PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lütfen yavaş.

burhankutlu
31/08/2011, 00:26
Bugün belkide hayatımın en zor günüydü benden 5 yaş küçük bi arkadaşım ve akrabam trafik kazası geçirdi karşıdan gelen araba motorsikletli olarak giden arkadaşıma vurunca sol bacağını gözümün önünde yitirdi en acısı üzerine yetiştim ve abi bacağım,bacağımı kurtar abi başka bi kelime söyleyemiyor ama malesef dibinden daha 20 yaşında ve futbol için ölüyor bayram zehir oldu ellerimin içinde o dağ gibi gencin eriyişi ve bacağı aklımdan çıkmıyor ve kmse yanına yaklaşamadı yüzünü görmemek için nekadar dogru yazmak bilmiyorum ama ibret oldu acı bi ibret lütfen yavaş ve dikkatli olalım bayramda. Allah kaza bela vermesin kimseye.

ZAK1980
31/08/2011, 00:36
Burhan ne denılebılır bbılmıyorum cok zor bır durum senın ıcınde onun ıcınde ama encok onun ıcın senın gelınden bırsey gelmemesıde zor kurallara uymak olayı bıtırıyor netten ızlıyorum sürekli su mobeselere yansıyan trafık kazalarını izliyorumki insanların kural tanımazlıgı ve yaptıgı aptalca hataların ızleyerek ders cıkartmaya calısıyorum kımı zaman bızde yapıyoruz elbette ama ızleyıp gordukten sonra senı frenlıyor beynın kuralsız arac kullanmamanı kırmızıda gecmenın ne sonuc doguracagını,hızlı gıtmenın nasıl takla attıracagını sagına soluna bakmadan karsı gecmenın ne doguracagını goruyorum onlar aklıma geldıkce yesıl yandıgında bana hemen atlamıyorum yola bakıyorum kontrol edıyorum kırmıza gecen apaçi varmı dıye

cilem
31/08/2011, 00:37
çok geçmiş olsun inşallah beklediğinden çok daha hızlı ve fazla iyileşir. sol bacağını yitirdi derken...? tedavisi mümkün değilmi...

burhankutlu
31/08/2011, 00:41
Saolun ama bacak sadece deri tutuyordu doktorlar ümidi kesmişler ama son çare ankaradan ucak gönderilmiş ama deri dokusu ve kemiklerin bi süresi varmış sanırım zamanı geçmiş 2 devlet hastanesi olmaz diye göndermiş en son ankara kaldı orasıda olmaz derse deriden ayıracaklar ben ellerimle koydum zaten resmen kıyma olmuştu bi kısmı.

ZAK1980
31/08/2011, 00:49
Ankarada Bilkent Atatürk hastanesınemı goturduler ,yoksa hacettepeyemı hacettepe cok ıyı bır hastanedır

cilem
31/08/2011, 00:51
:( off yaa.... Allah yardımcısı olsun inşallah.. tamam herseyin bi sebebi vardır ama böyle bi sınava dayanmak çok zor.. gülhane de de yapılacak bişey olamaz mı acaba?

ZAK1980
31/08/2011, 00:56
:( off yaa.... Allah yardımcısı olsun inşallah.. tamam herseyin bi sebebi vardır ama böyledi bi sınava dayanmak çok zor.. gülhane de de yapılacak bişey olamaz mı acaba?
Bir tanıdık yıllar once kaza yapmıs dr lar elını dırsekten kesecegız demısler kadında halen ayık halde ben asker cocuguyum demıs gataya sevkını ıstemısler gatadakı dr kesılmesıne gerek yok demıs ve su an sadece derıde ız var .gatada bu konularda ıyı guneydogudan oturu ama saglık bakanlıgı helıkopterı genelde Ataturke goturuyor hastaları Çilen'in dedıgı gıbı hayat bır sınavda buda çok zor olmus Allah ailesıne kendısıne yardımcı olsun

burhankutlu
31/08/2011, 00:56
gelen ekip sağlık bakanlığının önce duruma bakıp sonra kaldıracaklar ama hangi hastane emin değilim belki olmazda diyebilirler yani ekipe bağlı sabaha kadar belli olcak ama en son kalp damar doktoru arıyorlardı cunku cok kan kaybetti 45 dakikaya yakın ambulans bekledik kaza fazlaymış onlarda şaşırdı.

ZAK1980
31/08/2011, 00:58
gelen ekip sağlık bakanlığının önce duruma bakıp sonra kaldıracaklar ama hangi hastane emin değilim belki olmazda diyebilirler yani ekipe bağlı sabaha kadar belli olcak ama en son kalp damar doktoru arıyorlardı cunku cok kan kaybetti 45 dakikaya yakın ambulans bekledik kaza fazlaymış onlarda şaşırdı.
Desene talıhsızlık ustune talıhsızlık yasamıs Allah yardımcısı olsun

cilem
31/08/2011, 00:59
amin.. yani mutlaka herseyi düşünmüşlerdir ama yine de bi söyleyin artık sivillere de açıldı nasılsa. biz nasıl yararlanabiliyorsak herkes yararlansın yani olmazsa alternatif çözüm bulurlar belki.. İNŞALLAH....

burhankutlu
31/08/2011, 01:18
ilgilenen var suan ankarada en iyisi kimse ona göstereceklermiş bakanlıkdan bi akraba ilgileniyormus saolsun ama yinede bir umut belki die umarım Allah yüzüne bakar son şans.

StrawBeeRy
31/08/2011, 09:25
:( :( abi çok geçmiş olsun ya okuyunca bir tuhaf oldum Allah şifa versin çok kötü bir durum :(

sedini
31/08/2011, 10:18
diyecek bişey bulamadım ya inşallah kurtarırlar bacağını :( Allah yardımcınız olsun..

sezerism
31/08/2011, 10:25
Saolun ama bacak sadece deri tutuyordu doktorlar ümidi kesmişler ama son çare ankaradan ucak gönderilmiş ama deri dokusu ve kemiklerin bi süresi varmış sanırım zamanı geçmiş 2 devlet hastanesi olmaz diye göndermiş en son ankara kaldı orasıda olmaz derse deriden ayıracaklar ben ellerimle koydum zaten resmen kıyma olmuştu bi kısmı.
Arkadaş geçmiş olsun .
Ama artık tıp çok ileri kemikler tamamen parçlanmadıysa Allah mutlaka tıbbın vasıtasıyla iyileştirir. Çünkü dediğine benzer bir olay memlekette bir vatandaşın başında idi düzeldi ama çok zaman aldı .

cilem
31/08/2011, 11:06
iyi bir gelişme var mi? Inşallah olumlu haberler vardır...

asil
31/08/2011, 11:19
çok geçmiş olsun takdiri ilahi acil şifalar versin...

burhankutlu
31/08/2011, 14:29
çok saolun evet ankaradan gelen ekip dikmiş ama kan dolaşımı olacakmi yoksa olmuyorsa tekrar ayıracaklarmış onu bekliyorlarmiş 2 gün yoğun bakımda bakılacakmış varmı yokmu eskisi gibi olmaz düzelsede demişler.

speedy_16
31/08/2011, 15:20
çok geçmiş olsun allah acil şifa ve sabır versin olumlu sonuçları bekliyoruz...

krm1983
31/08/2011, 18:13
Çok geçmiş olsun

cilem
31/08/2011, 18:45
inşallah beklenenden daha iyi olur tekrar kan dolaşımı sağlanır...

can-asan
31/08/2011, 19:57
çok geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun.. acil şifalar..

alpimmm
31/08/2011, 21:58
oof çok kötü, geçmiş olsun :( umarım 2 gün sonra güzel haber gelir Burhan.
bizi haberdar et.

burhankutlu
01/09/2011, 04:38
dun gece 7.5 saat sonrası yapılan işlem sonrası dikilmiş akşama doğru önce yarıya kadar dolaşım sağlanmış ama malesef gece morarmış yani dilimizde sanırım kangren deniyor olmuş tekrar ameliyata 12 de aldılar 2 gun deil 1 gun bile dayanamadı sol taraf yok artık. haberi geldi az önce malesef babası formu doldurmuş imzayı atmış kesin olarak yok artık gitti 1 saat önce . durumuda kritik şuanda aşırı kan kaybından. ondan geçtik umarım sağlığına kavuşur öğlen ziyaretine gidecem görmem lazım.

speedy_16
01/09/2011, 14:35
dun gece 7.5 saat sonrası yapılan işlem sonrası dikilmiş akşama doğru önce yarıya kadar dolaşım sağlanmış ama malesef gece morarmış yani dilimizde sanırım kangren deniyor olmuş tekrar ameliyata 12 de aldılar 2 gun deil 1 gun bile dayanamadı sol taraf yok artık. haberi geldi az önce malesef babası formu doldurmuş imzayı atmış kesin olarak yok artık gitti 1 saat önce . durumuda kritik şuanda aşırı kan kaybından. ondan geçtik umarım sağlığına kavuşur öğlen ziyaretine gidecem görmem lazım.
allah başka acı vermesin tekrardan geçmiş olsun piskolojik desteğe ihtiyacı olacaktır ihmal etmeyin

cute.poison
01/09/2011, 15:38
çok geçmiş olsun yaa...bayramda kaza geçiren biri olarak şükrettik bize bişey olmadı ama çok gördüm yolda bu tür olayları...artık uzun bir süre otobüsle gideceğim şehirlerarası...arkadaşa çok çok geçmiş olsun biran önce sağlığına kavuşur inşallah...

burhankutlu
02/09/2011, 19:36
Elbistan Manşet Haber Gazetesi | Elbistan Manşet Haber Gazetesi (https://www.elbistanmanset.com/news_detail.php?id=4507) resimler ve haberin özeti.

ykaya1983
02/09/2011, 21:54
Çok geçmiş olsun gerçekten çok kötü bir durum.Okurken bile bir tuhaf oldum.Allah acil şifalar versin.

cilem
02/09/2011, 22:15
ne denirki... Allah sabır versin......

acRep
03/09/2011, 00:16
Allah acil şifa versin gencimize bundan sonraki hayatında sabır diliyorum..