PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008 model grande punto tjet için servis tavsiyesi

Burakcengizhanoglu
31/10/2011, 14:34
60000 ağır bakımını yaptırıcam aracımın sağlam tjetten anlayan servis tavsiye edebilirmisiniz?Ayrıca 2 silindirin ateşlemesinde problem var onuda aynı yerde yaptırıcam .Tavsiyelerinizi bekliyorum.Araç lpg li..
İstanbul anadolu yakası olursa çok iyi olur

Burakcengizhanoglu
31/10/2011, 16:47
Bir tane servis tavsiye edicek kişi yok mu ya?

kara kız
31/10/2011, 16:51
zincirlikuyu birmot gerekmeyen hiç bir parçayı değiştirmezler..örnek veriyorum radyaötr suyu debriyaj vs vs sadece ne gerekiyorsa yaparlar...ucuza çıkar emın ol..orda selçuk beyi bul ve benım slmımı soyle ve sorunlarını dile getir..en hızlı sekılde işini halledecektir.selçuk açıkgöz..teknik servisten sorumludur kendisi..

Burakcengizhanoglu
31/10/2011, 17:09
zincirlikuyu birmot gerekmeyen hiç bir parçayı değiştirmezler..örnek veriyorum radyaötr suyu debriyaj vs vs sadece ne gerekiyorsa yaparlar...ucuza çıkar emın ol..orda selçuk beyi bul ve benım slmımı soyle ve sorunlarını dile getir..en hızlı sekılde işini halledecektir.selçuk açıkgöz..teknik servisten sorumludur kendisi..
Şu anda ateşlemedeki sorunla karşıya kadar gidebilceğimi sanmıyorum motora zarar vermesinden korkuyorum, anadolu yakasında yok mudur tavsiye edebilceğiniz bi yer ?

sedini
31/10/2011, 17:42
Kartal e-5 yanyol da medos - Göztepe ssknın karşısında opetin arkasında göztepe oto var.. 2 side yetkili servis.. ikisi içinde genelde %80 iyi yorum yaparlar..

Burakcengizhanoglu
31/10/2011, 18:12
Kartal e-5 yanyol da medos - Göztepe ssknın karşısında opetin arkasında göztepe oto var.. 2 side yetkili servis.. ikisi içinde genelde %80 iyi yorum yaparlar..

medosu 3 kere aradım 3 kerede yüzüme kapadılar telefonu.Bostancı sanayide Kantarcı varmış aradım randevu aldım iyimidir?Yetkili servis orasıda

kmrn35
31/10/2011, 18:23
T-jet aracına taktırdığın lpg de hiç sorunla karşı karşıya kaldınmı? Turbo var malum araçta ?

Burakcengizhanoglu
31/10/2011, 18:35
T-jet aracına taktırdığın lpg de hiç sorunla karşı karşıya kaldınmı? Turbo var malum araçta ?

özelden konuşalım gel

Burakcengizhanoglu
01/11/2011, 18:00
Kantarcı otoya gittim bugün bostancıya.Çok iyi bir usta yardımcı oldu (recai) Buji kablolarım yanlış takıldığı için ateşleme sorunu varmış. 2 dakikada çözüldü :D gitmişkende 60 bin bakımımı yaptırdım.Kayış değişti.Birde aks pompası mıydı şimdi unuttum o parça değişti. 380 tl işçilik beraber tuttu.Çok memnun kaldım hizmetten tavsiye eder

Ayberk0616
01/11/2011, 18:08
T-jetin parçalarını bu gün sordum fiyatlarını trigeri falan ucuz tek pahalı parçası debryajı ve bujisi:D

rockforever
01/11/2011, 18:12
özelden konuşalım gel
niye özelden bilmemiz gereken bişii varsa bizde bilelim ya da özelden msj at..

Burakcengizhanoglu
01/11/2011, 18:16
niye özelden bilmemiz gereken bişii varsa bizde bilelim ya da özelden msj at..

Hayır :) konu karışmasın diye söyledim.
Lpg taktıralı 2 bin km yi geçti.Ayarı yapıldı.Gayet memnunum.Km de 18-20 kuruş yakıyo karışıkta.
Brc nin en özel ve en pahalı kitini taktım bostancı 2a mühendislikte:)

rockforever
01/11/2011, 18:16
T-jetin parçalarını bu gün sordum fiyatlarını trigeri falan ucuz tek pahalı parçası debryajı ve bujisi:D
yaza yine ankara dayım o zamana kadar alırsın heralde gazlarız biraz:) t jet iyidir ...

rockforever
01/11/2011, 18:18
Hayır :) konu karışmasın diye söyledim.
Lpg taktıralı 2 bin km yi geçti.Ayarı yapıldı.Gayet memnunum.Km de 18-20 kuruş yakıyo karışıkta.
Brc nin en özel ve en pahalı kitini taktım bostancı 2a mühendislikte:)
hayır millet sanıcak sorun çıkarıyor diye o yüzden öyle yazdım ben de sordum 2000 tl dediler vazgeçtim param olunca gazlıyorum ...gazlamazsam zaten az yakıyor:)

rockforever
01/11/2011, 18:22
konu zaten çözülmüş sanırım servis olayı fln...bu arada t jet başlıklı sabit bir konu olsa t jet in artı ,eksi ,sorun ve çözümleri oradan paylaşsak çok daha iyi olurdu kanımca yönetime duyurulur...

Burakcengizhanoglu
01/11/2011, 18:22
hayır millet sanıcak sorun çıkarıyor diye o yüzden öyle yazdım ben de sordum 2000 tl dediler vazgeçtim param olunca gazlıyorum ...gazlamazsam zaten az yakıyor:)

Hiç bi sorun çıkartmadı.Ben gezen adamım o yüzden taktım :)
Sadece enjektörleri biraz sesli çalışıyo brc nin ki normal başka bi dezavantajı yok..
Otoparklara girememe haricinde :D

rockforever
01/11/2011, 18:30
Hiç bi sorun çıkartmadı.Ben gezen adamım o yüzden taktım :)
Sadece enjektörleri biraz sesli çalışıyo brc nin ki normal başka bi dezavantajı yok..
Otoparklara girememe haricinde :D
enjektörlerin sesini yalıtım yaparak azaltabiliyorlar bilgine...

Burakcengizhanoglu
01/11/2011, 18:32
enjektörlerin sesini yalıtım yaparak azaltabiliyorlar bilgine...

Nasıl bir yalıtım mesela?

rockforever
02/11/2011, 11:39
Nasıl bir yalıtım mesela?
enjektörlerin oraya ses gelen yere lsıya dayanıklı bir takım malzemeler sarılıyor ...arkadaşım kendi opel merivasına(1.4t 140hp) adana olgun lpgde landi renzo turbo kit taktırdı ses için böyle bir çözüm üretmişler inceledim görüntü pek hoş değil ama başarılı sayılır ses anlamında...