PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Büyük hayal kırıklığı

kuday.
12/12/2011, 23:40
bugun multiair lerin turbo beslemeli olmadığını öğrendim ve yıkıldım . oysa kı satan herif 1.4 turbo 6 ileri 105 hp diye sattı bana. araştırmamıştım hiç . ne kadar safım yaaaa.

Du Hast
12/12/2011, 23:43
bugun multiair lerin turbo beslemeli olmadığını öğrendim ve yıkıldım . oysa kı satan herif 1.4 turbo 6 ileri 105 hp diye sattı bana. araştırmamıştım hiç . ne kadar safım yaaaa.
üzülmenize gerek yok bir çok 1.6 atmosferik benzinli araçtan daha iyi performansa sahip ve 1.6 105 - 110 hp lik dizeller kadar performans sunan bir araç. sakin kullandığınızda da çok ekonomik. vites oranları ekonomik olarak tasarlanmış. biraz daha kısa tutulsaymış vites oranları gerçekten çok daha iyi bir performansa sahip olabilirdi

kuday.
12/12/2011, 23:46
öyle ama insan kandırıldını hissedince üzülüyor

reddragon
12/12/2011, 23:48
turbosuz 105 hp olması daha iyi değil mi? turbo derdi yok en azından zaten turbolu olsa 120 eyç pi olurdu en az...

Luc
13/12/2011, 00:08

İyi motor merak etme, odul aldi gecen sene. Performansi iyidir.

Bu arada 135HP olanlar turbo. (Henuz TR'ye gelmedi)

Sent from my GT-I9100 using

Du Hast
13/12/2011, 02:42
öyle ama insan kandırıldını hissedince üzülüyor
tecrübe insanların hayatta yediği kazıkların bileşkesidir. bundan sonra araba almadan önce herşeyi didik didik edip varını yoğunu araştıracağınız için acı bir tecrübe olarak kalacak aklınızda :) arabanın keyfini çıkartın, arada yüksek devir çevirin ki keyfiniz yerine gelsin, güzel bir tercih yaptığınızın farkına varın :)

femoli
13/12/2011, 09:53
Kuday şaşırdım valla , hani bakkalıdan deterjan almıyorsunki aman lekeyi çıkarmasada çöpe atarım , araba alıyorsun özelliklerini motorunu bilmeden nasıl aldın şaşırdım .. Neyse gayet tatmin edici bir arac almışşın zaten turbosu olması o kadarda önemli diil sen turbolu 105 hayali kurmuşsun sana turbosuz 105 gelmiş daha iyi olmuş :) güle güle kullan .. buluşmalarada bekleriz..

kuday.
13/12/2011, 11:33
Kuday şaşırdım valla , hani bakkalıdan deterjan almıyorsunki aman lekeyi çıkarmasada çöpe atarım , araba alıyorsun özelliklerini motorunu bilmeden nasıl aldın şaşırdım .. Neyse gayet tatmin edici bir arac almışşın zaten turbosu olması o kadarda önemli diil sen turbolu 105 hayali kurmuşsun sana turbosuz 105 gelmiş daha iyi olmuş :) güle güle kullan .. buluşmalarada bekleriz..
aynen öyle oldu babam 77 liklerden fiyat almıştı bende bu motoru seçtim . çok övmüştü kartaş servistekiler bu motoru ama turbolu biliyordum :D

kuday.
13/12/2011, 11:35
tecrübe insanların hayatta yediği kazıkların bileşkesidir. bundan sonra araba almadan önce herşeyi didik didik edip varını yoğunu araştıracağınız için acı bir tecrübe olarak kalacak aklınızda :) arabanın keyfini çıkartın, arada yüksek devir çevirin ki keyfiniz yerine gelsin, güzel bir tercih yaptığınızın farkına varın :) bundan sonra sıfır alırken ben onları terletecem didik didik edecem :D

takres
13/12/2011, 12:43
olan olmuş artık :) takmayın kafanıza :)

krm1983
13/12/2011, 16:06
İmkan varsa fire(77bg( den daha mantıklı bir seçim.Yeni motor sonuçta.