PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : spor........

uzuncocuk
06/09/2011, 23:31
baketcısı faul atamayan futbolcusu penaltı atamayan garıp bır ulke...ılla eleme macı oynayacagız .... sınırden ellerım tıtrıyor yaw.

predator_ant
06/09/2011, 23:48
ben içimden geçenleri buraya yazamıyorum abi maalesef,tam bu iş bitti derken bi baktım üstüne vurmuş. Cok yazık oldu...

E_N_D_E_R_
06/09/2011, 23:55
Milli Futbol Takımımız vasatı açamadı....tepsiyle ikram edilen 3 puanı da elinin tersiyle geri çevirdi... Maçın hakkıda zaten beraberlikti....neyse önümüze bakacaz...

uzuncocuk
06/09/2011, 23:58
ben içimden geçenleri buraya yazamıyorum abi maalesef,tam bu iş bitti derken bi baktım üstüne vurmuş. Cok yazık oldu...
antrenmanda penaltı calısmaları lazım galıba... ıkıde sıfır......

predator_ant
07/09/2011, 00:12
antrenmanda penaltı calısmaları lazım galıba... ıkıde sıfır......

benimde aklıma ilk bu gelmişti zaten.

uzuncocuk
07/09/2011, 00:20
90+ da penaltı al bır mac boyu yat. onuda atma... buyuk futbolcu olmak cok zor ıs anlıyorum... ve bızım neden buyuk futbolcumuz yok bunu da anlıyorum... adamlar mactan once lıg baslamadı hamız dıyorlar.... ukraynada rusyada adamlar _20 de mac yapıyorlar... dusunsene mac bıtıyor kalecı heykel...... bızımkılerde klasık turk edebıyatı hakım.....

WiSTaRiA
07/09/2011, 01:56
Bizim milli takımdan ne köy olur ne kasabaa... Onlar ancak gezip eğlenmeyi bilsinler...

speedy_16
07/09/2011, 02:50
son dk penaltısı bitirdi beni zaten 90 kadar adam gibi pozisyona giremedin bari penaltıyı at yanlız takımda ne hamit ne nuru semih kimse yok çok eksiğimiz war sakatlar olmasa sonuç daha iyi olurdu...

Du Hast
07/09/2011, 03:28
o penaltı kaçtı ama adamların golüde ofsayt falan değildi. (maç içinde gösterdikleri camera açısı ile ki net gözüküyordu)

Scottie
07/09/2011, 06:54
Her isimiz zor olack ya ondan...almanya 8 de 8 yapti bize bak sen

cck1
07/09/2011, 08:22
dünyada bizim kadar süpriz takımlar kalmadı artık... ya iyisindir yada kötü... biz ikiside olamadık...

tayfux
07/09/2011, 14:12
aynen yahu bu nedir bende anlamadım..almanlar sağlam defansı ile tanınır ispanyollar pas trafiği ile brezilyalılar oynak futbol ve yetenekleriyle ingilizler sert futbolu ile ama biz Türkler bişey yok ne yapacakları belli olmaz diye tanınıyoruz :D

cute.poison
07/09/2011, 14:25
Bi adamı kahraman ilan edip göklere çıkarır herşeyini ona teslim edersen olacağı budur...ÇOCUK işte kaldıramadı yükü...Açıklamasında bir de demezmi birinin sorumluluk olması gerekiyor diye...Kazakistan maçının ardından da demişti vuramadığı top baraja çarpıp girmişti bu sefer yine vuramadığı tabiri caizse karaburun abandığı top kaleciye çarptı bu sefer girmedi tabi...Girseydi yine şansına kahraman olacaktı ama her zaman zıplayamaz o çekirge...

macsea
07/09/2011, 14:46
Bi adamı kahraman ilan edip göklere çıkarır herşeyini ona teslim edersen olacağı budur...ÇOCUK işte kaldıramadı yükü...Açıklamasında bir de demezmi birinin sorumluluk olması gerekiyor diye...Kazakistan maçının ardından da demişti vuramadığı top baraja çarpıp girmişti bu sefer yine vuramadığı tabiri caizse karaburun abandığı top kaleciye çarptı bu sefer girmedi tabi...Girseydi yine şansına kahraman olacaktı ama her zaman zıplayamaz o çekirge...

arkadaşım, senin gibi 2 kişi daha dua ettiyse atmasın diye normal kaçırması, hiç üzülmemişsin,baksana diğer yorumlardan farkına bi..

cute.poison
07/09/2011, 14:51
Atmasın diye dua etmedik herhalde...Ama geçen maç burak kaçırdığında Ardaya sordular senle burak konustunuz sen mi atacaktın diye arda yine olsa yine burak atmalı bir daha olursa o atacak elbette güveniyoruz takımda topa en iyi vuran buraktır demişti...Noldu son dakika diye neden madem öyle Burak kullanmadı...Burak topa çok daha iyi vuruyor bunu herkes biliyor...Son dakikaların adamı diye ardaya oynayacaklarına Burak atmalıydı diye düşünüyorum...

cute.poison
07/09/2011, 14:54
Ayrıca bir takımın penaltıcısı frikikçisi olur...O olmazsa yedeği atar...Emre yok peki onun yerine her maç adam mı deneyeceğiz biz...bi dahaki maç Emre de olmazsa bakalım kim atacak...Yekta atar herhalde...

GpMania
07/09/2011, 17:05
sabri atardı o penaltıyı :)

cute.poison
07/09/2011, 17:08
Hee evet o da vardı dimi :D