PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 7" Çin Malı Navigasyonlar

ktpunto
11/11/2011, 13:36
Arkadaşlar, EBAY, Gittigidiyor Gibi sitelerde satılan noname navigasyonlardan (7" büyük ekran) kullanan var mı?

Avantajları dezavantajları nelerdir?

Görünüşü ve ekran görüntüsü kaliteli mi?

Windows CE 6.0 nedir? Ne güzelliği vardır?

IGO ve IGO Primo çalıştırır mı ?

şimdiden teşekkürler.

demedimmi
11/11/2011, 13:58
Cihaz windows mobile tabanlı IGO, IGO Primo IGO amigo, tomtom vb navigasyon programlarını çalıştırabilirsin sadece atacağın proğramın ekran çözünürlüğünü desteklemesi lazım.
Avantajları windows kullanmayı biliyorsan sorun yok, ekranları çoğunun sorunsuz fakat bazıları çok yansıma yapabiliyor.

shellcininabisi
11/11/2011, 16:33
ben kullanıyorum nisandan beri daha hiç bir sorun yaşamadık. hatta şöyle bir konu da açmıştım

https://forum.grandepuntotr.com/ses-goruntu-sistemleri/28575-punto-evom-ve-7-gps.html

+ları

istediğin programı yükleyebiliyorsun (genelde igo 8 ile geliyor cihazlar ama ben primo kullanıyorum)
tema falan yükleyebiliyorsun
uydu bulması yeniden hesaplaması çoook hızlı
ben hem karada hem de teknemde kullanıyorum.
..... bir çok artısı var

- leri

garantisi tabiki yok :) bence bu sorun değil
dışarıda kullanım için şarjı çok çabuk bitiyor (teknede kullandığım için 20 dakika zor dayanıyor şarjı yine çin sayfasından bulduğum solar bir şarj cihazıyla çözdüm bu sorunu)
başka da - si yok.

2 tane süper (bizim forumumuzdan süper olmasa da ) forum sayesinde istediğin programı güncellemeyi bulabilirsin. her türlü soruna sorununa yardımcı olmaya çalışırım.

Ziyaretci035
11/11/2011, 21:27
Bence gayet güzel cihazlar ben 4.3" olanını aldım igo primo yükledim. Ama tavsiyem SIRF4 çipsetli ve yukarısı cihaz almanız.

hilmiusta
11/11/2011, 21:46
bende 7 ınc olanı kulanıyorum cok memnunum tv lı olandan benımkı

eskibur
12/11/2011, 00:01
Ben de düşünüyorum ama harita olayını nasıl çözüyorsunuz ?

fire
13/11/2011, 11:17
bende 5 inç kullanıyorum.defalarca harita değiştirdim hiç problem çıkarmadı.diğer özellikleride gayet başarılı.

takres
13/11/2011, 14:16
fiyatı nedir peki?

lektonstar17
13/11/2011, 21:42
bende 7 ınc olanı kulanıyorum cok memnunum tv lı olandan benımkı

Bende tv li uygun fiyata bi navi arıyorum.sizin navi nin adı modeli fiyatı satış yeri nedir ?

ZAK1980
13/11/2011, 21:53
Ankarada Balıkcıoglu ıs hanında satılıyormus 7 ' 185 TL

DEV EKRANDA FİLM İZLEME VE YOL BULMA KEYFİ

CİHAZ ÖZELLİKLERİ:

1- Multimedia Özellikleri :

a) Uyumlu Görüntü Formatları: Avi, mp4, Divx, Wmv, Dat, Asf

b) Uyumlu Ses Formatları: Mp3, Wma

c) Uyumlu Fotograf Formatları : Jpeg, Bmp, png, Gif

2- Fm Transmitter :Bu özellik sayesinde film ve müziklerinizi cihazın dahili hoparlörü haricinde arabanızın radyosu ve ses sistemini kullanarak dinleyebilirsiniz.

3- Oyunlar :Birbirinden güzel popüler oyunlar sayesinde yolculuk esnasında araçtaki yolcuların iyi vakit geçirmesini sağlayan önemli bir özellik.

4- Navigasyon Özellikleri :En güncel İgo9 2010 haritası, Mevcut 6 farklı ses seçeneği. Ulaşmak istediğiniz adrese gelmeden önce sesli uyarı ile yön tarifi (mesela 100 metre sonra sola şeklinde) Adresi geçtiğiniz veya yanlış yola girdiğinizde anında yeni güzergah belirleme , bulunduğunuz adres güzergahı üzerindeki alışveriş merkezi, benzin istasyonu gibi önemli merkezleri harita üzerinde görebilme , hedefinize olan mesafeyi sürekli hesaplama ve seyehat esnasında kaç km hızla gittiğinizi gösterme ve belirlediğiniz hız limiti aşımında sesli uyarı.

PAKET İÇERİĞİ:
2 gb hafıza
AV-İN
BLUETOUTH

128 RAM
1 x 7” Araç GPS Cihazı (Multimedia Destekli)
1 x Dokunmatik Ekran Kalemi
1 X USB Data Kablosu
1 x Araç İçi Sabitleyici
1 x Araç Çakmaklığı Şarj Kiti
1 x Kulaklık
1 x Kullanma Klavuzu (İngilizce)
iGO8 / 2010
*TÜRKÇE SESLİ *
6 değişik ses laz oğlu dahil
kaynak:
Noname Navigasyon 7" (https://navigasyoncum.com/?newUrun=1&Id=338999&CatId=bs162625&Fstate=#detaylar)