PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaza: aracıma çarpıp kaçtılar

skyline28
25/08/2011, 12:19
dün öğleden sonra evimin önünde kaldırım kenarnda aracıma vurup kaçtılar...(((
evde oturuyordum kapı çaldı ve aşağıdaki esnaflar çağırdı arabana vurup kaçtılardedi koşarak aşşağı indim birde baktım arka tampona vurup kaçmış 2 şer cm lik 3 -4 tane boyası kalkmış çizikler var polis çağırdım zabıt tuttular allahtan plakasını almışlar ..... moral diye birşey kalmadı...((((

whitegold
25/08/2011, 12:21
çok gecmıs olsun Allah beterınden korusun hepımızı bence bı sadaka ver arkadasım

asil
25/08/2011, 12:21
çok geçmiş olsun talihsizlik resmen...

reddragon
25/08/2011, 12:34
Benim de tampona komşu dükkanın aracı tıklamış. Boyasından anladım zaten sakat parkediyordu diğer araçlara fazla yaklaşıyordu..
Her neyse aynı şekilde 3 tane 2-3 cm lik çizik olmuş. Uğraşmadım arka tamponda fazla sırıtan bi yerde değil diye. Artık ona uzak ve daha güvenli yerlere park ediyorum. Sokaktaki arabanın başına da bu tür şeyler geliyor allah beterinden saklasın..

aytek06
25/08/2011, 12:43
Geçmiş olsun Emrah abi.Allah beternden korusun.Zabıt tutulması ve plakann alınmış olması iyi olmuş ama :)

skystar37
25/08/2011, 12:48
Geçmiş olsun, terbiyesiz insan ne olacak vurduysan dur bir sor soruştur hadi acelen var bekleyemeceksin yazarsın telefon numaranı bir not ile beraber iliştirirsin sileceğe olur biter.

LorDracula
25/08/2011, 12:53
Geçmiş olsun Allah beterinden korusun.

ZAK1980
25/08/2011, 12:56
Bır hatırlatma yapayım butur vurup kacma olaylarında ne olursa olsun aracınızı asla yerınden oynatmayıp polısı cagırınız (karakol polısıde olabılır) bır tanıdıgın aracına avm otoparkında carpıp kacmıslar karakola gıttı araba ıle polıs tutanak tutmadı aracı oynattıgı ıcın bılgınıze

ibrahim06
25/08/2011, 13:06
geçmiş olsun. esnafların duyarlılığı ve sizi tanımaları güzel şey.

skyline28
25/08/2011, 13:12
herkese teşekkürler ( esnaf önce aracı durdurmuş adam araçtan inmiş çarptığı yere bakmış osırada bana seslenmişler adam arabaya atlayıp kaçmış ) aracı yerinden oynatmadan polisi çağırdım geldi zabıt tuttu polisin dediğine göre kaçtığı için4-5 binlira parra cezası öder dediler eğer durup benle konuşsaydı belki polis bile çağırmazdım ama şimdi beter olsun

Misafir047
25/08/2011, 13:50
çok geçmiş olsun artık napcağımızı şaşırdık arabayı eve mi soksak:@

tayfux
25/08/2011, 14:10
geçmiş olsun hocam ********ler malesef çok :(

aliserhanuyar
25/08/2011, 14:49
Emrah çok geçmiş olsun, hiç acıma bu tür kişilere, biraz uğraştırır ama maksat canı acısın, peşini bırakma derim.

ERDEM1907
25/08/2011, 15:00
geçmiş olsun sanırım çok hasar yok.

mrttkc
25/08/2011, 15:04
abi geçmiş olsunn ya çok üzüldüm :(

cck1
25/08/2011, 15:13
Bununla geçmiş olsun.

cemal arslan
25/08/2011, 15:56
geçmiş olsun
yerinizde olsam...üstüne bir de dava açarım :)

daha önce benzer bir olay yaşadım...akyurt kamyonu arabama vurup kaçmış ciddi hasar var....tampon..çamurlu kaput... sokağa dönerken sol köşeden takmış...

allahtan biri görmüş plakasını almış...
aracı bulduk...şoför yalvar yakar...neyse yaptır aracı unutalım dedim...demez olaydım...

bir daha aslaaaaa...hem vuracak kaçacak hemde acıyacam...yok öyleee....

skystar37
25/08/2011, 16:19
Böylelerine acımayacaksın bir daha ki sefere yapmasın aynı terbiyesizliği..

skyline28
25/08/2011, 17:40
aracı görenler boş ver buna şükr der aslında bende öyle diyorum ama benim dayım emekli emliyet müdürü ona söyledim hemen aracı sorgulattı araç bir kadına ayit telefonunu da adresinide buldum birkaç sokak ötede kadına telefon açtım kadın bana benim aracın pilakası ve modeli o değildedi aracı tekrar sorgulattım gene aynı kişi biraz önce o adrese gittim arac orda park halinde ekiplere aradım aracı buldum dedim şuan meşkulüz biz ekip göndericez ve ifadesini alıcaz dedi.. artık ne yapayım bilmiyorum insanlarla uraşmaktan bıktım ....

GP COSKUN
25/08/2011, 17:50
geçmiş olsun emrah
fazla hasar olmaması sevindirici
ne insanlar var arkadaş
madem vuruyorsun tamam olur kazadır her ne ise dur bari meden kaçıyorsun
dötünde plaka var değermi rezil olmaya aslanlar gibi vurdum kardeşim ne ise hasarın karşılarım demek varken

skyline28
25/08/2011, 17:52
geçmiş olsun emrah
fazla hasar olmaması sevindirici
ne insanlar var arkadaş
madem vuruyorsun tamam olur kazadır her ne ise dur bari meden kaçıyorsun
dötünde plaka var değermi rezil olmaya aslanlar gibi vurdum kardeşim ne ise hasarın karşılarım demek varkenya bende bunu anlamıyorum birde kadını buldum telefon açtım benim arabam başka pilakam başka diyor yüzsüzlük diz boyu ..

skyline28
25/08/2011, 20:13
bütün arkadaşlara teşekkür ederim....

ozdem
25/08/2011, 23:21
çok geçmiş olsun...
Allah beterinden, tekrarından korusun...

speedy_16
26/08/2011, 02:49
geçmiş olsun sizi çok iyi anlıyorum geçmiş olsun bugun benimde başıma geldi
bugun WV Golf aracıma benzinlikte dururken öndeki aracın geri geri gelip vurdu aracın içinde öle bi sarsıldımki sanki ön tarfı komple aldı gibi geldi bana içine dışına baktım allahtn baktım çizik bile yok ama sol farın ayağı kırılmış sallnıo o far değişicek malesef adam dışarı bi çıktı bide alkollü polisi çağırdım 250 promil çıktı önü boşken geri gelip duran aracıma çarptı ve polis çağırma bana telefonunu ver 15 20 gun sonra arar paranı veririm diyo lafa bak tanımadığm sarhoşa güvenmemi beklio o halde bırakıcam bide başkalrının canını yakıcık diyecek söz bulamıyor bölelerine ehliyetini komple alcan elinden 6 ay kesmez bunu
sonuç ehliyet 6 ay lığına el konuldu 600 tl ceza araç bağlandı ama o halini gözüme getirdikçe kusura bakmayın ama beter olsun demek gelior içimden

34ozkankurtuldu34
26/08/2011, 02:57
Geçen benim garaj olmasına ragmen kaldırıma parketmiştim sen gel biri geri geri gelirken sol çamurluga vur adam allahın adamıymış hafız durmuş bakkalcı çagırdı telefonumuzu aldık ertesi gün görüştük trafik sigortası düzenledik serviste ve servisin tutarını o ödedi normalde ben ödemem gerekiyor sigorta bana yatırıyor parayı adam ben ödicem dedi parayı sonra sigorta bana parayı yatırınca bende adamı aradım verdim parasını böyle insanlarda var. Geçen annemi kaybettigim gün acil gittigimden önüme gelen araca çarptım ertesi gün gittim kameralardan araştırdım vurdugum aracı buldum trafik sigortası düzenledik adam da anlayış gösterdi hallettik adam da sigorta şirketi sahibiymiş olur böyle şeyler aciliyetlerde dedi helalleştik.

E_N_D_E_R_
26/08/2011, 03:03
Geçmiş olsun...

ecosi26
26/08/2011, 09:00
Çok geçmiş olsun. bu trafikte araba kullandığını sanan, ehliyetlerin peynir ekmek gibi verildiği, arabaların 1 saat içerisinde sahiplenebilindiği ülkemizdeki bu konu ile ilgili konulan kuralları ve her türlü aracı kafasına göre kullanmayı ilke edinmiş tüm zihniyetleri esefle kınıyorum...

ecosi26
26/08/2011, 09:06
Her yerde kamera var artık hemen hemen devlet koymasa insanımız koyuyor sonunda hata yapan cezasını elbette buluyor ama birde ölüme sebebiyet verenler kameraya yakalansa ne olacak acı içerisinde seyrettiğimiz bir sürü olay oluyor araç kullanmak hayatımızı koylaştırır ama nedense bizde hayatımızı hızlandırıyo eceli ile ölmek hakkımız bazı insanların sayesinde elimizden alınıyor alayına isyan....

alpimmm
26/08/2011, 09:38
Emrah geçmiş olsun, madem plakayı da almışlar bence gereğini yap, çünkü kaçmış gitmiş, daha büyük hasar veripte yok olabilirdi de

skyline28
26/08/2011, 10:40
polis dün akşam evine gitmiş evde kimseyok bulamamışlar aracın sahibini....

sevimsiz_hayat
17/04/2012, 00:13
arkadaşım ne 4-5 bin cezasından bahsediyorsun. yaralanma olayı yoksa 140 tl. cezası var olay yerini terk etmenin. yaralanma varsa 280 tl imiş. bu pazar benimde başıma geldi. 4 tane zibidi binmişler serçeye çocuk göz göre göre benim sol ön çamurluğa vurdu kaçtı. hemen polis çağırdım. önce asayiş geldi. olay yerini inceleyip aracı güvenli bir yere çekmemi istedi. arkasından trafik geldi. tutanak tuttu. sonra ben karakola gidip şikayetçi oldum. Allahtan aracın plakasını almıştım. ve benim aracın kaskosu vardı. ertesi gün trafikten kaza tutanağını aldım. karşı taraf suçlu olarak rapor yazılmış. servise gittim. benim kasko üzerinden hasar dosyası açıldı. davacı olduğum için mahkeme sonucuna göre sigorta şirketi karşı taraftan (tabi bulunursa) rücu ederek masrafları alacakmış. ben araştırdım karşı tarafın sigortası yok. Allahtan kasko vardı da canımız fazla yanmadı. en kötü ihtimal benim kasko delinecek. onada şükretcez. ama bir denk getirsem o arabayı da sorsam hesabını. plakası 42 SB 718 beyaz serçe.

Kablonet
17/04/2012, 02:11
Geçen benim garaj olmasına ragmen kaldırıma parketmiştim sen gel biri geri geri gelirken sol çamurluga vur adam allahın adamıymış hafız durmuş bakkalcı çagırdı telefonumuzu aldık ertesi gün görüştük trafik sigortası düzenledik serviste ve servisin tutarını o ödedi normalde ben ödemem gerekiyor sigorta bana yatırıyor parayı adam ben ödicem dedi parayı sonra sigorta bana parayı yatırınca bende adamı aradım verdim parasını böyle insanlarda var. Geçen annemi kaybettigim gün acil gittigimden önüme gelen araca çarptım ertesi gün gittim kameralardan araştırdım vurdugum aracı buldum trafik sigortası düzenledik adam da anlayış gösterdi hallettik adam da sigorta şirketi sahibiymiş olur böyle şeyler aciliyetlerde dedi helalleştik.

başınız sağolsun hocam

cck1
17/04/2012, 08:07
Bununla geçmiş olsun, ALLAh beterlerinden korusun.

easozen
17/04/2012, 10:06
Geçmiş olsun Allah beterinden korusun.

iskmehmet1975
17/04/2012, 11:22
size söyleyeceğim konuyu forumda pek görmedim ustalar,ben 314 km deki arabamı servise götürdüm ve 2 çamurluğunu boyattım :( güvenlik kamerası kayıtlarına baktım ve 3 köpek benim arabanın çamurluklarını ısırıyorlardı:) birgün size böyle diyen biri gelirse inanın adama...:)

aykut_1914
17/04/2012, 17:13
size söyleyeceğim konuyu forumda pek görmedim ustalar,ben 314 km deki arabamı servise götürdüm ve 2 çamurluğunu boyattım :( güvenlik kamerası kayıtlarına baktım ve 3 köpek benim arabanın çamurluklarını ısırıyorlardı:) birgün size böyle diyen biri gelirse inanın adama...:)

sorma abi benim arabayada aynı köpek üst üste 2 kere kafa attı,boya atması var şu an. O kadar çok şey başına geldi ki aracın takmamaya başladım artık...

berko
17/04/2012, 20:35
geçmiş olsun