PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evo orjinal paspas son durum...

egzo-evo
16/11/2011, 17:32
arkadaşlar arabayı satın aldığımda içinde punto evo logolu paspas yerine gp logolu paspas vardı :no000000:

sonradan talebimi belirtince punto evo logolu paspas tarafıma teslim edildi :)

bu sadece bizim ülkemizde olur diye düşünürken bugün izlediğim bir video bunun sadece bizim ülkemize özgü bir sorun olmadığını düşündürdü bana.

direksiyon sağ tarafta olduğu için sanırım ingiltere. 3 kapı egzotik kırmızı evonun sağ kapısından içerisi görüntelenirken 34 ve 35. saniyelerde sağ ön yolcu tarafındaki paspasın üzerindeki logo gp logosu. sizlerle paylaşmak istedim. işte videonun linki 2011 FIAT PUNTO EVO 1.6 MULTIJET SPORTING 3DR - EXOTICA RED - YouTube (https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=vJ1ySKSKyII#t=30s)

takres
16/11/2011, 17:50
onu bilmem de 1.6 m jet punto kulağa çok hoş geliyor :)

egzo-evo
16/11/2011, 18:00
onu bilmem de 1.6 m jet punto kulağa çok hoş geliyor :)

kesinlikle :D hatta marşpiyel egzos ucu jantlar ve döşemede hoşuma gitti :D

lektonstar17
16/11/2011, 20:14
boşverin halı paspası önemli olan evo kauçuk paspastan haber varmı

Sauron
16/11/2011, 20:50
Evet evo kauçuk paspas bekliyorum bende , bu evonun parçaları bir türlü gelmiyor , üretilmiyor mu anlamadım .

oxite
16/11/2011, 21:17
aynen kaucuk lazım acil...:/

uraaal
16/11/2011, 22:08
https://youtu.be/oyFwvgCJaD8https://www.youtube.com/watch?v=oyFwvgCJaD8&NR=1 suna bi baksana abi yaaa

egzo-evo
17/11/2011, 08:22
boşverin halı paspası önemli olan evo kauçuk paspastan haber varmı

Evet evo kauçuk paspas bekliyorum bende , bu evonun parçaları bir türlü gelmiyor , üretilmiyor mu anlamadım .

aynen kaucuk lazım acil...:/

evet arkadaşlar kauçuk paspasda takibim altında. bir gelişme olmasını bende sabırsızlıkla bekliyorum :-(
yinede halı paspaslarında orjinal evo halı paspas olmasını boşvermemek lazım. insanın aklı orda kalıyor :)

Punto evo Abarth G-Tech (2) - YouTube (https://youtu.be/oyFwvgCJaD8)https://www.youtube.com/watch?v=oyFwvgCJaD8&NR=1 suna bi baksana abi yaaa

böyle abarthları gösteriyorsunuz beni masrafa sokacaksınız :D bu jantlar çıldırtıyor beni :w00t2000:

lektonstar17
17/11/2011, 09:36
neden gelmedi hala kauçuk paspas.acaba avrupada varda bizemi gelmiyo.avrupada varmı acaba,bilgisi olan ?

Sauron
24/11/2011, 09:12
Grandenin kaucuk paspası evoya oluyor mu ?

egzo-evo
24/11/2011, 10:42
Grandenin kaucuk paspası evoya oluyor mu ?

gökhan arkadaşım grandenin kauçuk paspası evoya ön tarafları uyuyor ama arka taraflar pek düzgün durmuyor. bunun dışında herkesin ortak sorunu evonun orjinal paspası neden olmasın düşüncesi.

18.11.2011 itibariyle müşteri temsilcim aracılığıyla resmi başvurumu yaptım. dün geri aradı merkezden cevap beklediğini söyledi. aksesuar bölümünden öğrendiği kadarıyla evoya özel kauçuk paspas şu an için yokmuş. merkezden gelen haberide ayrıca ileteceğini söyledi. yedek parça bölümünde çalışan bay ve aracımı satın almama yardımcı olan satış temsilcisi bayanda evo araç satın almışlar ve onlarda orjinal evo kauçuk paspas arayışı içerisindelermiş. işin içerisinde olmalarına rağmen onlarda henüz bulamamışlar. satış temsilcimde müşteri temsilcim gibi bir gelişme ve haber olursa bana hemen ileteceklerini söylediler. bende özellikle forum olarak sabırsızlıkla beklediğimizi ilettim. şimdilik gelişmeler bu kadar. farklı bir şey olursa tekrar sizlerle paylaşacağım.

Sauron
24/11/2011, 11:13
Çok teşekkürler , bende az önce bakırköy haliç otoyu aradım ellerinde evo nun orjinal kaucuk paspası olduğunu ,hatta 3 ayrı renk ve fiyatınında 51 lira olduğunu söylediler . O zaman gittik mi grande paspasını verecekler bize evo diye..

lektonstar17
24/11/2011, 13:46
Çok teşekkürler , bende az önce bakırköy haliç otoyu aradım ellerinde evo nun orjinal kaucuk paspası olduğunu ,hatta 3 ayrı renk ve fiyatınında 51 lira olduğunu söylediler . O zaman gittik mi grande paspasını verecekler bize evo diye..

aynen öyle Gökhan
bende çok araştırdım.hatta bir iki bayi mevcut dedi.fakat öğrendimki evo değil grande paspası veriyolarmış.bayilerde fiyatlar 50-55 arası değişiyor.ama çok merak ediyorsan haliç oto ya git bir bak.

Sauron
24/11/2011, 13:52
Evet cumartesi gidebilirsem bir bakar bilgi veririm . Tabi anlayabilirsem farkı

egzo-evo
24/11/2011, 17:24
Evet cumartesi gidebilirsem bir bakar bilgi veririm . Tabi anlayabilirsem farkı

sürücü tarafındaki parçanın üzerindeki "punto" yazısı grande puntodaki punto yazısı gibi. grandenin ve evonun punto yazıları birbirinden farklı biliyorsun. aşagıdaki resimlerde de bu yazım farklılığını görebilirsin.

Sauron
25/03/2012, 16:48
Gittim baktım bu arada , evo paspas diye bildiğimiz kauçuk paspas ve şaft ürtü falanda değil.. artı grande bile değil o:) çok ilginçtir ki evo paspası diye bşy yok maalesef

puntor
25/03/2012, 20:07
Arkadaşlar servisle görüştüm kauçuk paspas üretilmiyor muş... ben kastamonuda grandenin kini dahi bulamadım.... Bu durumda yaratıcılık ve zeka giriyo ya devreye evet...... Lineanın ön iki paspas aynen bizim araçlara oluyo ve arkalar az büyük geliyo bu durumuda ölçülerini alarak ufak kesiklerle hallettim kauçuk paspasım oldu tek fark linea yazıyo ama siz beğenmezsiniz.... benim için hiççççç önemli değil araba ıslanmasın pislenmesinde bu arada linea kauçuk paspas 40 tl servis ücreti ben bedeva aldım......

lektonstar17
25/03/2012, 22:50
Arkadaşlar servisle görüştüm kauçuk paspas üretilmiyor muş... ben kastamonuda grandenin kini dahi bulamadım.... Bu durumda yaratıcılık ve zeka giriyo ya devreye evet...... Lineanın ön iki paspas aynen bizim araçlara oluyo ve arkalar az büyük geliyo bu durumuda ölçülerini alarak ufak kesiklerle hallettim kauçuk paspasım oldu tek fark linea yazıyo ama siz beğenmezsiniz.... benim için hiççççç önemli değil araba ıslanmasın pislenmesinde bu arada linea kauçuk paspas 40 tl servis ücreti ben bedeva aldım......

Nasıl yani evo için kauçuk paspasmı üretiyolarmış.Ne zaman gelicenide söylediler mi?

puntor
25/03/2012, 23:49
Nasıl yani evo için kauçuk paspasmı üretiyolarmış.Ne zaman gelicenide söylediler mi?

ÜRETİLMİYOR.... GRANDE BULURSAN ONU KULLANACAKSIN YOKSA LİNEADA OLUYOR....kAUÇUKÇÇ..

lektonstar17
26/03/2012, 00:09
Pardon yanlış okumuşum.Konuyu görünce heyecana kapıldım bir an. Yoksaaa dedim ama gene yalan olduk :(

ecosi26
26/03/2012, 07:28
Kış kötü geçti kar çamur yağmur derken halı paspaslarla geçirdik kışı gıcık bir durum tabiki 1989 dan beri ilk defa bir aracıma kaucuk paspas alamadım...hadi olmadığını geçtimde ''sen, 36.000 tl ver bi paspas olmasın'' sözlerinden bıktım...Komedi bu durum...

lektonstar17
26/03/2012, 09:18
Kış kötü geçti kar çamur yağmur derken halı paspaslarla geçirdik kışı gıcık bir durum tabiki 1989 dan beri ilk defa bir aracıma kaucuk paspas alamadım...hadi olmadığını geçtimde ''sen, 36.000 tl ver bi paspas olmasın'' sözlerinden bıktım...Komedi bu durum...

Sorun paspas alamamak değil.Tabikide o kadar para verdik araca 50 tl veremicek değiliz.Bizim derdimiz gp lerdeki gibi evolara özel kauçuk paspas çıkarılması.

since1453
26/03/2012, 10:15
Ümit bey GP nin kauçuk paspaslarını al birebir uyuyor.evo çıkarana kadar mecburen idare edicez.halıpaspaslarla kış geçmez.ben arabamı alınca hediye ettiler GP kauçuğu sorunsuz kullanıyorum koku flnda yapmıyor

lektonstar17
26/03/2012, 10:27
Ümit bey GP nin kauçuk paspaslarını al birebir uyuyor.evo çıkarana kadar mecburen idare edicez.halıpaspaslarla kış geçmez.ben arabamı alınca hediye ettiler GP kauçuğu sorunsuz kullanıyorum koku flnda yapmıyor

Ben zaten praktikerden 28 tl ye aldım çok ta kaliteli ancak orjinal evo yazsa fena mı olurdu.O kadar istiyorumki çıksa ve 100 tl deseler gene de alıcam.

since1453
26/03/2012, 11:11
Ben zaten praktikerden 28 tl ye aldım çok ta kaliteli ancak orjinal evo yazsa fena mı olurdu.O kadar istiyorumki çıksa ve 100 tl deseler gene de alıcam.

BENDE evonun HALI PAPASINI ÇOK SEWİYORUM

amaa kışın kullanılmazzzzzz :)

egzo-evo
26/03/2012, 12:42

kıvanç kardeşim gp kauçuk paspasların önleri tamamda arkadakiler birebir olmuyor evo ya. sendeki gp paspası farklı bir şey mi acaba. arkadakiler sağdan soldan ve şaftta potluk yapmıyormu.

since1453
26/03/2012, 13:18
kıvanç kardeşim gp kauçuk paspasların önleri tamamda arkadakiler birebir olmuyor evo ya. sendeki gp paspası farklı bir şey mi acaba. arkadakiler sağdan soldan ve şaftta potluk yapmıyormu.

biraz potluk oluyor ama rahatsız edicek düzeyde değil..
herşeyden önemlisi daha iyi bir seçenek yokken eniyisi Gp kauçuk.halıpaspasın kışın çamuruyla tozuyla uğraşıcağıma azbir potluk kalsın.evonun kauçuğununda geleceğini pek sanmıyorum 2 yıldır gelmedi.....

ebayda da baktım ama bulamadım

fota
26/03/2012, 16:25
bende gp nin halı ve kaucuk paspaslarını kullanıyorum. önler ii de arkada hafif potluk yapıo zaten arkaya kimse binmiyor önemli değil benim için :)

since1453
26/03/2012, 16:31
bende gp nin halı ve kaucuk paspaslarını kullanıyorum. önler ii de arkada hafif potluk yapıo zaten arkaya kimse binmiyor önemli değil benim için :)

kadir bey evoların orjinal halıpaspası var aracı alırken verdiler

egzo-evo
26/03/2012, 17:19
biraz potluk oluyor ama rahatsız edicek düzeyde değil..
herşeyden önemlisi daha iyi bir seçenek yokken eniyisi Gp kauçuk.halıpaspasın kışın çamuruyla tozuyla uğraşıcağıma azbir potluk kalsın.evonun kauçuğununda geleceğini pek sanmıyorum 2 yıldır gelmedi.....

ebayda da baktım ama bulamadım

evo mu bayiden çıkartmadan hemen kauçuk gp paspası aldım bende. kauçuk paspasın altındaki halı paspaslarıda kaldırmadım bu yüzden halı paspaslarıma ayak bile basmadı :) önler birebir arkalar potluk yapsa bile halıya göre çok kullanışlı ve sağlıklı bence. benimde sormadığım bakmadaığım aramadığım yer kalmadı ama dur bakalım ümidimizi kaybetmeyelim :)

kadir bey evoların orjinal halıpaspası var aracı alırken verdiler

benimde araca ilk gp halı paspas koymuşlar. heyecandan farketmemişim bile. sonra bayiden istedim orjinal evo halı paspası. şu an evde yedekte poşetinden bile çıkmadı. bence bayiden ısrarla talep edin tecrübeyle sabit veriyorlar gerçekten:)

sharky
26/03/2012, 17:46
bende evoma gp paspas aldım sevistenn 44tl ye geldi.. arkalardada bi sorun yaşamadım. hatta komşumda gp var onunkinde denedim ondada aynı durdu. bi fark yok gibi geldi bana..

sezerism
28/03/2012, 16:12
aRKADAŞLAR fiat BİLİYORSUNUZ EVO YERİNE YİNE PUNTOYA DÖNDÜ SANIRIM BUNDAN SONRA PEK EVO MALZEMESİ BULAMAYIZ.

lektonstar17
28/03/2012, 16:39
Bakalım yeni punto için nasıl çıkartıcak.

samim
31/03/2012, 23:00
[QUOTE=egzo-evo;597590]arkadaşlar arabayı satın aldığımda içinde punto evo logolu paspas yerine gp logolu paspas vardı :no000000:

sonradan talebimi belirtince punto evo logolu paspas tarafıma teslim edildi

Mehmet Ali Bey bu talebi kime nasıl ilettiniz de paspasları aldınız Biz de almak isteriz.

egzo-evo
31/03/2012, 23:53
[QUOTE=egzo-evo;597590]arkadaşlar arabayı satın aldığımda içinde punto evo logolu paspas yerine gp logolu paspas vardı :no000000:

sonradan talebimi belirtince punto evo logolu paspas tarafıma teslim edildi

Mehmet Ali Bey bu talebi kime nasıl ilettiniz de paspasları aldınız Biz de almak isteriz.

samim kardeşim satış temsilcim değilde satıştan sonra her konu için kendisini aramamı isteyen müşteri temsilcime talebimi ilettim. teslimat sırasında yanlışlıkla evo halı paspas yerine gp halı paspas konulduğunu ve yine teslimat sırasındaki telaşeden bunu fark etmediğimi dile getirdim.

yalnız özellikle şunu yine belirtmek isterim bu değişim talebi halı paspaslar için yapılmıştır. teslimat sırasında sonradan ekstra almış olduğum kauçuk paspasın gp kauçuk paspası olduğunu bilerek almıştım.

since1453
31/03/2012, 23:56
[QUOTE=samim;663789]

samim kardeşim satış temsilcim değilde satıştan sonra her konu için kendisini aramamı isteyen müşteri temsilcime talebimi ilettim. teslimat sırasında yanlışlıkla evo halı paspas yerine gp halı paspas konulduğunu ve yine teslimat sırasındaki telaşeden bunu fark etmediğimi dile getirdim.

yalnız özellikle şunu yine belirtmek isterim bu değişim talebi halı paspaslar için yapılmıştır. teslimat sırasında sonradan ekstra almış olduğum kauçuk paspasın gp kauçuk paspası olduğunu bilerek almıştım.

mehmet bey heycanlandırdın bizii kauçuk çıktı sandık :)

egzo-evo
01/04/2012, 00:05
[QUOTE=egzo-evo;663833]

mehmet bey heycanlandırdın bizii kauçuk çıktı sandık :)

yapmayın arkadaşlar siz heyecanlanınca bir gelişme oldu sanıp bu sefer ben heyecanlanıyorum :D hey Allahım şu paspas bizi ne hale getirdi :D

alemci ts
30/07/2012, 18:35

ekartoo
30/07/2012, 19:13
Şöyle bişey var. Çakmanın orjinali :) En azından görünüm olarak ölçü olur gibi geldi.

F?AT GRANDE PUNTO EVO ORJ?NAL KAUÇUK PASPAS GittiGidiyor'da 58883505 (https://urun.gittigidiyor.com/garaj/fiat-grande-punto-evo-orjinal-kaucuk-paspas-58883505#product-information)

lektonstar17
01/08/2012, 11:51
Şöyle bişey var. Çakmanın orjinali :) En azından görünüm olarak ölçü olur gibi geldi.

F?AT GRANDE PUNTO EVO ORJ?NAL KAUÇUK PASPAS GittiGidiyor'da 58883505 (https://urun.gittigidiyor.com/garaj/fiat-grande-punto-evo-orjinal-kaucuk-paspas-58883505#product-information)

Şekil olarak fena değil ama hem fiyat fazla hemde şaft üstü yok.

Ziyaretçi034
01/08/2012, 12:09

aksaraydan 40 liraya almıştım bunu

ekartoo
09/08/2012, 21:25
Fiat Ankara Oto'dan "Punto" yazılı şaft üstü olan kauçuk orjinal paspası bugün 55,00 TL'ye aldım. Oldukça da kalın ve kaliteli. Opar'ın etiketi var.

biancoangelo
09/08/2012, 21:27
aksaraydan 40 liraya almıştım bunu

iyide neresi orjinal bu paspasın.

ekartoo
09/08/2012, 21:32
iyide neresi orjinal bu paspasın.

Arkadaşın 40 TL'ye aldığı paspas için kimse orjinal yazmamış. Ben de çakmanın orjinali yazdım. Ölçüleri yani üretimi Punto için yapılmış sadece. Kesip biçmiyorsunuz. Orjinal istiyorsanız son mesajda yazdığım gibi servislerde var. Ben aldım bugün.