PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kanal D Haber İzlemeyelim Bundan Sonra ..!

SRDR KRKC
16/10/2011, 12:31
Bu Ne Cüret Bu Ne Terbiyesizliktir, Sen Kimsin Senin Ne Haddine Birand Efendi, Kimin Maşası Olduğu Çık Açıkla ... Arkadaşlar Bu Adam Pkk nın Sözcülüğünü Yaptığını Bir Kez Daha Göstermiştir. Böyle Bir Gündem Oluşturarak Apo İtini Gündeme Oturtmak İsteyen Bu Kişiliğe Dersini Verme Vaktidir. Lütfen Tepkinizi Koyun Kanald Haber İzlemeyin...

Ünlü anchorman Mehmet Ali Birand twitter'da takipçilerine gündeme ilişkin ezber bozan sorular yöneltti.

Zaman yazarı Mümtazer Türköne'nin dünkü köşesinde Kuşadası ya da Marmaris'te 20 dönümlük çiftlik arazisinde kalmasını önermesinin ardından Birand da tartışmalara sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden katıldı.

Gazeteci Mehmet Ali Birand, sanal alemdeki takipçilerine şunu sordu:
"100 şehit mi, Öcalan'ı ev hapsinde tutmak mı daha iyi? 100 insanımızı kaybetmek mi, yoksa Öcalan'ı ev hapsine almak mı daha iyi olur? Ev hapsi konusuna ben açıkcası bu açıdan bakıyorum. Siz ne diyorsunuz?"

ÖCALAN'A EV HAPSİ
Türkiye terörist Abdullah Öcalan'ın ev hapsine çıkarılmasına hazır mı? Hükümet böyle bir adım atarsa kamuoyundan alacağı tepki ne olur?

Usta gazeteci Mehmet Ali Birand'ın soruları sosyal paylaşım sitesinde büyük ilgi ile takip edildi... ensonhaber.com sitesinden alıntıdır.

tayfux
16/10/2011, 12:37
ser bırakıncaya kadar susmayacak bunlar ev hapsi falan bahane..

acRep
16/10/2011, 13:04
Birand kimin kuklası oldugunu bir kez daha belli etti zaten bilen biliyorduu..

femoli
16/10/2011, 14:09
Taviz tavizi dogrurur bu kadar ahmakmi bunlar . Sundan 8 sene once birak sokkaklarda pkk yuruyusu, sloganini dusuncesi rengi bile yasakti taviz taviz simdiki halimize bakin adam yanibasimizda sozde bayragini acip rahat rahat yuruyusunu yapip birde bu hakmis gibi kendini savunuyor .. Yakin gelecekte sozde pkk cafe pkk hastanesi pkk vs vs acilir turkleri almazlarsa sasirmayacagim daha ne tavizler verilecek ....

eexelanss
16/10/2011, 14:33
sanırım üç gün önceydi 32.gün programında biran'dın konuğu arınç'tı. Aynı şeyi arınç'a karşıda söyledi ama Arınç bunu azarladı. M.a Birand şunu savunuyor, 100 şehit vermektense ev hapsi yapsın diyor apo. Aklını peynir ekmekle yedi sanırım bu adam.. Hiç aklı çalışmıyo apo piçi serbes kalınca herşeyin düzelceğini itlerin yine haince saldırmayacaklarını sanıyor galiba..

SRDR KRKC
16/10/2011, 14:44
Oğuzhan Dangalak Bu Herif Ahhh Nerde O Eski Cengaverler Buna Haddini Bildirecek...

eexelanss
16/10/2011, 17:35
Oğuzhan Dangalak Bu Herif Ahhh Nerde O Eski Cengaverler Buna Haddini Bildirecek...

Buna nasıl haber sunduruyolar anlamış değilim zaten. Adamın daha dili dönmüyor yahuu saçmalamaktan.

tmac_fuat
16/10/2011, 19:23
Bir insan böyle birşey gerçekleştiğinde pkknın saldırılarının sonlanacağını düşünecek kadar saf olamaz... Art niyet var mutlaka...

ZAK1980
16/10/2011, 20:50
Bu herıfın bır lafı vardı ''TÜRKIYE TURKLERE BIRAKILMAYACAK KADAR DEGERLIDIR ''Demıstı o yıldan bugune izlemıyorum zaten adam Amerıkan -İsraıl usagı resmen

USTA
16/10/2011, 20:55
Birand ile apo itinin üniversiteden sınıf arkadaşı olduğunu bilenler buna şaşırmaz...!

SRDR KRKC
16/10/2011, 22:43
Hala Susuyoruz Hala Kimsenin Sesi Çıkmıyor Bu Nedir Peki ?

ZAK1980
16/10/2011, 22:55
Serdar genıs katılım ıcın facede pylasmak lazım ben paylastım sızde paylasın

SRDR KRKC
16/10/2011, 22:58
Valla Zeynel Paylaşıyorum Paylaşıyorum Millette Tık Yok Herkes Halinden Memnun Herhalde...

ZAK1980
16/10/2011, 23:30
Valla Zeynel Paylaşıyorum Paylaşıyorum Millette Tık Yok Herkes Halinden Memnun Herhalde...
Aynen , bu arada bende O SES TURKIYE Programını ızlemıyorum nedenı ise Hadısenın orada olusu kadın burada sohret oldu ,burada zengın oldu ama vergısını Belcıkaya öduyor resmen yedıgı kaba ihanet bu programı ızleyıpte Kadının reklamının yapılmasında benım payım olmayacagını dusunuyorum .
Bu durumu acun medyaya maıl attım facede yazdım tık yok varsın olmasın ben dogru bıldıgımı yapayımda

SRDR KRKC
16/10/2011, 23:34
Zaten Medyadaki Rayting Anlayışıda Budur Birine Ne Kadar Tepki Varsa O Kadar İlgi Var Mantığı Vardır Ve Onlarında Bu İşine Gelir...