PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cumhuriyetimizin 88. Yılı Kutlu Olsun

SRDR KRKC
29/10/2011, 00:15
Cumhuriyetimizin 88. Yılı Kutlu Olsun Arkadaşlar. Cumhuriyet Bayramı Milli Bayramlarımızın İçinde En Büyüğü Ve En Önemlisidir. Bu Nedenle Ülkemizin Son Yıllarda İçinden Geçmekte Olduğu Süreç Ülkemizi Zorlu Bir Sınava Tabi Tutuyor. Rabbim Bizleri Bu Bu zor Günlerden Tez Zamanda Kurtarmasını Diliyorum.

Başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. Mustafa Kemal Atatürk..."

alpimmm
29/10/2011, 00:23
Atam'ın bize armağan ettiği Cumhuriyetimizin 88. yılı kutlu olsun..
Unutturamazlar, unutturamayacaklar..!

ygurbuz
29/10/2011, 00:35
''Cumhuriyet; Türk Ulusu'na bırakılmış olunan en büyük mirastır.En değerli manevi varlığımızın Türkiye Cumhuriyeti olduğunu asla unutmamalı ve bağımsızlığımız uğruna dökülen kanları hep hatırlamalıyız.Türkiye Cumhuriyeti'nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunmak,başta Büyük Önder Atatürk olmak üzere bu uğurda canını hiçe sayan tüm aziz şehitlerimizi minnetle anıyor, herkesin bu mutlu ve gururlu bayramını kutluyorum."

USTA
29/10/2011, 00:51
Cumhuriyetimizin 8888. yılında Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, gazilerimizi ve kahraman şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz. 29 Ekim CUMHURIYET BAYRAMIMIZ kutlu olsun.<< Diye yazan birileri de çıkacak o gün >>

ecosi26
29/10/2011, 07:50
Bu Cumhuriyet kurulurken o kadar şehit verdik vatan toprağımızı koruduk ve sonunda Türkiye Cumhuriyetini kurduk ve kutladık. Tam 88 yıldır bunu bu şekilde yaptık. Bu vatan uğruna canını bile vermekten çekinmeyen öncelikle Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK ün, silah arkadaşlarının dedelerimizin analarımızın kardeşlerimizin ve de halen daha toprağımızı korumaya çalışan binlerce şehidimizin ruhları şadolsun. Cumhuriyetimiz kutlu olsun...

asukasan
29/10/2011, 09:17
cumhuriyetimizin 88. yılı kutlu olsun.

https://www.protekcorlu.com/veriler/Image/cumhuriyet2011.jpg

sedini
29/10/2011, 11:17
Bütün dünya bilsin ki, benim için bir yandaşlık vardır: Cumhuriyet yandaşlığı, düşünsel ve toplumsal devrim yandaşlığı. Bu noktada yeni Türkiye topluluğunda, bir bireyi bunun dışında düşünmek istemiyorum.

Mustafa Kemal Atatürk

Cumhuriyet in 88. yılı Kutlu olsun Türkiye'm.

dexter
29/10/2011, 11:20
cumhuriyetimiz kutlu olsun..sen kalbimizdesin Ata'm...seni unutturmayacağız..

takres
29/10/2011, 11:29
Cumhuriyetimizin 88. Yılı Kutlu Olsun...

egzo-evo
29/10/2011, 11:47
az önce apartmanımızdaki bir abimiz 10.yıl marşını çaldı yüksek sesle. herkes balkonda alkışlarla eşlik etti. ağlayan teyzemin "77 yaşındayım bu sene kutlamalar resmi olarak iptal edildi ama ben bugüne kadar böyle bir kutlama görmedim" demesi tüylerimi diken diken etti.

arkadaşlar cumhuriyeti böyle ayak oyunlarıyla yıkacağını düşününlere buradan sesleniyorum damarlarımdaki asil kanın bilincinde olan birisi olarak son damlasına kadar mücadele edeceğime şerefim ve namusum üzerine yemin ederim...

ibrahim06
29/10/2011, 12:07
Kıymetini bilmemiz dileğiyle.

sedini
29/10/2011, 12:36
''Van depremi ve şehitlerimizin acısı hepimizin üzüntüsü; Maçlar devam ediyor. Evlendirme programları devam ediyor. Şov programları eksiksiz devam... Ama 88. yıl Cumhuriyet Bayramı kutlaması , Başbakanlık genelgesi ile iptal ediliyor. Kutlanmamasıni elemle karşılıyorum. Hükümetin almış olduğu bu kararı nefretle kınıyorum..Yaşasın CUMHURİYET... Bayraklarımızla sokakları doldurmalıyız... Evlerimize ve arabalarımızı Atatürk ve Türk Bayraklarıyla süsleyelim... Alınan karara tepkimizi mutlaka gösterelim..
''88.yılda bir ilk !
ATATÜRK ölüm döşeğinde iken iptal edilmedi !
ATATÜRK öldü iptal edilmedi ! İkinci dünya savaşında ve üçüncü ihtilal sırasında iptal edilmedi !
Kıbrıs savaşı sırasında iptal edilmedi !
1999’da 18.373 ölü ve 48.901 yaralı verdiğimiz Marmara depreminde iptal edilmedi!

Şimdi Niye ?
Cumhuriyet Bayramı Törenleri Kimi neden rahatsız ediyor?

CeNaZe666
29/10/2011, 13:01
BÖYLESİ ANLAMLI BİRGÜNDE KELİMELER KIFAYETSİZ KALIYOR... HER NE KADAR GÖLGE DÜŞÜRÜLMEYE ÇALIŞILSADA CUMHURİYET'İMİZE ATAM'IZIN İZİNDE YÜRÜYEN GENÇ ATATÜRKÇÜLER OLARAK ATATÜRK İLKELERİNDEN HİÇBİR ZAMAN ŞAŞMADAN BAYRAĞIMIZI GÖKLERDE DALGALANDIRMAYI BİR BORÇ BİLİRİZ.
ATAMIZ VE SİLAH ARKADAŞLARININ RAHAT UYUMALARI DİLEĞİYLE...

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYEBİLENE
Kadir ATİK..

opexturk
29/10/2011, 13:02
sahip olduğumuz en değerli şey CUMHURİYET...ibrahim abinin dediği gibi kıymeti bilinmeli

CeNaZe666
29/10/2011, 13:08
sedini sana yürekten katılıyorum Cumhuriyetimizde kara bir iz bırakcak derecede alcakca yapılan Tören iptalini şiddetle kınıyorum ve lanet yağdırıyorum.. Bu tür olayları deneme ve türk halkının tepkisini ölçmek için yapılan bir durum emin ol ki daha ileride daha fazlasını yapacaklar... işte bunun olmaması için elimizden geleni yapmalıyız. Ben Cumhuriyetimizin 88.yılı kutlamak için hiç kimseden izin veya emir almam. İNADINA CUMHURİYET İNADINA ATATÜRKÇÜYÜM....

JASMINE
29/10/2011, 16:02
Bayramımız kutlu olsun arkadaslar

06kaymak
29/10/2011, 16:03
Ne Mutlu ki Türküm....

LeoN48
29/10/2011, 16:09
Yaşasın Cumhuriyet ve onun yılmaz bekçileri..

Scottie
29/10/2011, 16:36
Yasasin cumhuriyet...

ibrahim06
29/10/2011, 16:47
''Van depremi ve şehitlerimizin acısı hepimizin üzüntüsü; Maçlar devam ediyor. Evlendirme programları devam ediyor. Şov programları eksiksiz devam... Ama 88. yıl Cumhuriyet Bayramı kutlaması , Başbakanlık genelgesi ile iptal ediliyor. Kutlanmamasıni elemle karşılıyorum. Hükümetin almış olduğu bu kararı nefretle kınıyorum..Yaşasın CUMHURİYET... Bayraklarımızla sokakları doldurmalıyız... Evlerimize ve arabalarımızı Atatürk ve Türk Bayraklarıyla süsleyelim... Alınan karara tepkimizi mutlaka gösterelim..
''88.yılda bir ilk !
ATATÜRK öldü iptal edilmedi ! İkinci dünya savaşında ve üçüncü ihtilal sırasında iptal edilmedi !
1999’da 18.373 ölü ve 48.901 yaralı verdiğimiz Marmara depreminde iptal edilmedi!

Şimdi Niye ?

Doğru söze ne denir?

orkun09
29/10/2011, 17:59
Ne saçma bir iş: İPTAL.
Yaşasın CUMHURİYET.

SRDR KRKC
29/10/2011, 20:02
''88.yılda bir ilk !

Şimdi Niye ?

Gerçekten Güzel Bir Yorum Tüm Türk Evlatlarının Tercümanı ....

krm1983
30/10/2011, 12:32
Onlar kutlatmasalar da biz kutlarız.

fiko
30/10/2011, 13:13
Cumhuriyetimizin 88. Yılı Kutlu Olsun Arkadaşlar. Cumhuriyet Bayramı Milli Bayramlarımızın İçinde En Büyüğü Ve En Önemlisidir. Bu Nedenle Ülkemizin Son Yıllarda İçinden Geçmekte Olduğu Süreç Ülkemizi Zorlu Bir Sınava Tabi Tutuyor. Rabbim Bizleri Bu Bu zor Günlerden Tez Zamanda Kurtarmasını Diliyorum.

Başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. Mustafa Kemal Atatürk..."

: 29 Ekim 1923 karanlığa karşı başkaldırıdır. 29 Ekim 1923 ulusal onurdur. 29 Ekim 1923 sonu olmayan bir başlangıçtır.....