PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bursada İkamet Eden Arkadaşlardan Birisi Yardımcı Olurmu Acaba ?

SRDR KRKC
04/09/2011, 16:09
Bursa Yıldırımdan Bir Araç Beğendim Almayı Düşünüyorum. O Civarda Oturan Geldiğimde Bana Yardımcı Olacak Bir Üyemiz Varmıdır _? Sanayide Çevresi Olan Usta Eşi Dostu Olan Arkadaşlar Olursa Çok Makbule Geçer. Şimdiden Teşekkürler...

cilem
04/09/2011, 22:18
tabiki yardımcı oluruz. ne zaman gelmeyi düşünüyorsunuz aracı görmek için?

SRDR KRKC
04/09/2011, 22:37
Muhtemelen Salı Gibi Bakalım Bi Aksilik Çıkmazsa...

cilem
04/09/2011, 23:04
::)

ayhan1
04/09/2011, 23:26
Serdar saat kaç gibi geleceksin ben akşam 18:00 kadar işteyim o saatten sonra yardımcı olurum sana

SRDR KRKC
05/09/2011, 00:00
Serdar saat kaç gibi geleceksin ben akşam 18:00 kadar işteyim o saatten sonra yardımcı olurum sana

Ayhan Tşk Ederim Sanırım Sabah Orda Olurum 5 e Kadar Satışı Alıp Yola Koyulmam Gerek. Yarın Netleşicek Bir Netleşsin O Zaman Cebimi PM Atarım Bi Sıkıntım Olursa Sizlerle İletişime Geçerim ...Salı Orda Olurum

ayhan1
05/09/2011, 00:05
tamamdır sen her ihtimale karşı pm at yine neolur ne olmaz istenmeyen bir durum olursa sınırları zorlar kopar gelirim hemen

SRDR KRKC
05/09/2011, 00:25
tamamdır sen her ihtimale karşı pm at yine neolur ne olmaz istenmeyen bir durum olursa sınırları zorlar kopar gelirim hemen

Eyw Arkadaşım Tşk Ederim Yarın Netleşirse Atarım Mutlaka...

SRDR KRKC
07/09/2011, 13:13
Bursaya Gittim Geldim Ticaret Yapamasamda Çok Güzel Ziyaretler Yaptım. Araç Almak İçin Gittiğim Bursada Sahibi Biraz Sıkıntılı Çıkıp Aracı Tamamen Özürlü Çıkınca Ticaretimiz Olmadı. Sağlık Olsun Ancak Bana Bursada Sitemiz Üyelerinden Ayhan Ve Çilen Saolsunlar Telefon İletişimi İle Baya Yardımcı Oldular. Sonrasında Çilenin Vesilesi İle Yine Sitemiz Üyelerinden Kubilayın Mükemmel Misafirperverliği İle Güzel Bir Gün Geçirdim. Tüm Bu Arkadaşlara Huzurunuzda Tekrar Teşekkkür Ederim. Forum Deyip Geçmeyiniz Gerçekten Burda Çok Güzel İnsanlarla Tanışma Fırsatımız Oluyor.

Teşekkürler Bursa GP ...

ayhan1
07/09/2011, 14:06
gönül isterdiki daha farklı ağırlayalım seni ama malesef yapamadık

SRDR KRKC
07/09/2011, 14:40
Canın Saolsun Ayhan Yine Geliriz İnş.

ayhan1
07/09/2011, 15:37
inşallah

cilem
09/09/2011, 22:38
Bursaya Gittim Geldim Ticaret Yapamasamda Çok Güzel Ziyaretler Yaptım. Araç Almak İçin Gittiğim Bursada Sahibi Biraz Sıkıntılı Çıkıp Aracı Tamamen Özürlü Çıkınca Ticaretimiz Olmadı. Sağlık Olsun Ancak Bana Bursada Sitemiz Üyelerinden Ayhan Ve Çilen Saolsunlar Telefon İletişimi İle Baya Yardımcı Oldular. Sonrasında Çilenin Vesilesi İle Yine Sitemiz Üyelerinden Kubilayın Mükemmel Misafirperverliği İle Güzel Bir Gün Geçirdim. Tüm Bu Arkadaşlara Huzurunuzda Tekrar Teşekkkür Ederim. Forum Deyip Geçmeyiniz Gerçekten Burda Çok Güzel İnsanlarla Tanışma Fırsatımız Oluyor.

Teşekkürler Bursa GP ...

rica ederiz ne demek:) yine bekleriz..