PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizce hangi renge boyayım ?

SieGeRRR
31/10/2011, 20:42
Arkadaşlar şu anda farklı bir jant var ancak üzerinde yazlık lastiklerim var.

Kışlık lastiklerde klasik dynamic jantlarının üstünde. 15'' sanırım o jant.

Şimdi ben kendim boyamak istiyorum onları ancak renge karar veremedim, siyaha mı boyasam beyaza mı ? Bir de jantın çapı küçük olduğu için çok mu sırıtır bilmiyorum :)

Araba egzotik kırmızı. Ekstrem renklere de açığım :D fıstık yeşili, mavi, sarı falan :D

FoGGy
31/10/2011, 20:46
Bence parlak beyaz bi renk var tam hatırlayamadım. Yaldızlı beyaz mı ne diyorlar. Kırmızıya güzel gider gibi.

takres
31/10/2011, 20:56
sarı olsun :) sarı kırmızı en güzeli :)

lastride99
01/11/2011, 00:11
Bencede Fatih arkadaşımızın dediği gibi beyaz renk egzotik kırmızıya her türlü yakışır birde aynalar beyaz olunca tam takım :)

atalayx
01/11/2011, 00:23
konuyu takipteyim güzel bi renk çıkarsa bende alırım bi takım jant :) parlak turuncuya ne dersin focus st gibi tatlı turuncu

ZAK1980
01/11/2011, 00:24
sarı olsun :) sarı kırmızı en güzeli :)
Derbı maclarında arabaya ne olur artık dusnmek daı ıstemıyorum Serhat

kmrn35
01/11/2011, 00:54
yanar döner beyaz yap bence

SieGeRRR
01/11/2011, 08:46
konuyu takipteyim güzel bi renk çıkarsa bende alırım bi takım jant :) parlak turuncuya ne dersin focus st gibi tatlı turuncu

Aslinda araba siyah veya beyaz olsaydi turuncu cok guzel olabilirdi ana kirmizida nasil duracagi hakkinda pek fikrim yok. :) sari guzel olabilir ama derbi maclardan sonra arabayi saklamam gerekebilir :D

Fistik yesili gibi bi yesil nasil olur ki, yoksa hic marjinallige gerek yok mu? Sedefli beyaza boyiyim gitsin mi? :D

asil
01/11/2011, 08:47
inci beyazı tercihim ama leon48 nickli üyemizin red stromunun jantlarına bak derim çok güzel duruyor egzotik kırmızıda siyah...

atalayx
01/11/2011, 12:00
Aslinda araba siyah veya beyaz olsaydi turuncu cok guzel olabilirdi ana kirmizida nasil duracagi hakkinda pek fikrim yok. :) sari guzel olabilir ama derbi maclardan sonra arabayi saklamam gerekebilir :D

Fistik yesili gibi bi yesil nasil olur ki, yoksa hic marjinallige gerek yok mu? Sedefli beyaza boyiyim gitsin mi? :D

beğenmedin mi sprey senin boya senin değiştir istediğin kadar :D bence ilk beyazdan başla sıraylan gidersin :D

değişik olarak gümüş gri veya altın sarısı (bronz) renkte düşünebilirsin.

can-asan
02/11/2011, 20:42
Bence parlak beyaz bi renk var tam hatırlayamadım. Yaldızlı beyaz mı ne diyorlar. Kırmızıya güzel gider gibi.
+1

SieGeRRR
07/11/2011, 13:09
Bugun realden siyah jant boyasi alacagim, vardir umarim. :) babamin da fikrini aldim siyah daha guzel gider dedi beyaz janti kisin kullanmak zor olur dedi ben de tamam dedim uygulamadan sonraki fotogradlari da ekleyecegim :)

Tesekkur ediyorum herkese