PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : evo'm ne zaman gelecek??

gokhannnn
24/09/2011, 03:00
arkadaslar 2eylulde bayiye gttim ve suan italyadan gelen araclarn icinden bir tanesini adima ayirttim yani araclar zaten yoldaydi geliyodu. bana eylul sonuna kdr araci teslim edeceklerini söylediler ancak ne gelen var ne giden. kimse ortalama bi tarih vermiyor. bir eksik bir fazla farketmz ama yeterki ortalama bi tarih versinler istyorum ama yok. bu konuda bilgisi olan varmi arkadaslar neden yetkililer bunu bilmiyor ve sizce tahmini ne zaman gelir aracim? tesekkur edrm:)

1ocak2011
24/09/2011, 08:37
Ben 15 Mart tarihinde sizin gibi Türkiyeye 2 tane gelecek olan 95 HP Evo almıştım. 1 Nisan tarihinde teslim aldım.

ecosi26
24/09/2011, 09:23
Allah şimdiden kolaylık versin ve hayırlı olsun inşallah sabırla beklemekten başka çare yok aracı satmayı bilen satıcı gelişi için her zaman gün verir durur inşallah en kısa zamanda kavuşursunuz

tayfux
24/09/2011, 10:19
inşallah hemen gelir..

turker
24/09/2011, 10:32
arkadaslar 2eylulde bayiye gttim ve suan italyadan gelen araclarn icinden bir tanesini adima ayirttim yani araclar zaten yoldaydi geliyodu. bana eylul sonuna kdr araci teslim edeceklerini söylediler ancak ne gelen var ne giden. kimse ortalama bi tarih vermiyor. bir eksik bir fazla farketmz ama yeterki ortalama bi tarih versinler istyorum ama yok. bu konuda bilgisi olan varmi arkadaslar neden yetkililer bunu bilmiyor ve sizce tahmini ne zaman gelir aracim? tesekkur edrm:)

agustos ayı ıcınde sıparıs vermıstık bızde araba su an bursa mudanya gumrukde ıslemlerın yapılmasını beklıyoruz hafta ıcı alıcaz skydoom ıcın tam 9 hafta bekledık sıra vardı skydoomda

gokhannnn
24/09/2011, 23:03
agustos ayı ıcınde sıparıs vermıstık bızde araba su an bursa mudanya gumrukde ıslemlerın yapılmasını beklıyoruz hafta ıcı alıcaz skydoom ıcın tam 9 hafta bekledık sıra vardı skydoomda

benimki de skydome'lu ama ben zaten gelenlerin icinden ayirttigim icin cok beklemedim. dediginiz gibi bursadaysa hepsinin orda olmasi lazim o zaman dimi? art gelse de rahatlasam beklemek aci veriyor :)

ognya
08/10/2011, 19:57
ben ağustos 17 de sipariş verdim benimkide hala gelmedi.tahminim sizinkiyle aynı gemide geliyodur.gemi 12 ekimde türkiyede olucak ilk önce bursaya gidiyormuş araçlar orda kontrolden geçip aldığınız bayiye gider ordan da alırsınız benimki öle olucak..şimdiden hayırlı olsun