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 0 Evo Alırken Hediye

heavenix
15/12/2011, 14:48
selam arkadaşlar,
0 evo alırken hediye olarak ne talep edebiliriz?paspas v.s. vede nelere dikkat etmeliyiz ? şu jant daha hoş duruyo gibi ?

Gokdeniz34
15/12/2011, 14:51
Extra indirim yapsınlar hediye onların olsun :)

Sent from my iPhone using

motor delisi
15/12/2011, 14:52
ben 0 evo aldım anahtar kabı istedim tanıdığımla olduğum için bana yetkili ha......r len dedi 150 tl odedi :D ama baya iskonto yaptı sağolsun :)

aykut_1914
15/12/2011, 15:21
ben granit gri 2011 model hali hazırda bulunan son evo yu almıştım,baya bi sattıkları için malesef burunlarından kıl aldırtmıyolar hediye konusunda.. Ama satış danışmanımızla şu an içli dışlı durumdayız,babamın bi ilgi alanından dolayı bol bol sohbet etmişlerdi aracı alım sürecinde kendiside bana son dakika süprizi yapıp arabama park sensörü taktırtıp teslim etmişti :)
bir kez daha teşekkürler izmir poyrazdan murat bey

izoci
15/12/2011, 17:13
Jant,Boya koruma :)

lektonstar17
15/12/2011, 17:14
Aracı alırken sana bayi kendi paspaslarını vericek.mutlaka evonun orjinal paspaslarını iste kıvıramazlar seve seve vericekler.tabi iyi pazarlık yap,gerçi pek yapmıyorlar ama sen zorla.yaptırabilirsen boya koruma falan yaptır.ve aracı mümkünse dynamic full paket almaya çalış ve beyaz al yoksa pişman olursun.

emre1307
15/12/2011, 18:13
Aracı alırken sana bayi kendi paspaslarını vericek.mutlaka evonun orjinal paspaslarını iste kıvıramazlar seve seve vericekler.tabi iyi pazarlık yap,gerçi pek yapmıyorlar ama sen zorla.yaptırabilirsen boya koruma falan yaptır.ve aracı mümkünse dynamic full paket almaya çalış ve beyaz al yoksa pişman olursun.
+1

ecosi26
16/12/2011, 08:00
Hediye konusunda eskisi gibi değil araç satabilmek için verilen gayretler kredilerin cazip hale gelmesiyle sona erdi onlar oturup bekliyor herkesde cazip diye alıyorlar fazla söze gerek yok diyorlar ve artık herkes o kadar fazla şey istiyorki gülüp gülüp geçiyorlar ya da daha gelmedi olsa verirdik diyorlar inşallah alırsın tabiki hediye zorlamakta fayda var...:)

boby
16/12/2011, 10:32
park sensörünü mutlaka ekletmek lazım..inanılmaz faydali bi icat

lektonstar17
16/12/2011, 10:42
park sensörünü mutlaka ekletmek lazım..inanılmaz faydali bi icat

dynamiclerde standart ama diğer modelleri bilmiyorum.gerçekten çok faydalı.

oxite
16/12/2011, 12:46
park sensörünün her daim faydasını görüyorum çok iyi bi icat..:D sadece arkadan değil yanlardanda yaklaşımları uyarıyor...bu arda soruna gelince jant'ı unut bence o kadar açılamıyorlar bildğim fiyatı indirirler ama jantı değişmezler bence,bana anahtarlık,ön cam için güneşlik,fiat şapka,birkaç kutu peçete,park sensörü,halı paspas (evo olan) ve yapboz,boyama kitabı gibi şeyler vardı aracımın içinde...hepsi bu.:D

Engin_T
16/12/2011, 13:20
park sensörünün her daim faydasını görüyorum çok iyi bi icat..:D sadece arkadan değil yanlardanda yaklaşımları uyarıyor...bu arda soruna gelince jant'ı unut bence o kadar açılamıyorlar bildğim fiyatı indirirler ama jantı değişmezler bence,bana anahtarlık,ön cam için güneşlik,fiat şapka,birkaç kutu peçete,park sensörü,halı paspas (evo olan) ve yapboz,boyama kitabı gibi şeyler vardı aracımın içinde...hepsi bu.:D

Baya bi hediye wermişler :D

cihankardes
16/12/2011, 15:46
Baya bi hediye wermişler :D

Özellikle boyama kitabı ve yapboz bir araç için olmazsa olmazlardan :D hahahh

Engin_T
16/12/2011, 15:52
özellikle boyama kitabı ve yapboz bir araç için olmazsa olmazlardan :d hahahh

:siritma::siritma:

heavenix
16/12/2011, 16:02
teşekkürler arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için..

krm1983
16/12/2011, 19:50
Özellikle boyama kitabı ve yapboz bir araç için olmazsa olmazlardan :D hahahh

:)

ultraslan33
25/12/2011, 12:37
kamyoncu seti:))