PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : oto çocuk koltuğu?????

vek66
13/08/2011, 23:45
selamlar arkadaşlar çocuk için arac koltuğu alacağım yaklaşık 1 aydır araştırıyorum ama karar veremedim bir türlü. siz hangi ürünü tavsiye edersiniz veya kullanıpta hangi üründen memnun kaldığınız. bütçe 150 tl civarı cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

fraust
14/08/2011, 00:18
ben de araştırıyorum ama karar veremedim hala...
bizim araçlara en iyisi hangisi olur, cocuk hangisinde rahat eder falan bilemiyorum.
benimki 3 aylık...kilo,yaş,boyut hep kafa karıştırıcı kriterler...

vek66
14/08/2011, 00:20
bizim ki 13 aylık karar vermek çok zor valla....

Mugen_punto
14/08/2011, 01:09
Benim 13 aylık kızım var. bu koltuk işi çok karışık bende alırken çok araştırdım. şuan aracımda kraft marka koltuk var 6 yaşına kadar kullanılabiliyorsun. 3 kademeli yatma pozisyonu var. tek eksiği isofix kilit yok normal tek kemerle alttan ve üstten kilitleyerek sabitleniyor. çocuğun güvenliği için çok iyi yalnız çocuk haricinde arkaya 2 kişi zor oturuyor zayıf olması kaydı ile :)
yoksa kilolu birinin oturması zor.

ibrahim06
14/08/2011, 01:20
Ben 2 yıldır aşağıdaki linktekini kullanıyorum. O zaman 135 liraya almıştım.2 yaşından büyük çocuklar için bence bu koltuğa bile gerek yok. Sadece popolarının altına konan yükselticiler bile yeterli.

LİNK
Kraft Olympus Oto Koltuğu - e-bebek.com (https://www.e-bebek.com/15_36_kg/kraft/kraft_olympus_oto_koltugu/KRA-6000896)

...

santiago
14/08/2011, 01:50
aslında en sağlamı ve güveniliri maxi-cosi.bu firma ilk emniyet kemerini arabalarda uygulayan firma.Hem kaliteli hem sağlıklı fakat 300 tl civarından başlıyor.Normal bir şey alayım dersen chicconun uygun fiyata bulabilirsin.

hilmiusta
14/08/2011, 10:32
selamlar arkadaşlar çocuk için arac koltuğu alacağım yaklaşık 1 aydır araştırıyorum ama karar veremedim bir türlü. siz hangi ürünü tavsiye edersiniz veya kullanıpta hangi üründen memnun kaldığınız. bütçe 150 tl civarı cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
dedıgın fıyata kemer baglantılı bula bılırsın fakat ısofıxlı bulamazsın ben de cok arastırdım nanıa marka ısofıx baglantılı aldım cok pratık takılıp cıkarılıyor 300 lıraya tksıtlı aldım