PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yan maşpiyeller ve arka tampon ekleri

sadece_erhan
03/08/2011, 16:23
merhaba, arkadaşlar bende meliset yan maçpiyel ve tampon ekleri var muaynede problem çıkar mı acaba? yay falan da var, 5lik. sıkıntı olmaz heralde. ben yeni yaptırdım muayneyi ama merak ediyorum.

emirozal
03/08/2011, 17:18
muayeneden sonramı taktırdın aksesuarları ve yayı?

asukasan
03/08/2011, 17:24
merhaba, arkadaşlar bende meliset yan maçpiyel ve tampon ekleri var muaynede problem çıkar mı acaba? yay falan da var, 5lik. sıkıntı olmaz heralde. ben yeni yaptırdım muayneyi ama merak ediyorum.

son halinin resimlerini koysanda hem gözlerimiz şenlensin, hemde bir bakalım muayene problemi olurmu diye ? :)

sadece_erhan
04/08/2011, 11:04
burda fotoğraflar :)

https://forum.grandepuntotr.com/gorsel-modifikasyon/29581-yaptik-oldu.html#post557614

StrawBeeRy
04/08/2011, 11:10
ne alaka diye sorucam abi :D

sadece_erhan
04/08/2011, 11:25
11. ayda kaportaya girip şöyle bi toplattırıcam çok derin çizikler var. o sırada marşpiyelleri ve arka tampon ekininin birleşim yerlerinden macunlanıp boyanmasını isticem. forever sabitlenmesini istiyorum onların . muaynede sorun falan çıkarırlarsa söktürmeye uğraşmayalım bi de. :)

StrawBeeRy
04/08/2011, 11:27
11. ayda kaportaya girip şöyle bi toplattırıcam çok derin çizikler var. o sırada marşpiyelleri ve arka tampon ekininin birleşim yerlerinden macunlanıp boyanmasını isticem. forever sabitlenmesini istiyorum onların . muaynede sorun falan çıkarırlarsa söktürmeye uğraşmayalım bi de. :)

macunlanırsa sağlıklı olmaz.fiberlettir daha güzel oluyor

sadece_erhan
04/08/2011, 12:22
macunlanırsa sağlıklı olmaz.fiberlettir daha güzel oluyor

ya muayne sorun olmazsa bi çaresine bakarız oraların

xnode
04/08/2011, 12:50
Ya bu muayene amma korkutmuş sizi. Birşey olmaz, bu aracın bu modelinde böyle der geçersiniz çok abartı birşey değilse :) Muayenede sorun çıkaran kaporta ile noktalar genelde aracın boyutunun artması veya kısalması veya aracın tanınmayacak şekle gelecek kadar modify edilmesinden kaynaklanıyor. Marşpiyel falan problem yaratmaz..