PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : küçük uygulamalar.

alfa35
16/10/2011, 00:49
aracı yeni aldım. değişiklikler içinse aylık bütçe ayırdım. ilk olarak kolçak , plaka altı folyo , park sensörü ve ayna kapaklarını boyatma ile başladım.
bu ay far karartma ve film yada perde (sizin öneriniz nedir) ve logosuz ön ızgara var.

siyah jant , lastik ve tavan parlak folyo seneye kaldı.

sizce başka neler yapmalıyım.

alfa35
16/10/2011, 00:51
aralara eski fotolarını da koydum

krakercocuk
16/10/2011, 01:02
kazasız belasız

macsea
16/10/2011, 01:05
aracı yeni aldım. değişiklikler içinse aylık bütçe ayırdım. ilk olarak kolçak , plaka altı folyo , park sensörü ve ayna kapaklarını boyatma ile başladım.
bu ay far karartma ve film yada perde (sizin öneriniz nedir) ve logosuz ön ızgara var.

siyah jant , lastik ve tavan parlak folyo seneye kaldı.

sizce başka neler yapmalıyım.

güzel olmuş,sanırım ön ızgarayı logosuz yaparken siyaha boyarsın.cam filmini tavsiye ederim ayrıca.far karartırken sisleride yaptırabilirsin.:popcom00:
güle güle sür

asil
16/10/2011, 01:08
bende janttan yanayım görsellik katıcaksanız grande puntoya janttan başlamanızı öneririm.kazasız belasız kullanın....

alfa35
16/10/2011, 01:53
kazasız belasız

amin hepimiz için.

alfa35
16/10/2011, 01:54
güzel olmuş,sanırım ön ızgarayı logosuz yaparken siyaha boyarsın.cam filmini tavsiye ederim ayrıca.far karartırken sisleride yaptırabilirsin.:popcom00:
güle güle sür

far karartmayı arkadaşım haftaya sislerle beraber yapacak kendi dükkanında. ızgarayı da aynı gün orada yaptıracağım. belki logo kalır sadece ızgarayı siyah yaparım.

alfa35
16/10/2011, 02:03
bende janttan yanayım görsellik katıcaksanız grande puntoya janttan başlamanızı öneririm.kazasız belasız kullanın....

size kesinlikle katılıyorum. ancak jant işi en az 1000 - 1500 arası ve bu paraya sanırım önce lpg taktıracağım. üzerinde orjinal jant var. çokta kötü durmuyor. eğer olmasaydı emin ol ilk işim janttı.

benim yaptığım ugulamalar.

kolçak : 40 tl
pak sensörü : montaj dahil 70 tl
folyo : 5 tl
ayna : kaskodan marşpiyer değişti aradan çıkardım.
far karartma : sisler dahil 70 tl.
ızgara boyama : farları arakadaşım kendi dükkanında karartacak , onuda araya sıkıştırırım :)
film : bunu da başka bir arkadaşım kendi dükkanında yapacak. sadece malzeme parası vereceğim 80 - 90 tl ( 5 yıl firma garantili çizilmez 3m)

bi jantçı arkadaş edinemedim. arayışlardayım. :):)

Ziyaretci037
16/10/2011, 02:17
Hayırlı olsun..Bizede lazım böyle iyi arkadaşlar:)

Gorky
16/10/2011, 13:07
Hayırlı olsun . Farları kararttıktan sonra amerikan park yapabilirsin. birde stoplardaki sinyal lambasının içini kırmızıya boyarsan güzel olabilir.üst ızgarayı biliyorsun zaten :D plakalıkları söküp plakayı direk tampona yapıştırırsan sade görünür. gövde rengi kapı kollarınıda unutma ;) Kazasız belasız :)