PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul da coilover fiyatları ve temin edebileceğim yerler ???

receppp
06/10/2011, 13:11
arkadaşlar istanbulda coilover fiyatları önebileceğiniz markalar temin edebileceğim yerler varsa yardımlarınızı bekliyorum jantlarımı aldım hayırlısıyla aracı basmak istiyorum yay istemiyorumm maddi acıdan kendimi biraz daha toparlayıp coilover almayı düşünüyorum yardım ederseniz çok memnun olurum.

Tayfun-E30
06/10/2011, 14:47
fkda var uygun fiatlı..

FK Automotive Tuning Shop | Wheels - Lights - Spoiler (https://www.fk-shop.de/en/home/)

receppp
07/10/2011, 16:43
çok tesekkur edrım ama kafama takılan şeyler var ve kafam bozuldu aracımda şu anda lenso pd2 17 jant var sanırım jantın yapısıyla alakalı lastikler tam çamurlugun hizasında coliover takıldgı zaman da problem olacgnı düşünmüyorum ama coilover varken arkaya yük bindiği zaman sürtme olur diye düşünüyorum ki oluck büyük ihtimalle bunu önlemenın bir yolu varmı yapan arkadaşlar nasıl yapıyo Onların jantıyla Mı Alakalı nasıl oluck çok merak ediyorum :s

darkman
07/10/2011, 18:38
FK kullanan arkadaşlar ses sorunundan dolayı memnun değil.FK getiren arkadaş bana bu sorundan dolayı ta-technix marka coilover tavsiye etti bende getirttim şuan kullanıyorum gayet memnunum grandede Soner abi kullanıyor 18" le en dipte arkalarda sürtme sorunu yok diye biliyorum olursada önde olur

izoci
07/10/2011, 19:38
mert bilir :D

StrawBeeRy
07/10/2011, 22:21
FK kullanan arkadaşlar ses sorunundan dolayı memnun değil.FK getiren arkadaş bana bu sorundan dolayı ta-technix marka coilover tavsiye etti bende getirttim şuan kullanıyorum gayet memnunum grandede Soner abi kullanıyor 18" le en dipte arkalarda sürtme sorunu yok diye biliyorum olursada önde olur
eğer Gökhan abiden bahsediyorsan HR onlar :)

coilde Erolunda dediği gibi ta-technix güzel bende tavsiye ederim soner abide 18 jantlarda tam dip basmasada gene 1.5-2 cmlik pay bırakarak kullanıyor ama basabilirim sorun olmaz diyordu bende olmayacağını düşünüyorum.eğer marka değilde custom düşünürseniz 800 liraya izmitte Cantürk amortisör murat abi veya 1000 liraya ikitellide Namı tavsiye ederim

darkman
07/10/2011, 23:25
yok fk dediklerim corsa c kasada kullanan iki arkadaşım var onlarda ses sorunu mevcut

receppp
17/10/2011, 20:04
ama şöyle bir sorun var benim jantların ofseti 7.5 çamurluklardan taşma yapıyor sürtme ihtimali çok yüksek sanırım 3.5 luk yayda karar kılıcamm :S

darkman
17/10/2011, 22:14
senin ofset sürtme yapar 3.5 cm yay iyidir al bi tane h&r işini görür fazlasıyla

volkan611
18/10/2011, 13:55
hr alma çok sert, eibach al

receppp
19/10/2011, 08:45
bakıyorum vakit buldukça araştırıyorum fiyatları nedir acaba montaj dahil kaça patlar.

receppp
19/10/2011, 08:56
maslakta falan bulabileceğim yer varmı ?

Budweiser
19/10/2011, 15:28
coil hiç takmadım kullanmadımda. Cantürk ü daha bi tavsiye ediyolar. Nam biraz işin para kısmına bakıyormuş totosu kalkmış diyorlar. Sorun çıkarır olmuş coilleri

blackgrande
19/10/2011, 21:35
Ben vogtland 35mm yay kullaniyorum, kesmiyo, ama hicbi 50mm yayin da fire puntomu dusutmicegini bildigim icin tatechnix coil alayim diyorum

Ama azcik bilgisizim..coilde alcaklik ayari filan istendiginde nasil yapiliyor? Montaji her ustaca yapilabilirmi? Araca zarar verirmi?

darkman
19/10/2011, 23:31
Ben vogtland 35mm yay kullaniyorum, kesmiyo, ama hicbi 50mm yayin da fire puntomu dusutmicegini bildigim icin tatechnix coil alayim diyorum

Ama azcik bilgisizim..coilde alcaklik ayari filan istendiginde nasil yapiliyor? Montaji her ustaca yapilabilirmi? Araca zarar verirmi?

kaldırma indirme işlemi arabayı lifte kaldırdığınızda lastikleri sökmeden çok rahat ayarlayabilirsiniz ayarlaması kolay iki adet bilezik var onları üst seviyeye getirdiğinde araba yükseliyor diğer türlüde iniyor herangi bi profosyonellik istemiyor kısacası

blackgrande
20/10/2011, 18:32
Gayet güzel o zaman

çünkü anlaşılan hiçbir yay bu puntoyu alçaltmıyo, kesip biçince de görüntü iyi oluyo ama yol tutuş, stabilize filan yerlerde..