PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : damla sticker arıyorum

baycep
08/06/2007, 23:14
arkadaşlar arabalarımıza yaptırdığımız p amblemlerinden jant için olanlardan ve anahtarlığa takılandan 1 er adet lazım bana yyada takım olarak fazla alan olmuşsa ,bana ücreti karşılğında gönderirse çok sevinirim jantın üzerinde 1 tanesi kayboldu, kötü duruyor...

Ziyaretçi047
08/06/2007, 23:50
Valla olursa ben de istiyorum.

shoparr_
09/06/2007, 13:20
ben bi ön ya da arka istiyorum kaza dan sona fena oldu yardım edebilecek arkadaşlar özelden bekliyorum

Ziyaretçi047
09/06/2007, 13:21
kimsede yok herhalde...

memat
09/06/2007, 13:35
canberk'e pm atın bi belki onda vardır

Linos
09/06/2007, 13:38
Ben sadece jantları taktım! Diğerleri duruyor! Ama sana özellikle jant için olanları lazım sanırım...

shoparr_
09/06/2007, 13:50
canberke sordum kalmamış off:(

baycep
09/06/2007, 18:31
tekrar yaptırsak arkadaşlar aynısından aynı kalitede isteyen olur bence...

gp_tuning
10/06/2007, 16:47
kım yaptıracak kım ugrasmak ısterkı:(yaptıran oolursa bene ısterım ama bu konu daha onceden acılmıstı we aynı sekılde kapanmıstı:D

OzzY
10/06/2007, 19:27
Ben aldım ama yapıştırmadım buluşmada ortalıkta dolanıyodu kimde ne kald bilmiyorum
volkan_bayoglu@hotmail.com
ve
BLACKPUNTO ile irtibata geçin onlarda olabilir.
not onlar artık benim değil ne yaptılar bilmiyorum

canberkkilic
10/06/2007, 20:23
slm arkadaşlar.. Damla logoları yine eskisi gibi, yine aynı şekilde ve kalitede fazla talep olursa tekrar yaptırtabılırım.bu işte kalıptan para alıyorlar.1 kişide yaptırsa, min. 20 kişide yatırsa aynı logolardan , aynı fiyat veriliyor. Çünkü fazla tutmasının nedeni kalıp parasının alınmasıdır.

Yeni verilecek fiyattan tam emin değilim fakat bi önceki yaptırdığımıza göre düşünürsem,
20 Kişiyi geçersek kişi başı 18-17 YTL ye yaptırabilirim.
listede 20 kişiyi geçemezsek fiyat 18-17 YTL yi geçer buyuk ihtimal...

önceden yaptırdığımı logoları,gönderdiğim arkadaşlar bilirler 12 YTL ye yaptırmıştım. fakat hem yol (benzın) açısından hemde logolar tam kurumadan paketlediğim için zarara girmiştim.lutfen yanlış anlaşılma olmasın.Gönüllü yapılan bi işte zarara girmek insana koyuyor..benim kar etme amacım, ihtiyacım yok.

liste yaparız.belirlli bi gün/saat te listeyi kapatırız. ona göre kararlaştırırız.

OzzY
10/06/2007, 22:10
slm arkadaşlar.. Damla logoları yine eskisi gibi, yine aynı şekilde ve kalitede fazla talep olursa tekrar yaptırtabılırım.bu işte kalıptan para alıyorlar.1 kişide yaptırsa, min. 20 kişide yatırsa aynı logolardan , aynı fiyat veriliyor. Çünkü fazla tutmasının nedeni kalıp parasının alınmasıdır.

Yeni verilecek fiyattan tam emin değilim fakat bi önceki yaptırdığımıza göre düşünürsem,

önceden yaptırdığımı logoları,gönderdiğim arkadaşlar bilirler 12 YTL ye yaptırmıştım. fakat hem yol (benzın) açısından hemde logolar tam kurumadan paketlediğim için zarara girmiştim.lutfen yanlış anlaşılma olmasın.Gönüllü yapılan bi işte zarara girmek insana koyuyor..benim kar etme amacım, ihtiyacım yok.

liste yaparız.belirlli bi gün/saat te listeyi kapatırız. ona göre kararlaştırırız.
ee kalıplar çöptemi...

canberkkilic
10/06/2007, 22:25
aklında canlandırdığın o gömme kalıplar değil.bunların kalıpları 2 tane ince tül kumaşın üst üste gelmesiyle yapılır.sonra tahta bölmelerde kabartılır ,fırınlanır.muhafazası max. 1 -1,5 hafta sürer. sonra bu kumaşlar başka bir logonun kalıbı için kullanılır. bana aynen böyle aktarılmıştı.yapılırken de bu dedikleri şekilde görmüştüm...

OzzY
10/06/2007, 22:37
hmm saklanması iyi olurdu...

eyzira
06/08/2007, 02:12

canberk hallettinmi abi logo olayını beni bilgilendirirsen sevinirim....

Ziyaretçi047
06/08/2007, 10:37
Arkadaşlar ben yardımcı olabilirim. Bakın konu burada.

https://forum.grandepuntotr.com/ilanlar/3987-punto-logolu-sticker.html

misafir3
06/08/2007, 11:00
bende alırım arkadasdlarr bı lıste yapalım derım ılgılenılsın bu konuda alalım ..

Ziyaretçi047
06/08/2007, 11:55
Şu anda isteyen arkadaşlar mevcut. Sayı artarsa liste yaparım. Toplu herkese aynı gün çıkartırım.