PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : evoya egsoz ucu taktırmak istiyorum.

bahadir77
25/08/2011, 22:40
arkadaşlar;

evo ma egzos ucu taktırmak istiyorum hem görsel olarak güzel olmasını hemde hafif tok bi ses vermek istiyorum. bir kaç yere sordum. bizim evoların egzos ucu yere dogru eğik olduğundan dolayı tamponu keserek yaparsak daha guzel olur dedıler. bende kestırmek ıstemedıgım ıcın fıyat bıle sormadım.

soyle kartal-soganlık a yakın bıryerde yaptran varmı? yada anadolu yakasında yaptırabılecegım bıldık tanıdık bır yer varmı. yaptıran arkadaslarda varsa resım paylasırsa sevınırım.
(tamponu kestırmeyı ıstemıyorum ama cok guzel bır modelde yapılmısını gorursem bu kararımdan da vazgecebılırım)

saygılarımla.

bahadir77
27/08/2011, 00:33
kımsede yokmu egsoz ucu yawww....

FeyyazYavuz
27/08/2011, 00:38
kımsede yokmu egsoz ucu yawww....
kartal oto sanayi sitesinde dolu var egsozcu ama eksoz yere bakıyor yapıcak bişey yok :) bazı eksoz ağızlıkları var aslında arka tarafı yere bakıyor sonra bükülüp düz duruyor onlardan bulabilirseniz iyi

bahadir77
27/08/2011, 00:41
işte ornek bır ıkı model gorseydık surda takılmıs ıyı olurdu. en azından cıktısını alır gosterırdık ustaya...buna benzer bısey yapalım dıye ama su ana kadar cevap gelmedı kımseden.
neyse hayırlısı bakalım beklıcez.

maccoder
27/08/2011, 09:32
Bende var egsoz ucu çeker fotosunu buraya koyarım ancak öyle sese bir katkısını olmuyor sadece görüntü amaçlı tamponuda kesmeye gerek yok sakın tamponu kestirme bence yazık olur.

Ziyaretci037
27/08/2011, 11:27
Ben kartal oto sanayide yaptırdım ancak sadece egsoz ucu..

Sizin araç benzinli olduğu için biraz ses istiyosanız onun için sanırım susturucuyla birlikte bi egsoz lazım ama kartal sanayide yaptırabiliceğiniz bi çok yer var..

Model olarakta ben geçen hafta yaptırmıştım,bu tarz bişey düşünmenizi tavsiye ederim..

ErdmG
27/08/2011, 12:59

Sizin araç benzinli olduğu için biraz ses istiyosanız onun için sanırım susturucuyla birlikte bi egsoz lazım ama kartal sanayide yaptırabiliceğiniz bi çok yer var..

Model olarakta ben geçen hafta yaptırmıştım,bu tarz bişey düşünmenizi tavsiye ederim..

egsoz ucu gerçkten gzelmiş. yalnız sızınkı sanki biraz yamuk kaynatılmış gibi geldi bana.

Ziyaretci037
27/08/2011, 13:56
egsoz ucu gerçkten gzelmiş. yalnız sızınkı sanki biraz yamuk kaynatılmış gibi geldi bana.

biraz sola bakıyo ama cok gozume batmadigi icin sonradan gidip duzelttirmedim..

krm1983
27/08/2011, 21:25
Bostancı oto sanayide egzozcu ustam var

bahadir77
28/08/2011, 00:51

dusundugum model az cok sızınkıne benzıyor. ne kdara yaptırdınız. ıslem suresı ne kadar surdu...

Ziyaretci037
28/08/2011, 13:28
dusundugum model az cok sızınkıne benzıyor. ne kdara yaptırdınız. ıslem suresı ne kadar surdu...

70 liraya yaptırdım,yaklaşık 10dk falan sürdü..daha uygun olanlarıda var daha pahalı olanlarıda.kalitesine ve modeline göre değişiyo..

siz susturuculu bi model düşünüyosanız o da sanıyorumki en fazla bi yarım saat falan sürer..

yolda gördüğüm bi araçtan çektiğim foto var onu da koyuyorum belki fikir olur sizin için..tamponu kesilmemişti diye hatırlıyorum..

bahadir77
29/08/2011, 02:31
70 liraya yaptırdım,yaklaşık 10dk falan sürdü..daha uygun olanlarıda var daha pahalı olanlarıda.kalitesine ve modeline göre değişiyo..

siz susturuculu bi model düşünüyosanız o da sanıyorumki en fazla bi yarım saat falan sürer..

yolda gördüğüm bi araçtan çektiğim foto var onu da koyuyorum belki fikir olur sizin için..tamponu kesilmemişti diye hatırlıyorum..

yarın acıklarmıdır acaba yada cuma gunu bı ugrayayım kartal sanayıye...
70 tl lık urun bence cazıp. hemen kararmasın yeter. susturuculu olanların maıyetı nedır acaba. ama ben zaten oyle teferruatlı bıseyde ıstemıyorum acıkcası.

bahadir77
01/09/2011, 01:04
yarın acıklarmıdır acaba yada cuma gunu bı ugrayayım kartal sanayıye...
70 tl lık urun bence cazıp. hemen kararmasın yeter. susturuculu olanların maıyetı nedır acaba. ama ben zaten oyle teferruatlı bıseyde ıstemıyorum acıkcası.

pazartesı kartal sanayını gırısınde yaptırdım egoz ucunu.
resimleri ektedir. ben ccok begendım sızın fıkırlerınızıde alabılırım.

bır tek marspıyelle spoılerım kaldı onuda kısmetse bayramdan sonra verıcem sıparısımı bakalım.

sekom39
01/09/2011, 20:28
egzos ucun çok hoş durmuş gerçekten fakat bunu takarken bir sorun olmuyormu sonuç ta bizim egzoslar aşağı bakıyor ek bir parçamı eklettiniz acaba ??

Ziyaretci037
01/09/2011, 23:18
pazartesı kartal sanayını gırısınde yaptırdım egoz ucunu.
resimleri ektedir. ben ccok begendım sızın fıkırlerınızıde alabılırım.

bır tek marspıyelle spoılerım kaldı onuda kısmetse bayramdan sonra verıcem sıparısımı bakalım.

hayırlı olsun güle güle kullan..kaça mal oldu ve istediğin gibi bi ses veriyomu?

bahadir77
02/09/2011, 01:43
ses konusunda cok bısey beklemeyecegımı zaten motajı yapılırken de soylemıslerdı. ufak bır vızıldama var ıdare eder.
60 TL ye yaptırdım.

montajı cok kolay kaynak makınesı ıle egık olan kısmı cıkartıyorlar. egsoz ucunu oraya monte edıyorlar. sonra kaynak makınesı ıle kaynatıyorlar. sonuc resımlerdekı gıbı oluyor. 15 dk falan surdu. bende cok begendım...

tesekkur ederım herkese...

thechaoss
05/09/2011, 21:41
benimkide böyle