PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 16 Ekim İzmir Buluşma Fotografları

JASMINE
16/10/2011, 15:49
Bugün yine her zaman olduğu gibi güzel bir buluşmaya imza attık. Katılan tüm arkadaslarıma teşekkürler.

Ancak en büyük teşekkürü bize sürpriz yapıp gelen MERKEZ SERVİS USTALARI Kurtuluş, Mustafa ve Sertan'a ediyorum. Katılımınız için, desteginiz ve ödülleriniz için çok ama çok teşekkür ederiz.

MERKEZ SERVİSTEN ÖDÜL KAZANAN ARKADAŞLARIMIZ

- Uğur KONAKÇI - Carbon Clean
- Yasemin ŞENŞATIR - Manifold temizliği
- Utku Bilen - Motor Koruma
- Hasan Atlı - Motor Koruma
- Temel Türkoğlu - Pasta Cila
- Asil Suna - İç temizlik

Scottie
16/10/2011, 15:52
Erken bitmis.herhalde...

JASMINE
16/10/2011, 15:55
Yok Eser ilk etap bitti. Minik bir sehir turu yaptık. Şimdi eğlence zamanı. Bowling, bilardo ve psp oynayacağız :)

GRDEDE
16/10/2011, 16:14
Oooooohhhh sefanız olsun.Allah ağzınızın tadını bozmasın.

Scottie
16/10/2011, 16:31
Daha devam ediyor.yani.... izmir bu isi biliyor ya....

JASMINE
16/10/2011, 16:40
Birazda sohbet zamanı :)

ufuk_punto
16/10/2011, 16:58
çok güzel bir buluşmaydı..izmirde ilk buluşmamızdı cok eglenceli geçti bizim için.babam ilk defa gptr buluşmasına katıldı:) cok ayrı bi olay olduğunu anladı:D sanırım bundan snra benim üyeliğimi babam kullanıcak gibi:):) teşekkürler İZMİR

savagi
16/10/2011, 18:40
iyi buluşmalar izmirrr :)

ufuk_punto
16/10/2011, 19:10
fotoları bekliyorum snki bugun orda deglms gbiym:) yakın zamanda koyulur inş:D

siyahinci83
16/10/2011, 19:18
fotoğrafları birazdan ekliyorum

asil
16/10/2011, 19:32
tüm katılan arkadaşların ayağına sağlık organizasyon gerçekten muhteşemdi yasemin ablamada katkılarından dolayı çoook teşekür ederim..

LeoN48
16/10/2011, 19:56
Büyük İzmir Buluşmasının keyfi de büyüktü. Başta organizatör Jass Abla olmak üzere katılan herkese teşekkür ederim. Seçilen mekan da ayrı bi hava kattı buluşmaya, İzmir Körfezi'nin Çiğli'den Urla'ya kadar böyle güzel göründüğü başka bi nokta yoktur herhalde (bilen varsa söylesin :) :)

Gelelim fotolara.

sagopa35
16/10/2011, 19:57
çok güzel bir buluşmaydı emeği geçen herkese ve desteği için fiat merkez servise cok tesekkurler...mekan seçimi ve izmir turu herşey yerindeydi...

LeoN48
16/10/2011, 19:58
Bunlar da Mert'e özel, lütfen başkası bakmasın :D

mert35
16/10/2011, 20:01
Bunlar da Mert'e özel, lütfen başkası bakmasın :D

Gercekten guzel bır bulusma oldu mekan olsun bulent abının eskorltgunda gıtmek olsun keyıflı ve eglencelı bır bulsmaydı duzenleyen yasemın ablaya ayrıca teskkurler..
abı sanada ayrı tesekkur ederım napsak alsak mı bızde bundan:D

Kurtuluş Uyar
16/10/2011, 20:05
Bugün yine her zaman olduğu gibi güzel bir buluşmaya imza attık. Katılan tüm arkadaslarıma teşekkürler.

Ancak en büyük teşekkürü bize sürpriz yapıp gelen MERKEZ SERVİS USTALARI Kurtuluş, Mustafa ve Sertan'a ediyorum. Katılımınız için, desteginiz ve ödülleriniz için çok ama çok teşekkür ederiz.

MERKEZ SERVİSTEN ÖDÜL KAZANAN ARKADASLARIMIZ

- Uğur KONAKÇI - Carbon Clean
- Yasemin ŞENŞATIR - Manifold temizliği
- Utku Bilen - Motor Koruma
- Hasan Atlı - Motor Koruma
- Temel Türkoğlu - Pasta Cila
- Asil Suna - İç temizlik

Yasemin hanım toplantıyı geç duyduğumuz için bu sefer hazırlıksız yakalandık.Ama sizlerle çok keyifli zaman geçirdik.Bizim içinde farklı güzel bir gün oldu.İnşallah başka bir toplantıda daha buluşur ve size daha fazla destek olabiliriz.Servisimizden hediye kazanan arkadaşlarımızıda en yakın zamanda misafir etmekten mutluluk duyarız.Diğer Punto sever arkadaşlarımızada Grande Punto forum dan geldiklerini belirttikleri taktirde daha önceden yardımcı olduğumuz gibi yine kolaylık gösterceğimizi belirtiriz.Tabi sizide unutmadık aracınızın debriyajı için hala bekliyoruz :) Bizde katılan herkeze teşekkür ediyoruz.

LeoN48
16/10/2011, 20:14
Gercekten guzel bır bulusma oldu mekan olsun bulent abının eskorltgunda gıtmek olsun keyıflı ve eglencelı bır bulsmaydı duzenleyen yasemın ablaya ayrıca teskkurler..

Rica ederim Mert. Rüzgarlık benlik değil ya, kalsın :)

evoefe
16/10/2011, 20:21
cok guzel bır gundu ama kardesımın nıkahı dolayısı ıle erken ayrılmak zorunda kaldım.guzel baslayan gununuz dahada guzel gecmıs .bu gunu organıze eden tum arkadaslara uzak yakın demeden tum punto severlere tesekkur ederım ....

bundan sonra guvenlık denılınce akla kesın ben gelırım herhalde :D

JASMINE
16/10/2011, 20:23
Yasemin hanım toplantıyı geç duyduğumuz için bu sefer hazırlıksız yakalandık.Ama sizlerle çok keyifli zaman geçirdik.Bizim içinde farklı güzel bir gün oldu.İnşallah başka bir toplantıda daha buluşur ve size daha fazla destek olabiliriz.Servisimizden hediye kazanan arkadaşlarımızıda en yakın zamanda misafir etmekten mutluluk duyarız.Diğer Punto sever arkadaşlarımızada Grande Punto forum dan geldiklerini belirttikleri taktirde daha önceden yardımcı olduğumuz gibi yine kolaylık gösterceğimizi belirtiriz.Tabi sizide unutmadık aracınızın debriyajı için hala bekliyoruz :) Bizde katılan herkeze teşekkür ediyoruz.

Aramızda olmanızdan biz de çok memnun olduk. Bundan sonraki buluşmalarda da mutlaka bekliyoruz.

Manifold temizliği, klima dezenfekte hediyelerinden sonra Sertan ustamız sağolsun debriyaj işlemini de hediye verdi. Bir kaç ustamız daha olsaydı 70.000 bakımı bile hediye alabilir miydim acaba? :D :D :D

İşin şakası gerçekten o sesin rulmanlardan geleceğini hiç düşünmemiştim. En kısa zamanda hatta büyük olasılıkla Salı sabahı güvenliğe arabayı bırakabilirim. Sizin usta ellerinizde ilk günkü gibi olacağına eminim ;) ;)

disconnected
16/10/2011, 20:40
cok guzel bir bulusmaydi.. duzenleyen, katilan destek veren herkese tesekkurler..

siyahinci83
16/10/2011, 21:02
Evet arkadaşlar fotoğraflar linktedir

Forum Punto Buluşması - a set on Flickr (https://flic.kr/s/aHsjwp1AsP)

Ziyaretci046
16/10/2011, 21:04
buluşmaya katılan üye arkadaşlra teşekkürler düzenleyenlerede :) süpriz çekilişte sünger bob çıktı :) onuda hatıra diye saklarız hava sogukluguna yagmura karşı güzeldi

ZAK1980
16/10/2011, 21:05
Bizde Ankara lı olarak bulustuk Go kart yapılacak yerı gecmısım 10 km kadar gıdıyom gıdıyom habıre gıdıyom Mehmet abı aradı neredesın dıye abı kalboldum dedım cepte navıgasyonla gerı dondum sonra navıgasyonu bos ver kendı yolumu bulurum bu navıgasyon yolu uzattı dedım hayda yanlıs yola gırdım Gölbasına gıtıım tekrar gerı dondum 30 km gezmısım 45 dk da ulastım go kart alanına .
Operator Murat abımın dedıgı gıbi Ankaralıyız bırde :)
not:Kaybolmamdakı sebeb Anayasa Mhk.karsısıydı yolda sıs vardı 50 m kadar gorus dusmustu bende Anayasa mahk.duvarındakı bu yazıyı gorecem dıye bastım gıttım yazı megersem sısten gozukmuyormus :)

JASMINE
16/10/2011, 21:07
Şakir'cim ellerine sağlık kardeşim. Çok teşekkür ederim tekrardan. :)

fiko
16/10/2011, 21:15
izmirli arkadaşlara merhabalar .eminimki çok güzel vakit gecirmişinizdir. inşallah ortam olur bir durum olur, sizleri tanımak isterim ve puntoları alsancakta park edip kıbrıs şehitleri caddesinde iki tek atmak hoş olurdu .(kırmızılar yakıyor yan yana sanki ateş böcekleri gibiler.)

JASMINE
16/10/2011, 21:17
izmirli arkadaşlara merhabalar .eminimki çok güzel vakit gecirmişinizdir. inşallah ortam olur bir durum olur, sizleri tanımak isterim ve puntoları alsancakta park edip kıbrıs şehitleri caddesinde iki tek atmak hoş olurdu .(kırmızılar yakıyor yan yana sanki ateş böcekleri gibiler.)

O halde şimdiden hazırlanın Fikret abiciğim. Önümüzdeki buluşmayı Alsancak'ta fasıl olarak düşünüyoruz. O buluşmada sizi ve ailenizide görmek isteriz.

turkishstar
16/10/2011, 21:23
Valla gördüğüm kadariyla çok güzel bir buluşma olmuş. Başta düzenleyenler olmak üzere katılan herkesi tebrik ederim. Ayrıca merkez servise de yapmış oldukları süpriz için teşekkür ederiz. Buluşmaya katilamasamda ızmirspor şimdi geldim ve A.gorada bırakıp yudumluyorum arkadaşimla
:)

fiko
16/10/2011, 21:24
O halde şimdiden hazırlanın Fikret abiciğim. Önümüzdeki buluşmayı Alsancak'ta fasıl olarak düşünüyoruz. O buluşmada sizi ve ailenizide görmek isteriz.

inşallah olur diyelim. onlarında selamı var .teşekürler,,.(düşünün olgunlaşsın bakarız...)

macsea
16/10/2011, 22:04

yakışır mert senin arabayada :Ç

Büyük İzmir Buluşmasının keyfi de büyüktü. Başta organizatör Jass Abla olmak üzere katılan herkese teşekkür ederim. Seçilen mekan da ayrı bi hava kattı buluşmaya, İzmir Körfezi'nin Çiğli'den Urla'ya kadar böyle güzel göründüğü başka bi nokta yoktur herhalde (bilen varsa söylesin :) :)

Gelelim fotolara.
kırmızılar yine ön planda dimi :ressam:

cok guzel bır gundu ama kardesımın nıkahı dolayısı ıle erken ayrılmak zorunda kaldım.guzel baslayan gununuz dahada guzel gecmıs .bu gunu organıze eden tum arkadaslara uzak yakın demeden tum punto severlere tesekkur ederım ....

bundan sonra guvenlık denılınce akla kesın ben gelırım herhalde :D
unutulmayacak bi hareketti abicim ya :firework:

Evet arkadaşlar fotoğraflar linktedir

Forum Punto Buluşması - a set on Flickr (https://flic.kr/s/aHsjwp1AsP)
ellerine sağlık :Ç

buluşmaya katılan üye arkadaşlra teşekkürler düzenleyenlerede :) süpriz çekilişte sünger bob çıktı :) onuda hatıra diye saklarız hava sogukluguna yagmura karşı güzeldi
şok anının çok iyiydi vala :)

Bizde Ankara lı olarak bulustuk Go kart yapılacak yerı gecmısım 10 km kadar gıdıyom gıdıyom habıre gıdıyom Mehmet abı aradı neredesın dıye abı kalboldum dedım cepte navıgasyonla gerı dondum sonra navıgasyonu bos ver kendı yolumu bulurum bu navıgasyon yolu uzattı dedım hayda yanlıs yola gırdım Gölbasına gıtıım tekrar gerı dondum 30 km gezmısım 45 dk da ulastım go kart alanına .
Operator Murat abımın dedıgı gıbi Ankaralıyız bırde :)
not:Kaybolmamdakı sebeb Anayasa Mhk.karsısıydı yolda sıs vardı 50 m kadar gorus dusmustu bende Anayasa mahk.duvarındakı bu yazıyı gorecem dıye bastım gıttım yazı megersem sısten gozukmuyormus :)
:)

bende gelenlere,buluşmayı sağlayanlara teşekür ederim, arayı cok uzatmayalım :)

MhMt_EmN_
16/10/2011, 22:24
Arkadaşlar cok guzel bı buluşma olmus bellı ozellıkle kırmızı puntoların yanyana resımlerı bıtırdı kım dusunduyse 10 numara olmus =)

siyahinci83
16/10/2011, 22:39
Şakir'cim ellerine sağlık kardeşim. Çok teşekkür ederim tekrardan. :)

rica ederim elimden bu kadarı geldi inşallah daha niceleri olur

alfa35
16/10/2011, 23:04
ilk defa katılıyorum bu organizasyona ve inanılmaz güzel bir gün geçirdim. herkese çok teşekkür ederim. kesnlikle arayı fazla uzatmayalım. cep telefonumdan çektiğim birkaç fotoda benden.

macsea
16/10/2011, 23:27
rica ederim elimden bu kadarı geldi inşallah daha niceleri olur

bu linkten fotoları nasıl alcaz yav?

edelsang
16/10/2011, 23:40
Sanki benim arabanın fotoğraflarınıda çekmişti Fırat abim :)

Çok kısa bir süre katıldım ,ama yine güzel zaman geçirdim her zamanki gibi.---Bundan sonra tek tabanca gelicem arkadaş bu ne ya :) "sıkıldım sıkıldım sıkıldım" başka bişi demediler :D ---

alfa35
16/10/2011, 23:49
bu linkten fotoları nasıl alcaz yav?

istediğin fotoyu aç. sol tarafta orta boyutta açıldıktan sonra sağ tıkla , altta view all sizes : large seç , resim büyüdükten sonra sağ tıklayıp bilgisayarına kaydedebilirsin. ben bu şekilde aldım bilgisayarıma , ancak daha kolay bir yolu varsa bilemiyorum (toplu şekilde almak gibi).

sfkbrtn
17/10/2011, 01:07
maalesef katılamadım ama çok eğlenceli olmuş! inş birdahakine!

egzo-evo
17/10/2011, 01:19
bu güzel günün bu kadar güzel geçmesini sağlayan tüm arkadaşlara geldikleri için tek tek teşekkür ediyorum. biliyorum bazı arkadaşlarla konuşma fırsatı çok olmadı ama bir daha ki sefere bunları telafi edip acısını çıkartacağımıza eminim :)

security bülentle gelişinizi dışarıdan bir görmeliydiniz. tabi birde çiğli kipanın ordan atılan tur. çok havalıydı :Ç insanların yüzündeki merakı ve tabessümü bir görmeliydiniz :)

birkaç fotoda benden ve krakerden. krakerden diyorum çünkü anahtarlığın makro çekimi kendisine ait. bir makro çekimde yağmurda ıslanmış ve aynı zamanda terlemiş aracımın ön logo çekimi benden :bye10000:

PoLLiaNNa
17/10/2011, 09:06
güzel bi buluşma olmuş.katılan ve emek gösterenlerin emeğine, gönlüne sağlık...

krakercocuk
17/10/2011, 09:41
gençler ve kendini genç hisseden deliler grubu:)..düzenlediğimiz bu buluşmaya göstersiğiniz rağbet için teşekkür ederiz..büyük dedik ama bu kişi sayısı aslında izmirin normali..ileride dahada katılım olacaktır..normalde sürekli katılan sadece bu sefer aramızda olmayan en az 4-5 arkadaşımız vardı onur ve sabancı gibi..siz düşünün artık.bendeki birkaç fotoyu bu akşama yükleyebilicem affedin..kırmızılar çoğunluktaydı..ama siyahın yeri değişmez bende:D herkeze tek tek teşekkür ederim..buluşmalar az kişide çok kişide olsa yinede verdiği haz aynı. nice buluşmalara diyelim;)

isaac
17/10/2011, 12:10
ilk buluşmamdı gerçekten çok mutlu oldum katılan ve destek veren herkese teşekkurler

sabanci
17/10/2011, 17:58
gençler ve kendini genç hisseden deliler grubu:)..düzenlediğimiz bu buluşmaya gösterdiğiniz rağbet için teşekkür ederiz..büyük dedik ama bu kişi sayısı aslında izmirin normali..ileride dahada katılım olacaktır..normalde sürekli katılan sadece bu sefer aramızda olmayan en az 4-5 arkadaşımız vardı onur ve sabancı gibi..siz düşünün artık. ;)

merak etme fırat allah nasip ederse bir dahaki buluşmada eksikleri tamamlıcaz inşallah :)

femoli
17/10/2011, 19:20
Ayağınıza kolunuza bacağınıza sağlık :D ne güzel bizde yağmurda buluştuk çay kahve yapıp çıktık .. nice buluşmalara arkdaşlar ankarayada bekleriz hani gelmezsinizde ben yinede söyleyeyim :)

JASMINE
17/10/2011, 19:30
Ayağınıza kolunuza bacağınıza sağlık :D ne güzel bizde yağmurda buluştuk çay kahve yapıp çıktık .. nice buluşmalara arkdaşlar ankarayada bekleriz hani gelmezsinizde ben yinede söyleyeyim :)

Haftaya geliyorum sen yoksun o nasıl olacak?
Hem çağır hem de kaç :D :D: D

evoefe
17/10/2011, 19:54
ya arkadaslar hiç video ceken olmadımı haraket halındeyken :( bir dahaki sefere kameraman tutacam :D

JASMINE
17/10/2011, 20:04
ya arkadaslar hiç video ceken olmadımı haraket halındeyken :( bir dahaki sefere kameraman tutacam :D

Ya benim telefonum yol boyunca sürekli çaldığı içn video çekmeye zaman olmadı. :) Ama ağanın eli tutulmaz sen Cevat Kelle'yi ayarla sonraki buluşmaya :D :D

sabanci
17/10/2011, 20:06
bülent abi onurcuğunla konuştum senin yanında olursa senin için herşeyi çekermiş aynen bunu yazmamı istedi :D

evoefe
17/10/2011, 20:08
:g0000000:
Ya benim telefonum yol boyunca sürekli çaldığı içn video çekmeye zaman olmadı. :) Ama ağanın eli tutulmaz sen Cevat Kelle'yi ayarla sonraki buluşmaya :D :D

ıyıkı ıkı kere aradık :D

bu arada valla bende ıkı gundur agalık kalmadı :D kımse bana 2 ay evlenıyorum demesın anca kendıme gelırım :D

bu arada bana hedıye cıkmadımı acaba :D

femoli
17/10/2011, 20:31
Haftaya geliyorum sen yoksun o nasıl olacak?
Hem çağır hem de kaç :D :D: D

Arkadas kirk yilin basinda bir tatile cikacaz cok goruyorsun :D

JASMINE
17/10/2011, 20:48
ıyıkı ıkı kere aradık :D

bu arada valla bende ıkı gundur agalık kalmadı :D kımse bana 2 ay evlenıyorum demesın anca kendıme gelırım :D

Tek arayan sen değildin ki :) :) Maşallahı vardı telefonun.

Tühhhhh kaçırdık desene ben de 15 güne evleniyordum. Neyse senin bütçeyi toplamanı bekleriz artık :) :)

Arkadas kirk yilin basinda bir tatile cikacaz cok goruyorsun :D

Yok yahu çıkın tabisi de. Allah içinize sindirsin şimdiden. ;) ;)

evoefe
17/10/2011, 20:53
Tek arayan sen değildin ki :) :) Maşallahı vardı telefonun.

Tühhhhh kaçırdık desene ben de 15 güne evleniyordum. Neyse senin bütçeyi toplamanı bekleriz artık :) :)

senı bızden alacak arkadası tanıyalım bı ılk once bu kadar erkek kardesın oldugunu gorunce ne yapacak merak ettım :D

bu arada hedıyem kımde acaba ???

macsea
17/10/2011, 21:00
senı bızden alacak arkadası tanıyalım bı ılk once bu kadar erkek kardesın oldugunu gorunce ne yapacak merak ettım :D

hediyen yaseminde abi ,çok özel bir şey ama :tongue00:

JASMINE
17/10/2011, 21:07

Evet, Akif'in de dediği gibi hediyen bende. :)

Bak sesinizi çıkartmayın sakin müstakbel eş aday adayıma. Zaten sizin yüzünüzden evde kalacağım :) :) :)

evoefe
17/10/2011, 21:42

allah allah nekı acaba merak ettım :g0000000:

msuermarta
17/10/2011, 22:58
yaa arkadalar bidaha ne zaman buluşulacak izmirde.. ben yeni üyeym kaçırmışım. bilen varmı

JASMINE
17/10/2011, 23:00
yaa arkadalar bidaha ne zaman buluşulacak izmirde.. ben yeni üyeym kaçırmışım. bilen varmı

Murat, İzmir ekibi olarak buluşmaları sıklıkla gerçekleşiyoruz. Ancak bu ve benzeri büyük olarak nitelendirdiğimiz buluşmaları bir kaç ayda bir yapıyoruz. İzmir sohbet sayfasını takipte tutarsan anlık buluşmaları da orada görebilirsin.

Scottie
17/10/2011, 23:05
arkadaşlar yine elinize, emeğinize ve yüreğinize sağlık... bu buluşma işini siz biliyorsunuz... yerinde test edip onaylamıştım...tebrikler tekrardan...

düzenleyenlere katılanlar teşekkürler... iyi ki varsın GrandePuntoTR...

JASMINE
17/10/2011, 23:10
arkadaşlar yine elinize, emeğinize ve yüreğinize sağlık... bu buluşma işini siz biliyorsunuz... yerinde test edip onaylamıştım...tebrikler tekrardan...

düzenleyenlere katılanlar teşekkürler... iyi ki varsın GrandePuntoTR...

Eser, çok teşekkür ederiz. Bizler bir aileyiz. Geçen yıl Eskişehir'de de ne kadar büyük bir aile olduğumuz gösterdik. Halen daha bunun bilincinde olmayan, bunu kavrayamayan arkadaşlarımız var ancak elbet onlarda bir gün doğru yolu bulacaklardır.

Bu bağlamda tüm GrandePuntoTR ailemiz üyelerine teşekkürler....

krakercocuk
17/10/2011, 23:27
Download 16-10-2001 gp seyirtepe.rar from Sendspace.com - send big files the easy way (https://www.sendspace.com/file/rqlxb6)

bendeki bir kaç kareyi üstteki linkden indirip hatıra baabında arşivleme yapabilirsiniz...

edelsang
17/10/2011, 23:36
Download 16-10-2001 gp seyirtepe.rar from Sendspace.com - send big files the easy way (https://www.sendspace.com/file/rqlxb6)

bendeki bir kaç kareyi üstteki linkden indirip hatıra baabında arşivleme yapabilirsiniz...
Teşekkürler fırat abi,güzel iki karesi var aracımın mutlu oldum :)..Bu fotoların professional makinayla çekilmediğini belirtmek isterim :D ( öyle sanmayın yani yetenek bu )

krakercocuk
17/10/2011, 23:39
eyvallah adamım;) daha yaparız çekimlerini ama bu sefer makinamım lensleri yoktu mecburen küçükle çektik annemin makinasıyla:D

aykut_1914
17/10/2011, 23:43
çok şey kaçırdım :(

sabanci
17/10/2011, 23:44
fırat bana hala sözün var :D

JASMINE
17/10/2011, 23:44
Hahahha yıkama yağlama işleri de tamam. Sonunda Fotoğrafların çekilmiş Mehmet. HAdi gözün aydın :) :)

edelsang
18/10/2011, 02:48
eyvallah adamım;) daha yaparız çekimlerini ama bu sefer makinamım lensleri yoktu mecburen küçükle çektik annemin makinasıyla:D
:D :D :D Canın saolsun ya,ne olcak buluşmadan çok bişi yok.Her birinde bi foto çeksen bir sürü foto eder 1 yıl içinde :)

Hahahha yıkama yağlama işleri de tamam. Sonunda Fotoğrafların çekilmiş Mehmet. HAdi gözün aydın :) :)

Teşekkürler Yasemin abla,toplu fotoğraflara yetişemedim ona üzüldüm ya S: .Birde park bornovada yanınıza gelemediğime.Sende gördün kızlar mızmızlanıyorlardı :D

JASMINE
18/10/2011, 08:39
:D :D :D Canın saolsun ya,ne olcak buluşmadan çok bişi yok.Her birinde bi foto çeksen bir sürü foto eder 1 yıl içinde :)

Teşekkürler Yasemin abla,toplu fotoğraflara yetişemedim ona üzüldüm ya S: .Birde park bornovada yanınıza gelemediğime.Sende gördün kızlar mızmızlanıyorlardı :D

Kardeşim mızmızlık yapacaklarsa eğer gelmeseymiş onlarda :D :D
Deseydin bizde böyle diye, çek restini Mehmet. :) :)

edelsang
18/10/2011, 09:32
Kardeşim mızmızlık yapacaklarsa eğer gelmeseymiş onlarda :D :D
Deseydin bizde böyle diye, çek restini Mehmet. :) :)
bi daha görür onlar buluşma falan :D
Çektim restimi hiç affetmedim :P

akca37
18/10/2011, 09:33
Tebrikler arkadaşlar, güzel bir buluşma ve foto çekimleri olmuş, darısı bizim memleketin başına, dün yine trafikte baktım da Kastamonu da o kadar fazla punto var ki anlatamam, hatta dün çok komik bi olay oldu bir avm nin açık otoparkına aracımı çekcektim bir baktım kırmızı cam tavanlı bir evo var dedim şunun yanına çekim , tam çekerken o esnada da kullanıcısı bayan ablamız çıksın mı , o en kenardaydı bende ikinci sıra olcaktım , bende kızdım onun çıktığı yere çektim, çevrede duranlar şaşırdı, kırmızısı gitti , beyazı geldi diye , bende çok istiyorum bir buluşma yapmayı , bakalım ne zaman kısmet olcak...

never
18/10/2011, 09:43
Cok istememe rağmen gelemedıgım için uzgunum :( daha sonra telafi edecegim
super bir bulusma olmus

krakercocuk
18/10/2011, 10:07
fırat bana hala sözün var :D
tamam adamım;)

super bir bulusma olmus
valla gözümüz seni aradı abi ama neyse..bir sonrakine inşallah

JASMINE
18/10/2011, 11:05
Tebrikler arkadaşlar, güzel bir buluşma ve foto çekimleri olmuş, darısı bizim memleketin başına, dün yine trafikte baktım da Kastamonu da o kadar fazla punto var ki anlatamam, hatta dün çok komik bi olay oldu bir avm nin açık otoparkına aracımı çekcektim bir baktım kırmızı cam tavanlı bir evo var dedim şunun yanına çekim , tam çekerken o esnada da kullanıcısı bayan ablamız çıksın mı , o en kenardaydı bende ikinci sıra olcaktım , bende kızdım onun çıktığı yere çektim, çevrede duranlar şaşırdı, kırmızısı gitti , beyazı geldi diye , bende çok istiyorum bir buluşma yapmayı , bakalım ne zaman kısmet olcak...

Emrullah, inşallah en kısa sürede sizden de güzel buluşma kareleri göreceğiz.

super bir bulusma olmus

Ya Nevruz bende Yiğit'i seveceğim diye heveslenmiştim. Hevesim kursağımda kaldı :( :(

Neyse bir sonraki buluşma daha bomba olacak gibi. Orada telafi edeceğiz artık.

orkun09
18/10/2011, 13:07
Offf fotolar çok fena, ortalık yakılmış resmen. Düzenleyenlere tebrikler...

egzo-evo
18/10/2011, 13:34
buluşmanın video çekimlerini ekliyorum. hazırlık yapmıştım ama o kadar güzel gözüküyordu ki konvoy sizi izlemekten çekimler biraz gecikmeli başladığı için istediğim düşündüğüm çekimler olmadı malesef. özellikle o ilk geliş anınızı çekemediğim için çok üzüldüm :shy: yinede anlayış göstereceğinizi düşünüyorum :blush000:

Grandepuntotr 16 ekim izmir buluşması 1 | İzlesene.com Video (https://www.izlesene.com/video/grandepuntotr-16-ekim-izmir-bulusmasi-1/4903581)

Grandepuntotr 16 ekim 2011 izmir buluşması 2 | İzlesene.com Video (https://www.izlesene.com/video/grandepuntotr-16-ekim-2011-izmir-bulusmasi-2/4903617)

Ziyaretci046
18/10/2011, 13:44
nasıl geçmişiz videodan vay anasını :)

egzo-evo
18/10/2011, 14:40
2. videodaki servis aracının arkasından çıkan gruptaki bayanlardan ikisi kendi arasında konuşuyor "ne çekinicem sorucam işte diyor" sonra hayranlık dolu bakışlarla bugün "dünya punto günü mü?" diye soruyor tebessüm ederek :) bende "punto izmir buluşması web sayfamızda var sizleri de her zaman bekleriz" diyorum. "punto yu bir alalım insallah" diyor bende "inşallah" diyorum. en son aynadan bakıyorum hala hala dönüp dönüp bakıyorlardı :D

siyahinci83
18/10/2011, 15:08
buluşmanın video çekimlerini ekliyorum. hazırlık yapmıştım ama o kadar güzel gözüküyordu ki konvoy sizi izlemekten çekimler biraz gecikmeli başladığı için istediğim düşündüğüm çekimler olmadı malesef. özellikle o ilk geliş anınızı çekemediğim için çok üzüldüm :shy: yinede anlayış göstereceğinizi düşünüyorum :blush000:

Grandepuntotr 16 ekim izmir buluşması 1 | İzlesene.com Video (https://www.izlesene.com/video/grandepuntotr-16-ekim-izmir-bulusmasi-1/4903581)

Grandepuntotr 16 ekim 2011 izmir buluşması 2 | İzlesene.com Video (https://www.izlesene.com/video/grandepuntotr-16-ekim-2011-izmir-bulusmasi-2/4903617)

Videolar süper 1.video daki gri punto benim hehe :)

krakercocuk
18/10/2011, 15:57
olduğu kadar mehmehali abi..bidahakine daha hazırlıklı oluruz artık...ona bakarsan ben seyir halinde iken video çekmiştim bütün arabaları...ksk tünelinden geçerken filan ama..skydome engellemiş görüntüyü:D skydome'un var derdin var canım:D

kolombo
18/10/2011, 16:56
Aynı tarihte bizde 15 arabayla buluşmamızı gerçekleştirdik. Bir sonraki buluşmada hep beraber olmak dileğiyle :)

edelsang
18/10/2011, 18:34
olduğu kadar mehmehali abi..bidahakine daha hazırlıklı oluruz artık...ona bakarsan ben seyir halinde iken video çekmiştim bütün arabaları...ksk tünelinden geçerken filan ama..skydome engellemiş görüntüyü:D skydome'un var derdin var canım:D
:D şimdi reklamlar :D
bizde çakma skydome yapıcaz inş :P

ozdem
18/10/2011, 20:32
yine güzel bir buluşma olmuş...
katılanların ve emeği geçen herkesin gönlüne sağlık...
bir tr buluşması düzenlesekte yine hep birlikte olsak... :)

never
18/10/2011, 21:09
tamam adamım;)

valla gözümüz seni aradı abi ama neyse..bir sonrakine inşallah

inşallah kardes

Emrullah, inşallah en kısa sürede sizden de güzel buluşma kareleri göreceğiz.

Ya Nevruz bende Yiğit'i seveceğim diye heveslenmiştim. Hevesim kursağımda kaldı :( :(

Neyse bir sonraki buluşma daha bomba olacak gibi. Orada telafi edeceğiz artık.

kesinlikle çıkartıcağız

anlayışınız için teşekkürler

JASMINE
18/10/2011, 21:30

Görmemişin skydome'lu arabası olmuş, çekim sırasında tutup kamerayı oraya saklamış :D :D :D

Mehmet Ali az ve öz de olsa güzel görüntüler. Eline sağlık. Bir sonrakine Bülent, Cevat Kelle'yi kiralayacak zaten :D :D

renoskoda
25/10/2011, 00:50
bu buluşmayıda kaçırdım .işlerimden dolayı foruma daha yeni girdim .özelden mesaj atılmış ama tarih geçmiş oldu tabii...hiç kısmet olmayacak mı punto buluşmalarına katılmam benim:S

USTA
25/10/2011, 08:56
Ayaklarınıza sağlık...