PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir kaza da benden

flood01
14/11/2011, 19:47
tekrar merhaba arkadaşlar bugün sağolsun bir tır hatalı dönüş sonucu benim aracın sol arka tarafını dorsesiyle parçaladı ve durmadan devam etti sadece dorse plakasını alabildik polis geldi direkt böyle kaza olmaz başka birşey var diyince benim şarteller fena attı:censoree: karakola gittik ifademizi verdik plaka sahibine 1-2 gün içinde ulaşacağız dediler muhtemelen suçlamayı kabul etmeyecek ama ne yapalım etrafta mobese de yoktu 200 metre ilerde bir mobese vardı oda sadece ordan geçtiğini teyit edebilecek sağolsun polisler onu vermemek için yine uğraşacak bakalım perşembe belli olur dediler kabul etmezse artık kaskodan yaptıracağız.fotoğrafların linklerini ekliyorum.
https://c1111.hizliresim.com/r/g/jq3u.jpg
https://b1111.hizliresim.com/r/g/jq62.jpg
https://c1111.hizliresim.com/r/g/jq71.jpg

Engin_T
14/11/2011, 19:49
Geçmiş olsun.. :( Umarım en kısa zamanda sonuçlanır

krm1983
14/11/2011, 19:51
Çok geçmiş olsun fena yırtmış sacı :S

flood01
14/11/2011, 19:53
teşekkür ederim allah kimsenin başına vermesin çok şükür canımıza birşey gelmesinde insan üzülüyor gözü gibi baktığı aracına beyinsiz bir şöförün gelip böyle yapıp devam etmesine adam çarptığı fark etti duraksadı sonra bastı birden iyice parçaladı gitti dorse kapının orda olunca inemedikte o panikle allah beterinden sakınsın

ZAK1980
14/11/2011, 19:54
Keske baska suruculerden yardım ısteyıp sahıt olmalarını rıca etseydınız .
Tır bulundugunda dorsesınde senın aracın boya ızlerı mutlaka vardır oradan bıle onun yaptıgı kanıtlanır.
ilk soktan sonra araca atlayıp takıp etseydın ve o sırada polısı arayıp durumu anlatsaydında ınsanın aklınada gelmezkı bu durumda butur seyler

flood01
14/11/2011, 19:55
çok bilmiş polisimiz böyle kaza olamayacağını söylüyor imkansız diyor karşından gelip öyle yırtması ne diyeceğimi şaşırdım

krm1983
14/11/2011, 19:56
Zaten isteseniz o şekilde yırtamazsınız sacı darbe olmazsa.

flood01
14/11/2011, 19:56
Keske baska suruculerden yardım ısteyıp sahıt olmalarını rıca etseydınız .
Tır bulundugunda dorsesınde senın aracın boya ızlerı mutlaka vardır oradan bıle onun yaptıgı kanıtlanır

üstadım güzel söyledin de kim karakola gelip yardımcı olur insanlar kaçma derdinde bir kişi vardı gördüm diyen polis gelince baktım ortada yok o bölgenin esnafıysa yarın oraya gidip bulmaya çalışacağım

kadir07
14/11/2011, 19:58
geçmiş olsun... keşke tırı takip etseydin takip ederken polisi arardın yolda sen durduramasan onlar durdururdu...

flood01
14/11/2011, 20:01
geçmiş olsun... keşke tırı takip etseydin takip ederken polisi arardın yolda sen durduramasan onlar durdururdu...

teşekkür ederim ama bulunduğum yerde pek takip etme şansım yoktu olay mahallini çizeceğim birazdan aktarırım foruma

flood01
14/11/2011, 20:14
https://c1111.hizliresim.com/r/g/jr01.jpg (https://bit.ly/c25MCx)

KABA TASLAK ÇİZİMİ YAPTIM ARKADAŞLAR BEN EN SAĞDAYIM PARK EDEN ARACIN KARŞISINDAYIM DEYMESİN DİYE İYİCE GİRDİM KENARA AMA GELDİ YİNE VURDU

takres
14/11/2011, 20:14
çok geçmiş olsun...polisimiz çok bilir ya...

ykaya1983
14/11/2011, 20:15
Geçmiş olsun.Umarım sorununuzu en kısa zamanda halledersiniz.

flood01
14/11/2011, 20:17
kasko ile görüştüm durumu anlattım perşembeye kadar emniyetten haberi bekle sonuç çıkmazsa aracı servise bırak ve haber ver dediler

sfkbrtn
14/11/2011, 20:59
geçmiş olsun tırcıya tüm kalbimle küfürlerimi iletiyorum:ranting2:

oguzhan06
14/11/2011, 21:09
çok geçmiş olsun arkadaşım sen şikayetçi olunca adli vaka oluyor ve polisler için bir sürü yazışmaacaba bunun kaskosu vardır diyip sallamadılar mı seni demek geçiyor içimden.

dexter
14/11/2011, 21:14
geçmiş olsun,adam kaçtığına göre peşini bırakmayın verin mahkemeye alın hakkınızı sonuna kadar...kaçması çok daha adilik...

flood01
14/11/2011, 21:35
çok geçmiş olsun arkadaşım sen şikayetçi olunca adli vaka oluyor ve polisler için bir sürü yazışmaacaba bunun kaskosu vardır diyip sallamadılar mı seni demek geçiyor içimden.
aynen dediğiniz gibi gelir gelmez kasko varmı diye sordular var dedim tamam yaptır bitsine getiriyorlar neden haklıyken kaskomu deleyim dedim?
adamlar uğraşmamak için elinden geleni yaptılar hastaneye alkol muayanesine kadar götürdüler bakalım perşembe tekrar gideceğim

flood01
14/11/2011, 21:37
geçmiş olsun,adam kaçtığına göre peşini bırakmayın verin mahkemeye alın hakkınızı sonuna kadar...kaçması çok daha adilik...

adam dorseden hissetmemiştir bile belki çarptığını arayacağım hakkımı gerekirse geçmesi ihtimal tüm yollardaki esnaftan kamera kaydı için yardımda bulunacağım

ZAK1980
14/11/2011, 21:47
adam dorseden hissetmemiştir bile belki çarptığını arayacağım hakkımı gerekirse geçmesi ihtimal tüm yollardaki esnaftan kamera kaydı için yardımda bulunacağım
Arkadasım savcılıga suc duyrusunda bulun derım (bılen bırısıne sor )
Bılkentte adamın aracına bırısı carpmıs ve yesıldı bızım eskı seat ta yesıldı yoldan gecerken bızım arac sanmıslar savcılıga basvurmuslar ertesı gun jandarma geldı eve durumu anlattı bızde ogun oradaydık o saatte ama vurup kacma gıbı bır durum olmadı dedık.
Jandarma ıle araca ındık jandarma subayı araca baktı bızım karsı tarafın aracına sol camurluga carpılmıs bızım sag ön tarafta kırık far parcası aradılar bulamadılar jandarma belkı sız farı hemen degıstırmıs olabılırsınız ana darbe ve boya kalıntısı olsaydı olay sıze patlardı dedi

flood01
14/11/2011, 21:53
benim şimdi kafama takılan arka kısmı nasıl yapacaklar orası değişmek zorunda ama nasıl değişecek kesip yeni parçamı atacaklar acaba onu düşünüyorum şimdi

skystar37
14/11/2011, 22:02
Çok geçmiş olsun umarım en az zarar ve sıkıntı ile atlatırsınız.

sagitta
14/11/2011, 22:34
tekrar merhaba arkadaşlar bugün sağolsun bir tır hatalı dönüş sonucu benim aracın sol arka tarafını dorsesiyle parçaladı ve durmadan devam etti sadece dorse plakasını alabildik polis geldi direkt böyle kaza olmaz başka birşey var diyince benim şarteller fena attı:censoree: karakola gittik ifademizi verdik plaka sahibine 1-2 gün içinde ulaşacağız dediler muhtemelen suçlamayı kabul etmeyecek ama ne yapalım etrafta mobese de yoktu 200 metre ilerde bir mobese vardı oda sadece ordan geçtiğini teyit edebilecek sağolsun polisler onu vermemek için yine uğraşacak bakalım perşembe belli olur dediler kabul etmezse artık kaskodan yaptıracağız.fotoğrafların linklerini ekliyorum.
https://c1111.hizliresim.com/r/g/jq3u.jpg
https://b1111.hizliresim.com/r/g/jq62.jpg
https://c1111.hizliresim.com/r/g/jq71.jpg
emre kardeşim benim bildigim trafik sigortasında vurup kaçmadan yararlanabiliyorsun bir trafik müşaviri ile görüşürsen daha detaylı bilgi alabilirsin cok cok geçmiş olsun

flood01
14/11/2011, 22:44
emre kardeşim benim bildigim trafik sigortasında vurup kaçmadan yararlanabiliyorsun bir trafik müşaviri ile görüşürsen daha detaylı bilgi alabilirsin cok cok geçmiş olsun

teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için benim amacım karşının canını yakmak aracın kaskosu var yaptırırım problem değil benim için fakat bu ve bunun gibi adam bile diyemeyeceğim şahıslar trafikte terör estirmeye devam ediyor mersin liman bölgesinde çalışıyorum o koca tırları insanların hayatlarını tehlikeye atarak nasıl sürüyorlar bir görmelisiniz sürekli tırların içinde olduğu kazalar oluyor burda şahıs bulunsun bir yüzyüze geleyim onunla istediğim bu...

Ziyaretci037
14/11/2011, 22:46
Çok geçmiş olsun bukadarına şükür..

flood01
14/11/2011, 22:48
Çok geçmiş olsun bukadarına şükür..
aynen teşekkür ederim araba hiç gözümde değil polislerin gösterdiği çirkin muamale kadar hiçbirşey insanı üzmüyor emin olun

SteinGP
14/11/2011, 22:57
benim şimdi kafama takılan arka kısmı nasıl yapacaklar orası değişmek zorunda ama nasıl değişecek kesip yeni parçamı atacaklar acaba onu düşünüyorum şimdi

çamurluğu keserler uygun yerinden yenisini takarlar.kapı doğrulur boyanır gibi duruyor ama,servis uğraşmaz onunla,sacı değiştirelim geçelim der.

ABNEW
14/11/2011, 23:02
Geçmiş olsun Emrah,

Fotolara göre kapı tamir olur gibi görünüyor ama çamurluk üstü komple değişir bence, yetkili serviste kesme olmaz..

Umarım kısa sürede hallolur, geçmiş olsun...

Solitude
14/11/2011, 23:09
çok geçmiş olsun her ne kadar biz yalnız temennide bulunabiliyorsakta, şükür kaskonuz var vs. parayla olacak iş, sizde bişey yok ya yeter.

ZAK1980
14/11/2011, 23:13
Eskıden bır aracta gormustum kırmızı ıle cıdıgım yerlerden bırınde kaynak bırlestıresı vardı galıba usten kırmızı yerlerden kesecekler alttanda bır yerdende cıkıyordur kesın

izoci
14/11/2011, 23:16
şu eğitimsiz polisleri birisi insallaştırsın :@

ZAK1980
14/11/2011, 23:17
şu eğitimsiz polisleri birisi insallaştırsın :@
hangıbırını......

berko
14/11/2011, 23:28
her zaman tırlardan korkmuşumdur.çünkü adamların kaybetçek birşeyleri yok. çok geçmiş olsun

xarsi
14/11/2011, 23:47
geçmiş olsun kardeşim.. canının sağlığı artık diyelim...

fiery_hunter
15/11/2011, 01:58

trafik sigortasından alabilmesi için çarpan araç sürücüsünün artık karakolda çarptım diye ifade vermesi gerekiyo vermezse polis zabıt tutmaz. yada belgelenmesi lazım bilirkişi raporu yada kamera..

ecosi26
15/11/2011, 07:34
Öncelikle herkese, insan olarak saygı duymak lazım...Güne başlarken sağdan kalkan polisler ve soldan kalkan polisler maalesef var...evet bana görede kaskonuz var diye polis uğraşmamak için sallayabilir...peşini bırakmam derseniz savcılık en iyisi...Büyük geçmiş olsun

farukileri
15/11/2011, 08:14
öncelikle çok geçmiş olsun.

Bu tarz durumlarda kasko indirimini bozmadan yaptırabilmek için indirim koruma özelliği olan kaskolar var,aracı kaskodan yaptırsanız dahi indirimi BOZMADAN yaptırabiliyorsunuz. Kendi kazamın hasarını bu şekilde yaptırıyorum diyebilirim.

Tekrardan geçmiş olsun baya kötü vurmuş

42hg498
15/11/2011, 10:06
geçmiş olsun Allah beterinden korusun

ozdem
15/11/2011, 12:31
Çok geçmiş olsun, Allah beterinden, tekrarından korusun...

fiery_hunter
15/11/2011, 12:50
öncelikle çok geçmiş olsun.

Bu tarz durumlarda kasko indirimini bozmadan yaptırabilmek için indirim koruma özelliği olan kaskolar var,aracı kaskodan yaptırsanız dahi indirimi BOZMADAN yaptırabiliyorsunuz. Kendi kazamın hasarını bu şekilde yaptırıyorum diyebilirim.

Tekrardan geçmiş olsun baya kötü vurmuş

o olay şirketten şirkette değişiklik gösterir. poliçede teminat yoksa ilk hasarda dahi bu indirim hakkı kaybolabilir. bazı sigorta şirketleri 2 hasarda dahi indirim hakkını öldürmez sadece bi alt kademeye indirir bazı şirketler ise ufak bir ayna hasarında dahi bütün indirimi sıfırlıyabilir..

sehzadeamasya
15/11/2011, 17:00
büyük geçmiş olsun felaket yırtılmış ya neyse cana gelmemiş bencede hakkını ara

rockforever
15/11/2011, 17:33
geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız...

flood01
15/11/2011, 19:15
arkadaşlar yorumlarınız ve destekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim öncelikle yarın karakola gidip durumu sorgulayacağım ki benim beklentim arkama bakarak geri dönerim kaskodan yaptırırım aracı ne çarpan çaprtığını kabul eder ne polis olayın üstüne diretir.Öyle adi çarpık bir sisteme sahibiz ki polisler kaskon var birşey olmaz git yaptır diyor e güzel kardeşim ne demek bu şimdi iyi o şahıs gitsin araçlara çarpa çarpa devam etsin hayatına eee ne de olsa kaskomuz varya birşey olmaz kaskolular gider yaptırır kaskosuzlar oturur derdine yanar borçla harçla aldığı aracına hayvanın birisi çarpar ve çarpmaya devam ederek hayatını sürdürür polisimizin tavrı ve iması bu bizden yapmamızı istedikleri bu hani bas bas bağırıyorsunuz hukuk devleti diye ara benim hakkımı hukukumu.yaptırmasına yaptırırım aracımı ama ne olacak çarpanın yanına kar mı kalacak ? bu sistemde kar kalacak hatta o polisler beni suçladığı gibi başkalarınıda suçlamaya devam edecek olan haklıya olacak edenin yanına kar kalacak.düzen bu böylede gidecek.