PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Yay(Helezon) İçin Yardımm Lütfennn !!

Punto.Sport
23/09/2011, 16:24
:merhaba:

Punto evo aracıma spor yay almak istiyorum..
biraz internetten araştırdım birazda kendim sanayi'ye giderek araştırma yaptım,
sonuç olarak kendi istediğim marka "eibach" tır.. fakat 0 alacağımdan dolayı biraz tuzlu açıkcası :huh00000:
Birde Türk - Alman Olarak 2 çeşit üretiliyor her eibach orjinal değildir diye kafamı karıştırdılar, bunu'da YED marka satan kişi söyledi tabii ne kadar doğrudur Allah bilir orasınıda :(

Sanayi'de bana " YED " marka spor helezon önerdiler eibach'a göre biraz daha az maliyetli fakat bu marka kullanışlımıdır veyahut ileride bir sorun çıkartırmı endişem var kendi içimde. 5cm istiyorum lastik/jant ebatları 205-45-16 ' dır. birde son olarak aracımda sürtme yaparmı :hmm:

darkman
23/09/2011, 16:29
eibach 5 lar lastik çamurluk arasını kapatıcak kadar basmadığı için sürtme sorunu olmaz büyük ihtimal YED markasınıda ilk defa duyuyorum eibach ve h&r dan şaşmayın derim

kadir07
23/09/2011, 16:33
yay alacaksan eibach yada h&r dan başka yay önermem çok acele değilse biraz takip edersen forumdan 2. elde bulabilirsin..ayrıca 5cm yay 205-45-16 lastikle sürtme yapmaz.

krm1983
23/09/2011, 19:19
Forumdan temiz 2.el denk gelir bence de bekleyin yed alacağınıza.

Punto.Sport
23/09/2011, 23:02
eibach 5 lar lastik çamurluk arasını kapatıcak kadar basmadığı için sürtme sorunu olmaz büyük ihtimal YED markasınıda ilk defa duyuyorum eibach ve h&r dan şaşmayın derim

yay alacaksan eibach yada h&r dan başka yay önermem çok acele değilse biraz takip edersen forumdan 2. elde bulabilirsin..ayrıca 5cm yay 205-45-16 lastikle sürtme yapmaz.

açıkcası h&k yi araştırmadım ve benimde YED markası içime sinmedi,
0' olarak almak istiyorum ben ve gittiği yere kadar kullanayım hani..
h&k yada eibach arasında pek fiyat farkı varmıdır acaba? bu markalardan başkasını tercih etmek istemiyorum hayliyle;(

darkman
23/09/2011, 23:17
daha bugün megane 3 için sordum eibachlar 200 euro civarlarında söylendi h&r 185 euro normalde hep eibach ucuz olurdu bu sefer fiyatlar şaştı :D