PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Malesef bi küçük kaza...

engincantan33
08/12/2011, 00:01
bugün dikkatsizliğimden nıssan skystar marka kamyonete sürttüm...sağa doğru donuyordum ve nıssan donus tarafın yarısını kapatmıstı aslında suc onun ama dıkkatlı olmam lazımdı bı an dıkkatsızlık ıste...resımler yok ama dırek auto kınge gıttım boyanacagını soyledıler...ısrarla surttugum yer nıssan ın tampon korumalıgı plastık oldugu ıcın bence boya ustunde kaldı benım aracın dedım yok cızık dedıler bı pasta getırttım zorla ve sılınce gectı...cızık dahı yok ama arka tekerlegın ustu 15 cm kadar gocuk oldu..bırazda kapıya dogru var...bunun ıcınde duzeltme yaparken boya olacagını soyledıler ve yaptırmayacagım dıyıp cıktım..bı gocukcu ıle gorustum ve boya olmadan duzeltırım dedı ama ''bır kagıdı katla dedı sonra gerı ac belkı oyle bı ız kalabılır demesı kafamı karıstırdı''..yarın goturucem artık oraya...aslında kucuk yer ama mıde bulandırıyor ıste...

opexturk
08/12/2011, 01:16
geçmiş olsun abi

engincantan33
08/12/2011, 03:06
geçmiş olsun abi

tşkler

SpyHunter33
08/12/2011, 08:28
Engin geçmiş olsun kardeşim. Sende bir şey olmaması sevindirici çiziktir göçüktür hallolur sana bir şey olmasın ;)

blackhawk
08/12/2011, 10:05
Geçmiş olsun oluyor böyle şeyler geçen gün kapıda 2 arkadaş şakalaşırken benim arabaya yaslandılar 15 cm göçük oldu. Servis doğrultup doyarı başka şekilde olmaz dedi. Ben kaputtan elimi soktum ulaşıldığını görünce kendim düzelttim 2 cm göçük kaldı göze batmıyor en azından

comanchee
08/12/2011, 10:16
Geçmiş olsun araştırıni sorup soruşturun güzel bir usta bulup yaptırın.Çokda aceleci olmayın piyasa ustacık dolu çünkü

alibozpinar
08/12/2011, 10:25
Engin Kardeş geçmiş olsun ;
Nazar de geç git göçükçü falan uğraşma eğer boyasız olarak siyah gri leke yoksa bırak kalsın .

fotobelit
08/12/2011, 10:33
Geçmiş olsun....

must
08/12/2011, 10:34
Gecmis olsun, maalesef az once ben de ufak bir kaza yaptim.

icngz
08/12/2011, 11:52
bugün dikkatsizliğimden nıssan skystar marka kamyonete sürttüm...sağa doğru donuyordum ve nıssan donus tarafın yarısını kapatmıstı aslında suc onun ama dıkkatlı olmam lazımdı bı an dıkkatsızlık ıste...resımler yok ama dırek auto kınge gıttım boyanacagını soyledıler...ısrarla surttugum yer nıssan ın tampon korumalıgı plastık oldugu ıcın bence boya ustunde kaldı benım aracın dedım yok cızık dedıler bı pasta getırttım zorla ve sılınce gectı...cızık dahı yok ama arka tekerlegın ustu 15 cm kadar gocuk oldu..bırazda kapıya dogru var...bunun ıcınde duzeltme yaparken boya olacagını soyledıler ve yaptırmayacagım dıyıp cıktım..bı gocukcu ıle gorustum ve boya olmadan duzeltırım dedı ama ''bır kagıdı katla dedı sonra gerı ac belkı oyle bı ız kalabılır demesı kafamı karıstırdı''..yarın goturucem artık oraya...aslında kucuk yer ama mıde bulandırıyor ıste...

Gecmis olsun, maalesef az once ben de ufak bir kaza yaptim.
İkinize de geçmiş olsun. Canınıza bişey olmasın gerisi hallolur...

kadir07
08/12/2011, 12:00
geçmiş olsun...

fota
08/12/2011, 12:06
geçmiş olsun bnmde eşim c.tesi sağ tamponu sürttü bnde çok takntılı biriyimdir ama artık kafamı yoramıcm nazarlık diorm :) 2 siyh noktayla sürmeye devm ediyorum :)

takres
08/12/2011, 13:30
geçmiş olsun...

engincantan33
08/12/2011, 15:28
Engin geçmiş olsun kardeşim. Sende bir şey olmaması sevindirici çiziktir göçüktür hallolur sana bir şey olmasın ;)

sagol kardesım benım akşama resım yuklemye calısıcam

engincantan33
08/12/2011, 15:29
Engin Kardeş geçmiş olsun ;
Nazar de geç git göçükçü falan uğraşma eğer boyasız olarak siyah gri leke yoksa bırak kalsın .

alıcım başta ız vardı adamlar cızık dedı ama pastayı surunce hıcbırsey kalmadı hanı mınıcık bıle cızık yok ama mıdemı bulanıdırıyor aksam resım yuklemeye calısıcam bakalım

sehzadeamasya
08/12/2011, 17:18
geçmiş olsun engincantan

krm1983
08/12/2011, 17:22
Geçmiş olsun

engincantan33
08/12/2011, 20:55
https://forum.grandepuntotr.com/C:\Users\EngiN\Pictures\08122011087.jpg

alpimmm
08/12/2011, 21:02
Engin geçmiş olsun, daha büyüğü olmasın, bunlar bi şekilde gideriliyor,
benim de oldu ona benzer, lokal boya yaptırdım, dediğin küçük ama göz zevkini bozuyor dediğin gibi.

engincantan33
09/12/2011, 10:52
Beyler çok tşk ederım bugün aracı göçükcü mustafa adında biyere bıraktım belkı mersınlı arkadaslar bılır adam ıcerıye kımseyı almıyor ve randevu sıstemıyle calısıyor...zorla verebıldım dusunun sankı bedava yapıyor gıbı :))) autokıng boyanacak dedı servıs de oyle boyanacak dedı ama servıstekıler bı adam varmıs dedı yapabılıyormus falan benım adamdan bahsettıler ısım vermeden bugun bıraktım aksama dogru alacam gelısmelerı yazarım ve resım atmayı ogrenırsem atmaya çalısıcam..

alibozpinar
09/12/2011, 11:05
hmm ben duymustum . hatta arabası var bitane modlu vw transporter üzerinde göçükçü mustafa stickerları falan kaplı. baya iyi iş yapıyormuş bu usta engin için rahat olsun.

GP COSKUN
09/12/2011, 13:01
engin geçmiş olsun kardeşim

sedat06DF5649
09/12/2011, 14:23
abi cana geleceğine mala gelsin sıkma canını geçmiş olsun.

ozdem
09/12/2011, 14:34
çok geçmiş olsun... Allah tekrar göstermesin, beterinden korusun...

engincantan33
09/12/2011, 16:03
herkese çok tşk ederim...

biraz önce aracımı aldım sonuç mu İNANILMAZ!!!! ORJİNALIN AYNISI!!! BURDAN ARKADAŞLAR SESLENİYORUM DEFALARCA AUTOKING VE SERVISE GITMEME RAGMEN HERDEFASINDA KAPIDA OLMADIGI ICIN GOCUGUN BOYANACAGINI SOYLEDILER AMA GITTIGIM ESNAF MUKEMMEL YAPTI!!!SAKIN OLAKI BU TARZ DURUMLARDA AUTOKING VEYA SERVISIN ELINE DUSMEYIN MUTLAKA BIR GOCUKCUYE DANISIN DERIM!!! ARKA ÇAMURLUGUN USTUYDU YERI TAM DEPONUN ALTI AMA ADAM HARIKA YAPMIS...MERSINDE YAŞAYANLAR ICIN GÖÇÜKCÜ MUSTAFA ARI İSMİ LAKABI PROFESÖR ADAM HAKIKATEN HAKEDIYOR LAKABINI...

fota
09/12/2011, 16:10
herkese çok tşk ederim...

biraz önce aracımı aldım sonuç mu İNANILMAZ!!!! ORJİNALIN AYNISI!!! BURDAN ARKADAŞLAR SESLENİYORUM DEFALARCA AUTOKING VE SERVISE GITMEME RAGMEN HERDEFASINDA KAPIDA OLMADIGI ICIN GOCUGUN BOYANACAGINI SOYLEDILER AMA GITTIGIM ESNAF MUKEMMEL YAPTI!!!SAKIN OLAKI BU TARZ DURUMLARDA AUTOKING VEYA SERVISIN ELINE DUSMEYIN MUTLAKA BIR GOCUKCUYE DANISIN DERIM!!! ARKA ÇAMURLUGUN USTUYDU YERI TAM DEPONUN ALTI AMA ADAM HARIKA YAPMIS...MERSINDE YAŞAYANLAR ICIN GÖÇÜKCÜ MUSTAFA ARI İSMİ LAKABI PROFESÖR ADAM HAKIKATEN HAKEDIYOR LAKABINI...

sevindim senin adına :)

berko
09/12/2011, 21:30
çok geçmiş olsun