PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ekim ayı araç satışları

kartalli2001
17/11/2011, 10:49
punto listelerde yer alamıyor, sanırım en büyük nedeni fiyatının çok artmış olması.

Misafir047
17/11/2011, 11:00
fiayatın artmasıyla alakası yok bence donanımıyla fiyatıyla piyasada en uygun araç punto

oxite
17/11/2011, 11:03
symbo'u büyük ihtimal şirketsel filolar kullanıyor.yaşı orta yaş sınıfı veya memur gibi kitlelerinde makam aracı gibi gördüğü sybol bu sebeplede tercih ediliyor olabilir siz hiç genç,dinamik ve enerjik birinde sybol gördünüzmü.:D fiesta zaten türkiyedeki absolut gerçeği gibi sadece isimsel satış ve makyaj.Absolut dünyadaki kalite ve satış grafiği olarak orta segment içki sınıflarında yer alıyor halbuki russian standart yada stolichnaya gibi vodkalar onun babası formatındadır yani şu sonuca varıyoruz daha kaliteli daha şık daha konforlu aynı fiyat segmentindeki araçlar değilde markalar tercih ediliyor ülkemizde.vahim gerçek malesef bu fiestanın bir benzeride corsa..cebimde yeterli param olmasına rağmen evo aldım corsanın hiçbir fonksiyonu yoktu teknik özellik çok ekskti aynı eksiklikler fiestada mevcuttu küçücük yol bilgisayarı benim kolumdaki saat daha büyük.poloya diyecek sözüm o listede en fazla satışa sahip olması gerekir iken o sırada olması vahim..neyse biz işimize bakalım kim naaparsa yapsın..:D

tayfux
17/11/2011, 14:19
filo alıyor çoğunu onun için satış fazla gözüküyor..ilk 2 araçlar özellikle.. ama A sınıfında fiat götürmüş :)

krm1983
17/11/2011, 18:39
Filo bence de.

takres
17/11/2011, 19:01
f segmentinde s class olmaması çok ilginç :S veya e segmentine e class...
bana çok doğru gelmedi açıkcası...