PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İş arıyorum

gurhany
02/08/2011, 20:44
merhaba herkese

sanıyorum daha önce açılmamış türden bir konu. yakın bir tarihte patronlarımla anlaşamadığımdan işsiz kalacağım haberini aldım. silivride yaşıyorum ama buralı da değilim. buraları hiç bilmem. nerden nasıl iş bulurum bilemedim. aklıma siz geldiniz. dünyanın her yerinde çalışabilirim. çalışan arayan varsa bildiğiniz yardımcı olabilir misiniz? yardımcı olabileceğini düşünenlere cv gönderebilirim.

şimdiden tşk ederim.

tayfux
02/08/2011, 20:54
inşallah en yakın zamanda istediğiniz türde bir iş bulursunuz..

ibrahim06
02/08/2011, 21:49
Pedagojik formasyonunuz varmış. Özel okullara başvurmaızı tavsiye ederim.

xnode
02/08/2011, 21:50
Allah gönlünüze cebinize göre iş nasip etsin. Amin.

gurhany
02/08/2011, 21:50
Pedagojik formasyonunuz varmış. Özel okullara başvurmaızı tavsiye ederim.

bildiğim her yere başvurdum. özel okullar ve dershaneler dahil. ama şimdiye kadar bir cvp gelmedi. aklıma başka yer gelmediğinden bir de size sorayım dedim.

StrawBeeRy
02/08/2011, 21:58
yalnız sizin açınızdan sorun olmaması için cv nizi konuya eklememenizi öneririm çünkü bu forum halka açık herkes girebiliyor.yardımcı olmak isteyenlere mesaj yoluyla iletiniz.

gurhany
02/08/2011, 22:00
yalnız sizin açınızdan sorun olmaması için cv nizi konuya eklememenizi öneririm çünkü bu forum halka açık herkes girebiliyor.yardımcı olmak isteyenlere mesaj yoluyla iletiniz.

aslında doğru söylüyorsunuz galiba. öyle çaresiz hissedince böyle bir hata yaptım sanırım. hemen kaldırıyorum. tşk ederim.

StrawBeeRy
02/08/2011, 22:04
aslında doğru söylüyorsunuz galiba. öyle çaresiz hissedince böyle bir hata yaptım sanırım. hemen kaldırıyorum. tşk ederim.
art niyetli insanlar çok olduğu için taviz vermemek lazım.

Allah gönlünüze göre iş nasip etsin inşallah heleki bu devirde işsizlik çok zordur Allah yardımcınız olsun

ZAK1980
02/08/2011, 22:21
YOKTUR BIZIM FORUMDA OYLE ADAM .
Bu arada arkadasım yanlıs anlamaz ısen ıse CV'ın de bazı degısıklıkler yaptım belkı buraya koyduğun cv ıle gorusmeye gıdeceğin cv farklıdır fakat cv şu hali ile çok kötü diyebilirim ,bunuda uzun zaman önce İ.K b,r çok kez katıldığım zaman zamanda katıldığım seminerlerinden biliyorum bayağı bir seminere birer bir görüşmede davranış seminerlerine katıldım .
İ.K insanlar Cv ye genelde ilk 3 sn bakarlar cv düzensiz ise eliyorlar

gurhany
02/08/2011, 22:26
YOKTUR BIZIM FORUMDA OYLE ADAM .
Bu arada arkadasım yanlıs anlamaz ısen ıse CV'ın de bazı degısıklıkler yaptım belkı buraya koyduğun cv ıle gorusmeye gıdeceğin cv farklıdır fakat cv şu hali ile çok kötü diyebilirim ,bunuda uzun zaman önce İ.K b,r çok kez katıldığım zaman zamanda katıldığım seminerlerinden biliyorum bayağı bir seminere birer bir görüşmede davranış seminerlerine katıldım .
İ.K insanlar Cv ye genelde ilk 3 sn bakarlar cv düzensiz ise eliyorlar

sağol dostum çok teşekkür ederim. benim hazırladığımdan çok daha iyi olmuş gerçekten. ellerin dert görmesin. Allah razı olsun.

ZAK1980
02/08/2011, 22:26
Bu arada 4 ay tekıdag magaza sorumlusu olarak gorev yapmıssın 4 ay sonra sılıvrıye gıtmıssın bence bunu sadece 2011 tekırdag- sılıvlı maga sorumlulugu gıbısınden yazarsan ıyı olur nedenı ıse şu, i.k cı vatandas sunu dusunur bu adam 4 ay baka bır ılde 4 ay baska bır ılde calısmıs acaba sorunlu bır adammı da sureklı yerdegıstırmıs dıye dusunulebılır ve bununla alakalı oldukca sıkıstırıcı bır soru gelır ıse ve zaten heyecanlı olacagın ıcın gorusmede negatıf bır dum yaratabılır veya tereddutte kalırsan yalan soyluyormussun san bılır ık cı vatandanş.
Genelde 6 aydan kısa yerlerı yazılmaması tavsıye edılır sen onun ıcın bu sureyı fazla yaz ve vatanda yaptıgın sorumluluklerı ve gorevlerıde belırt altına

son tavsıyem su olur yabancı dılınde varmıs Microsoft ve Cisco sertıfıla sınavlarını al eger bılısım sektounde calısacam der ısen enson fıyatı 100 usd ıd ama ındırım kuponları var nette .Sakır bu arada Microsoft sertıfıkasyon sıbnalarının ilk besını TR yapmıs (ms 70-680 70-681 ) bılgıne

cck1
03/08/2011, 08:17
inşallah gönlünüzce bulursunuz...

takres
03/08/2011, 15:02
umarım bir an önce bulursunuz...

Misafir047
03/08/2011, 15:24
inşallah bulursun en kısa zamanda keşke elimden birşey gelsede yardım edebilsem çok iyi anlıyorum sıkıntını...

WiSTaRiA
03/08/2011, 18:25
cvnizi mail adresime gönderebilirseniz size bir iş bulabilirim belki... Arkadaşım (reklam olmaması için isim vermiyeceğim) bir elektronik mağazasında müdür... Geçen bana sormuştu varmı bildiğin biri diye... Onunla bir görüşeyim...

Hayırlı olur inşallah...

gurhany
03/08/2011, 19:42
çok teşekkür ederim. hemen gönderiyorum.

krm1983
03/08/2011, 22:46
Umarım gönlünüze göre bir iş fırsatı çıkar.

erosistanbul
04/08/2011, 00:25
umarım iş sorununuz hallolur.

alpimmm
07/08/2011, 15:13
umarım kısa sürede sorununuz hallolur, Allah gönlünüze göre versin.

tayfux
07/08/2011, 15:31
nasıl oldu hocam son durum nedir?

askin
07/08/2011, 15:41
inşallah hayırlısıyla sorununuz hallolur...