PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bursa marşpiel spoiler etek cam filmi fiyat?

GpMania
08/09/2011, 20:12
arkadaslar bugun bursa besyolda gezerken bi aksesuarcıya girip bi kaç parca fiyat istedim..marşpiel takım ..elime kağıt kalem alıp not aldım paylasayım sizinle.(ön -arka - alt -spoiler) 650 tl
cam çıtası 40
egzoz ucu 50
bagaj çıtası 40
xzenon far 180(kapının girişinde kampanya var 100 lira yazıyo bana 180 dedi?)
sis 100
yan basamaklara kalın punto yazılı cıta 30
cam filmi 80 lira..(3m 200 altay oto cam 150 bi kac firma ya daha sordum 120 diyen oldu 110 diyen oldu.ön cam hariç)
cam rüzgarlığı 80 lira
abart yazısı(reklamcıdan on panjur için) 5 lira (kapılar için sordum uzun abart yazısı adam bilmediği için internetten ben gösterdim..uzunluk genişlik istedi onları getir fiyatı görüşürüz dedi.bu ara aklıma gelmısken sorayım..abart yazısının uzunluğu ve genişliği kac cm bilen varsa)
malzemeler ufak tefek ama masallah fiyatları bi okadar ucuk...o caddeyi 2 tur attım..kısmet olursa haftaya bunlardan bi kacını yaptırıp sizlerle paylascam ..
ilk hedefim cam filmi (camlar filmli fakat atık durumda)
sonra yan marspiyel (120 civarı olsa gerek..bursada uygun fiyat bildiğiniz bi yer varsa yazarsanız sevinirim)
sonrada spoiler (100 lira)
şimdilik bu kadar ..durumum oldukca ufaktan baslamak istiyorum....
bursadan arkadaslarında tavsiyelerini bekliyorum..herkese iyi forumlar..

skystar37
13/09/2011, 16:05
Allah kolaylık versin umarım güzel ve şık bir görünüm elde edersiniz yanlış cam filmi için mümkünse polislerle sıkıntıda yoksa kaliteli bişey yaptırın bir kere yaptırın. Kardeşim clio3 aracına şuan 3 defa film yaptırdı toplamda 200TL yakın para harcadı hep ucuza kaçtı eminim iki gün sonra yine soyulacak çizilecek veye başka sorunlar çıkacak. Birde lumar tarzı filmler uv ışınlarınıda engellediğinden daha sağlıklılar.

Kolay gelsin.

izoci
13/09/2011, 18:56
işin zor daaa fiyat araştır ;)

erosistanbul
14/09/2011, 20:44
birde Mehmet Özcan (Kemal oto) arkadaştan da fiyat almanı tafsiye ederim. En azından bizden biri, bizim dilimizden anlar. :)

Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning - Grande Punto | Punto Evo | Bravo (https://forum.grandepuntotr.com/kemal-oto-aksesuar-modifiye-tuning/)

www.kemaloto.com (https://www.kemaloto.com/)

sel80
15/09/2011, 15:45
bursada melisete de bır fıyat sor derim.ben de spoıler ve marspıyel dusunuyorum fıyatları bana uygun geldı...

GpMania
15/09/2011, 17:37
meliseti cok oneriyolar ilk fırsatta gidicem oraya..kemal otodada masallah yok yok..tesekkurler arkadaslar ilginiz için.

krm1983
15/09/2011, 18:30
xenon h4-3 model mi yani uzun-kısa xenon

GpMania
16/09/2011, 11:36
evet uzun kısa olanı