PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fiat Bravo Xenon Montajı Sorun Yaratırmı?

dikmentr
19/11/2011, 15:37
Arkadaşlar xenon 4300k h1 taktırcam ışıklar yetersiz geliyor.
araçım 2011 0 araç yanı 1 yaşına daha yeni girdi.
ama xenon taktırmak istiyorum h1 4300 k
gecen gun kırmak servisime sordum dedigi şuydu.
araçınızda blueme donanımı oldugu için sorun yaratır dedi
ama arkadaşımın aracıda fiat bravo blueme var oda taktırdı sıfır aldı aracı oda bu sene dedi garanti dışı kalır ama bizim servisimizde yaptırırsanız garanti verebiliriz dedi. elektirik garantisi sorun yaratır. ama bizde tatktırırsanız sorun yaratmaz. flaan deıd banada saçmalık geldi..sonuçta o serviste garanti dışı kalmıyor falan oluyor başka servise gittimi sonuçta garanti dışıdır diyebilir.... peki sağlam bir skodaservisim var belki skodaturkeyden duymuşunuzdur. şahkan oto orada yaptıracagım sizce bi zararı olurmu kullanan varmı en sorunsuz şekilde biz bağlarız kitlerde 7.nesil bu tür sorunları apsorve eden beyinler var ama düşünce sizindir dedi.

düşünce olarak kullanan varmı sorun cıkartırmı cıkartmazmı merak ettim için yazıyorum saygılar.

Honor COOPER
19/11/2011, 19:32
150 TL lik xenona 300-400 yazmak için yaptıkları kelime oyunu ne yani yenidenmi dizayn edeceklermiş elektrik sistemini Bravonun?

SRDR KRKC
19/11/2011, 20:11
Sislere Taktırırsan Yaratıyor Farlarda Sıkıntı Yok...

dikmentr
20/11/2011, 01:51
sislere gerek duymam kullanmıyorum cogunlukla far ve üstünde gelen orjinal farlarda az ısık verıyor gece yetmıyor bana 6000k mavı ısıklarıda sevmıyorum 4300k tercih edicem artık bugun kendım biraz aracın elektrık devrelerıne goz attım elektırık olcum cıyazıyla hatta arkadasın xenon sıstemını taktım 1 saat denedık süperbirşey gercekten bi sorun cıkartmadı blueme..

şu vardır 500 tl cektiler kırmakta xenon takıyoruz sorunsuz olur dedı markasını sordum albraste falan dedi o markayı burda aksesuarcıma sordum 99 tl verim sana dedi kiti h1 4300k alacagım için diyer serilere bakmıyorum gerekirse kendımde montajı yaparım sağlam olur. ama şahkan otoya gıttıgımde üzmezler st üyesiyiz uzun zamandır irfan hocamlada konuştum bu konuyu cok tanıdık hatta kendısı yaptırmış bende askerden geldigimde garantiside bitmiş olur daha rahat modifiye ederim evdekilerde birşey demez:) 24 kasımda askerim.

Honor COOPER
20/11/2011, 19:07
İşte arkadaşım benim kastettiğimde o.100TL lik mala 500 aymazlığı.Yok adam gibi Philips-Mtec vs.kaliteli kit tak al 500ü.ama insaf yokki!

Ziyaretci037
20/11/2011, 22:39
Kaan abinin evosu blue-me'liydi xenon takmıştı o da ama yanlış hatırlamıyorsam selektör yapınca radyodan cd ye geçiyomuş falan bi sapıtma oluyomuş..Markasıda Monza'ydı heralde..

dikmentr
20/11/2011, 23:13
bu olay tamamen xenon kit nereye takıcagınızla ilgiliymiş eger bilgisayar sisteme yakın bi alana takarsak sorun oluşturur kiti tam böyle ilgisiz bir yere ve köpüklü plastıklı saklama bezlerine sardınızmı sorun ortadan kalkıyor 7.nesil kitler zaten bu tür arabalar icin üretilmiş xenon balanslarda artık gelişti..