PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 34 DZ 5201 Yanıyor!...

thecem
26/08/2011, 12:30
arkadaşlar resimleri yorumlarsanız sevinirim

asil
26/08/2011, 12:33
maşallah hakikaten yanıyor:D

Engin_T
26/08/2011, 12:36
Maşallah güzel olmuş aynalar siyahmıydı yoksa siz mi kaplattınız?

alpertunga
26/08/2011, 22:06
tamemen siyah boyamanı fıat logasunu kaldırmanı tavsiye ederim.daha süper olur

onn.off
26/08/2011, 22:48
kaymak olmuş güle güle kullan :D

izoci
26/08/2011, 22:55
Maşallah

mm_isik
26/08/2011, 23:44
maşallah.. parlıyor,yanıyor :)

E_N_D_E_R_
27/08/2011, 00:00
Maşallah çok güzel....parlıyor göz alıcı...allah kaza bela vermesin...

bahadir77
27/08/2011, 00:47
gercekten cok guzel durmus. kazasız belasız kullanmak nasıp olsun.

ama bizim araclara mugen ruzgarlıgı yakıstıramadım bı turlu yawww. alıp denesemmı acaba beyaz evoda nasıl durur ki...

WiSTaRiA
27/08/2011, 01:16
Cem kardeşim birde utanmadan resimlerimi yorumlarmısınız demişsin.... Kardeşim bu resimleri yorumlamaya gerekmi var Allahını seversen... Resimlerden ilkini açtığımda geçici körlük yaşadım... Maaşallah allah kazadan beladan ve nazardan kem gözlerden korusun... Harika parlıyor süper bir araç... Güle güle kullan elinden bez ve cila eksik olmasın kardeşim....

EvoKoray
27/08/2011, 02:08
başlığı görünce araba yandı sandım Allah göstermesin :) maşallahı var , kapaklar yerine çelik jant olsa tamamdır ;)

emrgnc
27/08/2011, 02:35
tamemen siyah boyamanı fıat logasunu kaldırmanı tavsiye ederim.daha süper olur

+1

krm1983
27/08/2011, 21:40
canavar :)

can-asan
28/08/2011, 15:17
maşallah ya maşallah :) çok güzell...

sef_1978
28/08/2011, 15:41
masallah allah nazardan saklasın..

thecem
29/08/2011, 11:08
aynalar fabrika çıkışı siyah ama mat siyah ya da damalı kaplama yapabilirim

thecem
03/10/2011, 17:41
puntomuzun yeni fotoları!...

clubber_style
03/10/2011, 17:55
tek kelimeyle mukemmel
masallah

tutkuaydin41
03/10/2011, 18:24
Arac guzel olmus.. Ben gorusumu soyluyorum yanlıs varsa kusura bakma, park lambaları sokulecek , yan sınyaller parkalara baglanacak,farlar kararacak,lastık tabanı biraz büyüse guzel durur. ön panjur sıyaha boyanacak ve en son olarak yay (+jant:jant fazla onemlı deıl ;) saygılar :p

thecem
03/10/2011, 19:38
Arac guzel olmus.. Ben gorusumu soyluyorum yanlıs varsa kusura bakma, park lambaları sokulecek , yan sınyaller parkalara baglanacak,farlar kararacak,lastık tabanı biraz büyüse guzel durur. ön panjur sıyaha boyanacak ve en son olarak yay (+jant:jant fazla onemlı deıl ;) saygılar :p

hemen hemen aynı fikirdeyim ama zamana ihtiyacım var su an araba değiştirme durumum olduğundan biraz gevşek davranıyorum
-parkları sökersem sis artı american park olması hos olacaktır ama ayrı düğme ile uğraşmam ve delik vs işlerine girmek istemiyorum varsa öneriniz harici olarak dinlerim
*yan sinyalleri parka bağlattım hata ışığı yandı harici ampül ile çözülebiliyor ama onun içinde bağlantı deliği şart oluyor bende onu yapmak istemiyorum.
*farları karatmak listemdeki önceliklerde ama yapmışken parklara angel uygulaması yapmak istiyorum sitede sadece tek arabada gördüm oda el yapımı kendisi uğrasmış(ama emeklerine sağlık muhteşem) h4 için angel sıkıntılı gibi duruyor. şu anda bunun içinde tavsiye,görüş ve uygulama detayları sunan olursa sonuna kadar dinlerim.
*yay şart gerçekten şart o yol tutusu hiç bir şeye değişilmez hr 5cm düşünüyorum döviz değerlerinin düşmesini bekliyorum
TşkLeR!...

tutkuaydin41
03/10/2011, 22:39
hemen hemen aynı fikirdeyim ama zamana ihtiyacım var su an araba değiştirme durumum olduğundan biraz gevşek davranıyorum
-parkları sökersem sis artı american park olması hos olacaktır ama ayrı düğme ile uğraşmam ve delik vs işlerine girmek istemiyorum varsa öneriniz harici olarak dinlerim
*yan sinyalleri parka bağlattım hata ışığı yandı harici ampül ile çözülebiliyor ama onun içinde bağlantı deliği şart oluyor bende onu yapmak istemiyorum.
*farları karatmak listemdeki önceliklerde ama yapmışken parklara angel uygulaması yapmak istiyorum sitede sadece tek arabada gördüm oda el yapımı kendisi uğrasmış(ama emeklerine sağlık muhteşem) h4 için angel sıkıntılı gibi duruyor. şu anda bunun içinde tavsiye,görüş ve uygulama detayları sunan olursa sonuna kadar dinlerim.
*yay şart gerçekten şart o yol tutusu hiç bir şeye değişilmez hr 5cm düşünüyorum döviz değerlerinin düşmesini bekliyorum
TşkLeR!...

benım arabam budur sekılde gorunen ne warsa baglı parklara hıbır arıza sıkıntısı yokk :S sen parklardakı ampullerı sarı yap yada ıptal et camurluk sınyallerını dırek baqla suana kadar bı sıkıntı olmadı . bnde suan amerıkan sınyallerı soktum tamponu kesıp ıcerıye alıcamm :) yay da guzel ama cok zıp zıp zıp :(

thecem
04/10/2011, 08:18
benım arabam budur sekılde gorunen ne warsa baglı parklara hıbır arıza sıkıntısı yokk :S sen parklardakı ampullerı sarı yap yada ıptal et camurluk sınyallerını dırek baqla suana kadar bı sıkıntı olmadı . bnde suan amerıkan sınyallerı soktum tamponu kesıp ıcerıye alıcamm :) yay da guzel ama cok zıp zıp zıp :(
hoş gerçekten hoş ama bu kadar ışık bana zarar :)
sadece seyi sorayım senin arabanda active modeli iken hangi seçenekle parklarla beraberinde sislerin yanmasını sağladın bunda yardımcı olursan sevinirim.

tutkuaydin41
04/10/2011, 12:21
hoş gerçekten hoş ama bu kadar ışık bana zarar :)
sadece seyi sorayım senin arabanda active modeli iken hangi seçenekle parklarla beraberinde sislerin yanmasını sağladın bunda yardımcı olursan sevinirim.
:) ayrı röle ve ayrı tuş :P
sımdı arka sisi de parklara baglıyorum :))

thecem
04/10/2011, 12:38
:) ayrı röle ve ayrı tuş :P
sımdı arka sisi de parklara baglıyorum :))

bende ayrı tuşa karşıyım tmm saklayacak yer var ama daha orjinal bir çözüm olması tercihen daha iyi olacaktır.

tutkuaydin41
04/10/2011, 13:21
bende ayrı tuşa karşıyım tmm saklayacak yer var ama daha orjinal bir çözüm olması tercihen daha iyi olacaktır.
dogru olailbir ama ben dısarıdan guzel gorunuyor dıye arka sise baglatmadım ;)

thecem
04/10/2011, 17:50
dogru olailbir ama ben dısarıdan guzel gorunuyor dıye arka sise baglatmadım ;)

h4 lere angel uygulaması için önerebileceğin bir yer varmıdır?

Aytac
22/03/2012, 13:55
Ruzgarligi tavsiye ederim cok şık duruyor

Aytac
22/03/2012, 13:59
Maasallah cok guzel bir de çelik jant takarsan yakarsin ortaligi:)