PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 80000 bakım ücreti

nurullah0435
05/10/2011, 12:22
selam arkadaşlar aracımın 80.000 km bakımını yaptırmak için izmirde poyraz,şık kardeşler, merkez servisten fiyat aldım 400 ile 450 arası tutuyormuş bana çok gibi geldi aracımın daha temmuza kadar uzatılmış garantisi var ne yapmalıyım daha hesaplı servis varmı acaba bildiğiniz yoksa bozayımmı garantiyi size danışayım dedim.
yapılacak işlemler
buji,yağ,filtreler,karbon birde fren bakımı tabi çıkarsa frenlerde sorun ekstradan ücret

izoci
05/10/2011, 13:12
izmirde yaşıyıp konuyu açmak ayıp yahu :D :D :D
Oto'ya gidin foruma üye zaten :)

mert35
05/10/2011, 13:16
selam arkadaşlar aracımın 80.000 km bakımını yaptırmak için izmirde poyraz,şık kardeşler, merkez servisten fiyat aldım 400 ile 450 arası tutuyormuş bana çok gibi geldi aracımın daha temmuza kadar uzatılmış garantisi var ne yapmalıyım daha hesaplı servis varmı acaba bildiğiniz yoksa bozayımmı garantiyi size danışayım dedim.
yapılacak işlemler
buji,yağ,filtreler,karbon birde fren bakımı tabi çıkarsa frenlerde sorun ekstradan ücret

valla sana tek adres soylıyıcegım oda oto arastır bak yetkılı servıs takıntın yksa gıtcegın tek yer burası ben 5. bakımımı yaptrcam ve egrcekten de araba kendı arabasıymıs gıbı davarınıyor tavsıye edıorum kesınlıkle bır ara danıs ona forumdada arat oto dıe

disconnected
05/10/2011, 13:33
Fiat garantisindense Oto garantisi daha gecerli puntolar icin :D
saka bir tarafa Izmir disindan bile gelen var 'a.. arabanin her probleminde goturyorum daha cozemedigi hic olmadi..

nurullah0435
05/10/2011, 14:53
ı tanıyorum zaten araç garantili olduğu için size servis diye sordum