PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sinyalleri park'a dönüştürme fikri

kukart
01/11/2011, 22:46
grande punto nun sinyalleri (önler) park yapılmasında bir sakınca olmadığını düşünerek.. içindeki turuncu lambayı çıkarıp parkların elektriğini sinyale yönlendirerek o kısmı park olarak kullansak
sinyalleride amerikan denilen ve çamurlukların ön köşelere yapılan
alttaki megane da olduğu gibi yaparak sinyalleride ona yönlendirsek nasıl olur?
bi sakıncası veya teknik olarak engel teşkil eden bi durum oluşurmu ne dersiniz?

https://www.kemaloto.com/pictures/mini%20Cooper%20tip%20amerikan%20park%20www.kemalo to%20(3).jpg

https://img94.imageshack.us/img94/7617/sdc116040.jpg

tutkuaydin41
01/11/2011, 23:36
hiç bi sıkıntısı yok arıza yakmaz . resım ekleme ozellıgı kapalı benm aracımda war aynı sekıl

muratpunto16
02/11/2011, 16:14
hoş görüntü yok şahsıma

tayfux
02/11/2011, 16:39
ilk başlığı gördüğümde aklıma direk mugen Hondalar gibi mi dedim de senin ki biraz daha farklı ama bende gördüm özellikle leon lara yapıyorlar beğenmiyorum işin açıkçası..

can-asan
02/11/2011, 20:19
bence çok güzel durur, bende düşünüyorum ama az daha zamanı var... birşeyde söyleyeceğim, tampona yapılan cooper sinyalleride ledli almazsanız iyi olur :) normal ampulluler daha güzel duruyor bence... (sadece bir fikir)

kukart
02/11/2011, 21:25
ya benim aslında
yapmak istediğim orjinal sinyalleri park yapmak
tabii park olunca sinyalleri nere yapacaz mecbur o cooper sinyali denen sinyaller aklıma geliyor
yoksa deldirip kestirip birşeyler taktırmak pek istemiyorum.. yada eski alfam da olduğu gibi sislerin yerine sinyalmi taksak .)?

can-asan
02/11/2011, 22:27
orjinalliği bozmanıza gerek yokki. sinyalleriniz yine olduğu gibi kalsın bence... sinyal yaktığınız zaman daha güçlü yanar, sadece parklardayken daha az yanar. bilmişlik yapmak istemem ama bilmiyorsunuz diye anlatayım. çift duylu ampul alıp sinyale yerleştirdikten sonra bi kabloyla parklara bağlatın 2 türlüde kullanırsınz.

tutkuaydin41
03/11/2011, 23:44
orjinalliği bozmanıza gerek yokki. sinyalleriniz yine olduğu gibi kalsın bence... sinyal yaktığınız zaman daha güçlü yanar, sadece parklardayken daha az yanar. bilmişlik yapmak istemem ama bilmiyorsunuz diye anlatayım. çift duylu ampul alıp sinyale yerleştirdikten sonra bi kabloyla parklara bağlatın 2 türlüde kullanırsınz.
aynen bu şekil olucak park ampulleırnı sökün cfit duylu bı turuncu sınyal ampulu alrak parklarda 5 watt sınyallerde 21 watt seklınde yanıcakk bnde booyle tamponu kestırmeyın modası gecıcek :)

Phaser
30/11/2011, 18:12
istanbulda bu uygulamayı yaptırabileceğim bir yer var ise hemen yaptırmak isterim çok hoş duruyor.

izoci
30/11/2011, 18:18
amerikanı ledli takmada naparsan yap :D