PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Brüksel'de kalacak yer?! (Erasmus)

utku952
27/09/2011, 21:51
Merhabalar, nişanlım erasmus kapsamında brükselde İnstitu Libre Marie Habs ta 5 ay süresince eğitim alacak. Kalacak yer konusunda uzun zamandır bir sonuca varamadık. İnternette çeşitli sitelerden konut aradık ama çoğu dolu ya da eski ilan olduğu için bi sonuca varamadık. En son çare forumdan belki çıkar diye yazıyorum :)

-Brüksel'de kalacak yer konusunda yardımcı olabilecek birileri varmıdır aramızda? Studio / Flat ya da 1+1 daire her türlü kira ya çıkılabilecek yer olabilir. :sweatingbullets:

ozdem
27/09/2011, 23:16
Merhabalar, nişanlım erasmus kapsamında brükselde İnstitu Libre Marie Habs ta 5 ay süresince eğitim alacak. Kalacak yer konusunda uzun zamandır bir sonuca varamadık. İnternette çeşitli sitelerden konut aradık ama çoğu dolu ya da eski ilan olduğu için bi sonuca varamadık. En son çare forumdan belki çıkar diye yazıyorum :)

-Brüksel'de kalacak yer konusunda yardımcı olabilecek birileri varmıdır aramızda? Studio / Flat ya da 1+1 daire her türlü kira ya çıkılabilecek yer olabilir. :sweatingbullets:

Utku, malesef bu yurtdışı olaylarında uzaktan uzağa pek bir şey halledilemiyor...
Benim kuzen de yine erasmus kapsamında Paris e gitti ve bu yaz boyu
ev için uğraştı ama en sonunda mecbur oraya gitti, hatta okula
başladı bir süre otel de kaldı, bir yandan da bakındı, orada
oturan öğrencilerden de fikir ve yardım alarak en sonun da buldu...

Bence eğer oralarda oturan tanıdık vs. yoksa yine aynı şekilde
bir süre otelde idare edip, bizzat orada kendisinin bakmasında
fayda var... ;)
Hem internette bulunanlar hiç de göründükleri gibi çıkmıyorlar,
çok eski, bakımsız olabiliyorlar... ;)