PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ACİLLL skydome,90HP emotion & dynamic

umit
05/10/2011, 20:34
arkadaşlar selam, kazadan sonra pert paramı aldım, 2007 ve üzeri cam tavan skydome lu 90hp 5K grande punto arıyorum, teşekkürler...

umit
14/10/2011, 16:31
* İlanlara, ilan sahibi ya da başka bir şahıs tarafından; "güncel", "günceldir" tarzında mesaj göndermeleri ve üst sıralara taşımaya çalışmaları yasaktır.

Sayın moderatör; alınık araç için de "güncel" "günceldir" yazmak ve üst sıraya taşımak kural ihlali mi?

Soru sorarak ilanımı üst sıraya taşımış oldum:)

tayfux
14/10/2011, 19:00
ümit hocam sen aracını sattın mı?

umit
15/10/2011, 20:03
tayfuncum ben seni biliyorsun sanmıştım, tatil dönüşü kaza geçirdik fethiyede, araç pert, parasını aldım, yine gözüm puntoda bu sefer full istiyorum, 2 aydır arabasızım sanki yaşamıyorum:) inşallah bütceme ve isteğime uygun bir puntiş bulurum, yokmu yahu forumda satan, model yükseltmek isteyen :)

tayfux
15/10/2011, 20:24
tayfuncum ben seni biliyorsun sanmıştım, tatil dönüşü kaza geçirdik fethiyede, araç pert, parasını aldım, yine gözüm puntoda bu sefer full istiyorum, 2 aydır arabasızım sanki yaşamıyorum:) inşallah bütceme ve isteğime uygun bir puntiş bulurum, yokmu yahu forumda satan, model yükseltmek isteyen :)
ümit hocam çok geçmiş olsun biliyordum da onun sen olduğunu bilmiyordum iyi parasını almışsın bende araba arıyorum da astra yada corsa düşünüyorum bu sefer bakalım nasip kısmet..

umit
16/10/2011, 12:39
corsa yerine gp yi tercih ederim, astra c segmenti ve kalite araba, bende bakıyorum, ama biraz tuzlu, bakımları gp ye göre daha pahalı, bakalım kısmet hocam... Ama punto tip olarak bambaşka, giugiaro müthiş dizayn yapmış... Bu bütçe ile Türkiye şartlarında alınabilecek en iyi araçlardan biri... bu arada güncelllll...