PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2008 gp 1.3 MJET Active değeri hekkında yardım

okaya
17/08/2011, 15:14
Arkadaşlar arkadaşım gp arıyorda bir tane var şuan 2008 model gp 1.3 m.jet Active
96.000 km
değişenler:sol arka çamurluk,sol ön çamurluk,ön kaput,sol arka kapı
bazı boyalı yerler var. bu değişenler farklı zamanlarda olmuş ağır kazası yok tramerden baktım.şasiler sağlam yani aracın bu değişenler dışında bir problemi yok motora şasilere baktırdık çok iyi.
Sizce bunun değeri ne eder 19.500 isteniyor nasıl? yardımcı olursanız sevinirim

takres
17/08/2011, 15:18
fiyatı iyi bence...

cilem
17/08/2011, 15:49
Arkadaşlar arkadaşım gp arıyorda bir tane var şuan 2008 model gp 1.3 m.jet Active
96.000 km
değişenler:sol arka çamurluk,sol ön çamurluk,ön kaput,sol arka kapı
bazı boyalı yerler var. bu değişenler farklı zamanlarda olmuş ağır kazası yok tramerden baktım.şasiler sağlam yani aracın bu değişenler dışında bir problemi yok motora şasilere baktırdık çok iyi.
Sizce bunun değeri ne eder 19.500 isteniyor nasıl? yardımcı olursanız sevinirim

benm aracımda 2008 model 1.3 mjet hiç değişeni yok boya yok ama olsada 19.500 bence çok iyi bi fiyat..

Birkan61
17/08/2011, 16:20
Kullanmak için alıyorsanız direkler şaseler sağlamsa problem olmaz ama satarken sıkıntı yaşarsınız.

Fiyatı mümkün olduğunda kırdırmaya bakın alacaksanız :)

tayfux
17/08/2011, 16:25
bence pahalı..hocam acelesi yoksa beklesin bayramdan sonra o paraya 2-3 parça boyalısını rahat rahat alır..baktığınız arabanın çok fazla değişeni var direklere şaselere zarar vermese bile her kaza arabaya zarar verir heryerinden ses geliyordur belkide şu an o aracın..

okaya
17/08/2011, 17:44
arabayı ben kullandım kazasız sanarsınız

ozay06
17/08/2011, 18:18
Arabanın orjinal parçalarını yazsanız daha kolay olurdu sanırım Fiyat bence çok Fiyat uygun olsa bile böyle bir arabaya yaklaşmam Birkaç parça boyayı anlarım ve korkmadan alırım ama özellikle kaputu veya tavanı değişen ve bunların yanında da birçok hatası olan aracı hangi fiyat olursa olsun almam 4 parça değişen var bazı yerleri boyalı demişsiniz 3 parçada boya olduğunu düşünürsek arabanın toplam 11 parçasının 7 si işlemli 4 ü sağlam

okaya
17/08/2011, 18:38
Arabanın orjinal parçalarını yazsanız daha kolay olurdu sanırım Fiyat bence çok Fiyat uygun olsa bile böyle bir arabaya yaklaşmam Birkaç parça boyayı anlarım ve korkmadan alırım ama özellikle kaputu veya tavanı değişen ve bunların yanında da birçok hatası olan aracı hangi fiyat olursa olsun almam 4 parça değişen var bazı yerleri boyalı demişsiniz 3 parçada boya olduğunu düşünürsek arabanın toplam 11 parçasının 7 si işlemli 4 ü sağlam
evet sağlamları saysak daha kolay biter :) bizde düşündük yürüyeni motoru temiz olsun dedik ama zarar olmasın tabi.

ozay06
17/08/2011, 21:17
evet sağlamları saysak daha kolay biter :) bizde düşündük yürüyeni motoru temiz olsun dedik ama zarar olmasın tabi.

Düşünceniz çok doğru olmasına rağmen aracınızı satarken yürüyen/motor nasıl diye soranlar sadece sormuş olmak için sorar En önemli kriter aracın kaporta durumudur

Dün vw doğuş oto şubesindeydim Passat almak isteyen bir kullanıcının megane2 aracını takasta aldılar Araca bir usta boya makinası ile baktı 22.000 tl fiyat biçti anlaştılar aracı içeri aldılar Aracı aldıkları yerde kocaman "dod her aracı sizin için 101 nokta ekspertize tabi tutar İçiniz rahat olsun" yazıyordu Oysaki gerçekte 101 değil 11 kaporta parçasına baktı ve 2. el satılık araçlara ekledi:happydan:

asil
17/08/2011, 21:39
öncelikle fiyat yüksek ekim ayını beklesin birde çarpışmada ufak kazalar olsa bile araçın gönyesi % 55 bozulmuştur almayın alınırsa bile 17 bin fazla vermeyin