PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : koltuk kılıfı hakkında yardım!!

ufuk76
31/07/2011, 15:50
iyi forumlar herkese yeri burasımı bilmiyorum ama bikaç gün önce sıfır grande punto aldım ilk iş şu koltuk kılıfını halediyimd edim yanlız nezamandır araştırıp duruyorum bulamadım hiç bişey bilgisi olanlar paylaşabilirmi burdan şimdiden herkese çok teşekkür ederim iyi formlar :)

zoomes
31/07/2011, 16:28
Aracınız hayırlı olsun,ben yetkili servisin anlaşmalı olduğu bir firmanın kumaş kartelasından kumaş seçip ona göre özel gelen döşemelerden aldım,sanayidede bir döşemeciye taktırttım.Akrabam bu serviste çalıitığı için bana hediye etti ama fiyatı 100- 120 civarı gibiydi galiba ama araca tam oturuyor sarkma yamulma gibi durumlar yok orjinal gibi duruyor,tavsiyem böyle bir yerden yada döşemecilerden punto evo ya göre ölçülendirilmiş kılıflardan almanız.Yetkili servis yada sanayide döşemeciler size yardımcı olacaktır,ama kesinlikle her araca standart olan hazır kılıflardan almamanız.

ufuk76
01/08/2011, 14:20
bilgi ve tavsiyeniz için teşükkür ederim ben ığdırda olduğum için pek döşemeci bulmak zor servisede sorduk bizde koltuk kılıfı falan yok dediler internette online alış veriş sitelerinde araca özel olduğu belirlenmiş kılıflar var ama nekadar doğru nekadar yalan bilemiyorum yinede servisle bi görüşüyüm ozaman tekrar teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için iyi formlar :)