PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evo için spoiler

lektonstar17
05/08/2011, 11:52
Slm arkadaşlar.

Metalik gri evom var.İstanbul Ataşehirde oturuyorum.Spoiler için önerebileceğiniz kaliteli temiz iş yapan güvenilir bir yer varmı ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

StrawBeeRy
05/08/2011, 11:59
adres femoli abi buradan bakabilirsiniz

Grande Punto Evo Orj Tip Spoiler Boyal Kemal Oto Aksesuar Modifiye Tuning (https://www.kemaloto.com/main/grande_punto_evo_orj_tip_spoiler_boyali-321-0-13.html)

akca37
05/08/2011, 12:00
Ben aracı medostan aldım , medosa da yaptırdım aksesuarları, medostan Engin ile görüş diyebilirim

lektonstar17
05/08/2011, 12:34
Ben aracı medostan aldım , medosa da yaptırdım aksesuarları, medostan Engin ile görüş diyebilirim

Aslında en güzeli serviste orjinal parça taktırmak ama fiyatlar fena uçuyor.

izoci
05/08/2011, 13:19
bu tavsiye banada lazım ucuzu arıyorum :D

Ziyaretci037
06/08/2011, 12:19
arkadaşlar yukarı dudullu tarafında imes'in orda bi yer buldum,gayet ilgiliydiler bi çok marka model arabayada spoiler marşpiyel falanda yapıyolar.

bende perşembe günü spoiler ve marşpiyeller için anlaştım,pazartesi günü hazır olucak ve gidip montajını yaptırıcam duruma göre beğenirsem size de tavsiye edebilirim.fiyatlarıda bana uygun geldi..

izoci
06/08/2011, 12:34
bora kaç lira mesela verebilirmisin fiyat ?

macsea
06/08/2011, 14:15
spoiler fiyat?

bahadir77
06/08/2011, 19:55
fiyat ve teslimat suresı hakkında bılgı verırmısınız.... bıde uygulandıktan sonrakı resımlerı de paylasırmısınız???

Ziyaretci037
07/08/2011, 12:19
150 lira marşpiyel takımı , 120 lirada spoiler.

perşembe günü konuşup anlaştık yarın(pazartesi) taktırıcam.boyası montajı herşeyi içinde.adamlar kendileri imalatını yapıyolar ve boyayıp montajınıda yapıyolar.birçok araba içinde uygun aksesuarları var.

yarın taktırırsam çarşambaya kadar fotoğrafları eklicem zaten..

cakalsari
07/08/2011, 13:02
Fıyatlar bence oldukca makul

lektonstar17
07/08/2011, 13:05
evet 120 tl gayet uygun bi fiyat.hele servislerde verilen fiyatlara göre çerez parası :)

lektonstar17
07/08/2011, 13:08
150 lira marşpiyel takımı , 120 lirada spoiler.

perşembe günü konuşup anlaştık yarın(pazartesi) taktırıcam.boyası montajı herşeyi içinde.adamlar kendileri imalatını yapıyolar ve boyayıp montajınıda yapıyolar.birçok araba içinde uygun aksesuarları var.

yarın taktırırsam çarşambaya kadar fotoğrafları eklicem zaten..
şimdiden hayırlı olsun umarım istediğiniz gibi olur.sizin araçta bi görelim. işçilik ve malzeme kaliteliyse adres bilgilerini sizden alıp bende taktırıcam.

cakalsari
07/08/2011, 13:10
+1

macsea
07/08/2011, 13:17
+1 spoiler

WiSTaRiA
07/08/2011, 13:57
Hayırlı olsun Bora kardeşim... Güle güle kullan...Arkadaşlar femolide daha uygun hesaplı diye biliyorum... Hem femolinin ürünlerinin kalitesi zaten belli... Bence femoliyle bir konuşun ondan sonra başka yere yönelin...

izoci
07/08/2011, 18:50
bi görelimde 1 kurşun değeri var abi bizim için öğrenci spec :D :D :D

Ziyaretci037
08/08/2011, 11:09
şimdiden hayırlı olsun umarım istediğiniz gibi olur.sizin araçta bi görelim. işçilik ve malzeme kaliteliyse adres bilgilerini sizden alıp bende taktırıcam.

teşekkür ederim,inşallah olur istediğim gibi.fotoğrafları bikaç güne çekip paylaşmaya çalışıcam ona göre karar verirsiniz..

Hayırlı olsun Bora kardeşim... Güle güle kullan...Arkadaşlar femolide daha uygun hesaplı diye biliyorum... Hem femolinin ürünlerinin kalitesi zaten belli... Bence femoliyle bir konuşun ondan sonra başka yere yönelin...

teşekkür ederim abim.doğrudur femolide daha kaliteli olabilir ama malum öğrenci olduğum için beni ilk cezbeden fiyatıydı:melek:

adamların birçok arabaya ürün yaptığını görünce kötü olsa bu kadar insan almaz diye düşündüm ve yaptırmaya karar verdim..umarım istediğim gibi olur..

bahadir77
08/08/2011, 19:59
hayırlı olsun insallah umdugunuz gıbı olur.
montajınıda yapıyor oolmaları gayet guzel.

montaj tamamlanınca resımlerıde paylasırsanız bende yaptıracagım.

saygılar.

FeyyazYavuz
08/08/2011, 23:57
Resimleri ekle bora merak ettim fiyatlarda çok iyi bende o civarlarda yaptırmıştım elif tuningte

yklklc
09/08/2011, 00:42
Son durum nedir takıldı mı?

Ziyaretci037
09/08/2011, 16:58
arkadaşlar kusura bakmayın daha yeni bantları çıkarttımda fotoğraf çekebildim.

marşpiyelleri çok beğendim gayet güzel bi şekilde oturdu ve ben beğendimde,umarım siz de beğenirsiniz..

ancak spoilerde şöyle bi sorun oldu,ben o gün astarsız ham olarak kalıp haline baktığım için bizim orjinal spoiler gibi olduğunu düşünmüştüm ama boyalı hali gelince orjinal tip olmadığını gördüm,biraz daha farklıydı.orjinal tip gibi ortası boş olup üst stopun oraya oturmuyodu.sonuçta o spoilerde kötü diilde ama ben orjinal tip istediğim için vazgeçtim,allahtan sorun çıkartmadılar tamam sorun diil dediler bende bıraktım taktırmadım spoileri.

ve adam şöyle bişey dedi onuda sizldere soriyim..

orjinal tiplerin kalıpları sorunluydu,şikayet geliyodu çünkü bagajı açınca yapıştığı ayakları tavana sürtüyodu , bizde evo gelince grande puntodan sonra sıkıntı olmasın diye kalıbımızı değiştirdik bu şekilde üretmeye başladık dedi.

doğrumudur diilmidir bilmiyorum,bende merak ediyorum sizlere soruyorum..

marşpiyelin resimlerini görebilirsiniz.tabi eğer becerebildiysem :)

Engin_T
09/08/2011, 17:07
Güle güle kullanın yakışmış :)

1ocak2011
09/08/2011, 17:09
Hayırlı olsun, keşke şu arkadaki hava delikleri olmasaymış, orijinaline daha yakın olurmuş...

bahadir77
09/08/2011, 17:16
adres ve telefon bilgilerini alabilirmiyim sizden. birde spoiler ve marşpiyel ne kadara mal oldu. kredi kartı ıle odeme kabul edıyorlarmı.

cok begendım super olmus....

kazasız belasız kullanmanız dılegıyle.

FeyyazYavuz
09/08/2011, 18:01
cuk diye oturmuş, inşallah vida attırmamışsındır. o spoilerin tavana sürtme sorunu doğru iyiki taktırmamışsın

yklklc
09/08/2011, 18:12

marşpiyelleri çok beğendim gayet güzel bi şekilde oturdu ve ben beğendimde,umarım siz de beğenirsiniz..

ancak spoilerde şöyle bi sorun oldu,ben o gün astarsız ham olarak kalıp haline baktığım için bizim orjinal spoiler gibi olduğunu düşünmüştüm ama boyalı hali gelince orjinal tip olmadığını gördüm,biraz daha farklıydı.orjinal tip gibi ortası boş olup üst stopun oraya oturmuyodu.sonuçta o spoilerde kötü diilde ama ben orjinal tip istediğim için vazgeçtim,allahtan sorun çıkartmadılar tamam sorun diil dediler bende bıraktım taktırmadım spoileri.

orjinal tiplerin kalıpları sorunluydu,şikayet geliyodu çünkü bagajı açınca yapıştığı ayakları tavana sürtüyodu , bizde evo gelince grande puntodan sonra sıkıntı olmasın diye kalıbımızı değiştirdik bu şekilde üretmeye başladık dedi.

Hayırlı olsun. Yapan yerin telefonunu ismini verirsen iyi olur bende düşünüyorum.

Ziyaretci037
09/08/2011, 18:19
Güle güle kullanın yakışmış :)

çok teşekkürler..

Hayırlı olsun, keşke şu arkadaki hava delikleri olmasaymış, orijinaline daha yakın olurmuş...

teşekkürler ancak bu orjinalinden çok daha güzel diye düşünmekteyim..

adres ve telefon bilgilerini alabilirmiyim sizden. birde spoiler ve marşpiyel ne kadara mal oldu. kredi kartı ıle odeme kabul edıyorlarmı.

cok begendım super olmus....

kazasız belasız kullanmanız dılegıyle.

çok teşekkür ederim..

dostum marşpiyel 150 tl , spoiler 120 tl. ancak dediğim gibi spoiler orjinalinden biraz farklı okey vermeden önce bi deneyip görmeni tasiye ederim,malum zevk meselesi..

cuk diye oturmuş, inşallah vida attırmamışsındır. o spoilerin tavana sürtme sorunu doğru iyiki taktırmamışsın

eyvallah saol.valla malesef vida atıldı 2 tane önden 1 tane arkadan,sonradan bende kendime keşke attırmasaydım vida dedim çünkü silikon donunca bugün taş gibi olmuştu,vidaya gerek kalmamıştı..ama ufak şeyler olduğu için de pek dert etmedim sonradan çıkartsam bile yerleri kapanır.

hadi ya iyiki taktırmamışım ozaman ama bi hevesle bu işe girmişken spoiler taktırmadan başka bi işe girmicem.abarth spoiler olayını kovalamayı düşünüyorum :)

Ziyaretci037
09/08/2011, 18:22
Hayırlı olsun. Yapan yerin telefonunu ismini verirsen iyi olur bende düşünüyorum.

pm attım..

FeyyazYavuz
09/08/2011, 18:25
benimkinede vida attılar çok çirkin duruyo dikkatlice bakınca o yüzden dedim ama şevkin kırılmasın göz alışıyo bir zaman sonra. Spoiler konusuda adamlar doğru söylemiş sürtme oluyo istersen yakın zamanda bi yerde görüşürüz gösteririm sana hep boyası kalktı, desen olarak beğenirsen belki biraz daha ön tarafa çektirerek yapıştırılırsa sürtme olmaz.

femoli
09/08/2011, 18:25

Senin yaptırdığın yerdeki Adamların kalıbında sorun var demekki , tüm kalıplar tek bir yerden gelmiyor yani orj tip tüm spoilerler sürtüyor gibi ibare kullanmayalım bizim ürettiğimiz orj tip spoilerler kesinlikle ne sürtme nede başka bir problem yaratıyor .. referansımız yüzlerce grande punto tr üyesidir ..

Orj ile birebir aynı kalıptan yapıyoruz .. orj olmayan tüm spoilerlerde antene değme ye ayakları süretme yapabilir

Ziyaretci037
09/08/2011, 18:31
Senin yaptırdığın yerdeki Adamların kalıbında sorun var demekki , tüm kalıplar tek bir yerden gelmiyor yani orj tip tüm spoilerler sürtüyor gibi ibare kullanmayalım bizim ürettiğimiz orj tip spoilerler kesinlikle ne sürtme nede başka bir problem yaratıyor .. referansımız yüzlerce grande punto tr üyesidir ..

Orj ile birebir aynı kalıptan yapıyoruz .. orj olmayan tüm spoilerlerde antene değme ye ayakları süretme yapabilir

o ibareyi ben kullanmıyorum.adamın bana dediğini burda sizin gibi bilenlere soruyorum zaten bende böylemidir diilmidir diye..

Ziyaretci037
09/08/2011, 18:33
benimkinede vida attılar çok çirkin duruyo dikkatlice bakınca o yüzden dedim ama şevkin kırılmasın göz alışıyo bir zaman sonra. Spoiler konusuda adamlar doğru söylemiş sürtme oluyo istersen yakın zamanda bi yerde görüşürüz gösteririm sana hep boyası kalktı, desen olarak beğenirsen belki biraz daha ön tarafa çektirerek yapıştırılırsa sürtme olmaz.

benimkinin vidalarının üstüne beyaz silikondan sürdü eleman ama sadece sağ tarafa onun için pek belli olmuyo,gözümde alıştı zaten memnunum fazla üstünde durmamaya çalışıyorum :)

femoli
09/08/2011, 18:33
o ibareyi ben kullanmıyorum.adamın bana dediğini burda sizin gibi bilenlere soruyorum zaten bende böylemidir diilmidir diye..
onlar biraz ağız yapmışlar orj ellerinde olmayınca çamur atmak için , net ortamı burası en ufak kelime sıkıntı yaratabiliyor bu yüzden ithan etmeyiniz dedm ;)

FeyyazYavuz
09/08/2011, 18:37
benimkinin vidalarının üstüne beyaz silikondan sürdü eleman ama sadece sağ tarafa onun için pek belli olmuyo,gözümde alıştı zaten memnunum fazla üstünde durmamaya çalışıyorum :)
iyi hadi bakalım hayırlı olsun bu arada abarth spoileri nerden bulmayı planlıyosun :)

Ziyaretci037
09/08/2011, 18:37
onlar biraz ağız yapmışlar orj ellerinde olmayınca çamur atmak için , net ortamı burası en ufak kelime sıkıntı yaratabiliyor bu yüzden ithan etmeyiniz dedm ;)

doğrudur olabilir ama bana eski kalıbıda gösterdi ayakları biraz daha kalındı deneyince sürtücek gibi oldu zaten ama demekki onların kalıbında sorun var.ama mesela feyyaz arkadaşında böyle bi şikayeti varmış spoilerden onun için demekki hatalı kalıptan üretim yapan yerler var bu taraflarda..

Phaser
10/08/2011, 11:19
Dostum Erişim bilgilerini paylaşabilirmisin yer olarak bana çok yakındalar.

bahadir77
10/08/2011, 20:11
bugun ınternetten spoilercenter.com dan birisiyle gorustum. marspiyel 150 tl spoiler 120 tl dedi. nakit odeme ile işlem yaptıklarını engeç de cumartesi montaj yapabileceklerini söylediler. acaba siz demi aynı yerde yaptırdınız.
vida atılma konusunuda acıklarmısınız.

Ziyaretci037
11/08/2011, 12:08
bugun ınternetten spoilercenter.com dan birisiyle gorustum. marspiyel 150 tl spoiler 120 tl dedi. nakit odeme ile işlem yaptıklarını engeç de cumartesi montaj yapabileceklerini söylediler. acaba siz demi aynı yerde yaptırdınız.
vida atılma konusunuda acıklarmısınız.

evet dostum bende ordan bulmuştum.marşpiyelin sağlamlığ açısından vida atılması gerekiyo ancak ben vidasızda silikonun yeteceği kanaatindeyim.tabi bu benim şahsi görüşüm.vidalatıp vidalatmamak size kalmış..

era007
11/08/2011, 16:54
bu kemal otoda evo orjinal tip spoiler var acaba o da sürtüyor mu?

femoli
11/08/2011, 17:50
sürtme olayı asla olmaz , sürtme garantili :)

birde bu sürtme olayını çıkardınız :D bakalım ne çıkacak yarın ..

StrawBeeRy
11/08/2011, 19:11
sürtme olayı asla olmaz , sürtme garantili :)

birde bu sürtme olayını çıkardınız :D bakalım ne çıkacak yarın ..
abi senin gönderdiklerinde sürtme olmuyor fakat başka model aldığımız zaman yani meliset tarzı olanların hepsi sürtüyor yaklaşık 5-6 tane puntoya başka başka spoiler taktırdık hepside sürtüyor fakat senin gönderdiğin sürtmüyor

FeyyazYavuz
11/08/2011, 19:28
abi senin gönderdiklerinde sürtme olmuyor fakat başka model aldığımız zaman yani meliset tarzı olanların hepsi sürtüyor yaklaşık 5-6 tane puntoya başka başka spoiler taktırdık hepside sürtüyor fakat senin gönderdiğin sürtmüyor

mert bu sürtme olayını napıcaz sürten yerleri boyatsak yine sürtecek bu işin sonu yok galiba mecbur değiştirecez :)

StrawBeeRy
11/08/2011, 19:39
mert bu sürtme olayını napıcaz sürten yerleri boyatsak yine sürtecek bu işin sonu yok galiba mecbur değiştirecez :)
benimkide sürtüyor mjet şenol abininkide sürtüyor.ben o kısımlara ufak rötuş yaptım fakat gene sürtüyor yer yaptı artık öyle gider hiç sökemem :)

akca37
15/08/2011, 15:33
Aslında en güzeli serviste orjinal parça taktırmak ama fiyatlar fena uçuyor.

Dostum aldığınız araç birkaç ay öncesine kadar 32 veya 34 civarıyken tahminimce şu an 37 leri buluyor, yani aracının fiyatları da uçmuş, hem dynamic ve dizel bir araç almışsın bence üçe beşe bakma içine sinen parçayı al diye tavsiyede bulunabilirim... Hayırlı olsun şimdiden

lektonstar17
15/08/2011, 15:42
Dostum aldığınız araç birkaç ay öncesine kadar 32 veya 34 civarıyken tahminimce şu an 37 leri buluyor, yani aracının fiyatları da uçmuş, hem dynamic ve dizel bir araç almışsın bence üçe beşe bakma içine sinen parçayı al diye tavsiyede bulunabilirim... Hayırlı olsun şimdiden
Çok teşekkür ederim.evet şu an benim araç 37700 civarı satılıyor.servis fiyatları yüksek ama kalite yüzünden ciddi ciddi düşünmeye başladım.

segin
16/08/2011, 13:37
ya bu spoyler ve marşpiyeri izmirde nerde sorabiliriz?? bildiğim en iyiy ARZUM vardı onlarda boyayı çözemedi bu nasıl boya dediler :)

akca37
16/08/2011, 15:51
benimkide sürtüyor mjet şenol abininkide sürtüyor.ben o kısımlara ufak rötuş yaptım fakat gene sürtüyor yer yaptı artık öyle gider hiç sökemem :)

Merhaba Mert, ya bu spoilerin neresi nereye sürtüyor bi anlatır mısın ?

Ziyaretci037
16/08/2011, 17:50
Merhaba Mert, ya bu spoilerin neresi nereye sürtüyor bi anlatır mısın ?

spoilerinbagaja yapışan kısmı yani ayakları,bagajı açınca uç kısmından tavana sürtme yapıyomuş arkadaşım..