PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 45 günlük saf golden retriever yavrusu isteyen olur mu?

gurhany
30/07/2011, 15:45
merhaba arkadaşlar,

bir arkadaşım 2 gün önce eşine hediye olarak bir golden retriever yavrusu aldı. gerçekten saf ve güzel bir golden. ancak şanssızlık oldu, köpeği aldıktan bir gün sonra, yani dün işten çıkarıldı. bu şartlar altında köpeğe bakamıyorlar. eşi sürekli ağlıyor ama yapabilecekleri birşey yok. paraya da ihtiyaçları var haliye. bu yüzden 2 gün önce 650 tl'e aldığı köpeği 400 liraya satmak istiyor. karısını daha fazla üzmemek için köpeği bana bıraktı. benden de kendisine yardımcı olmamı istedi. aklıma ilk burası geldi. benim yerim olsa kendim alır bakarım ama maalesef yok. eğer isteyen olursa hayvancık silivride benim yanımda.

ilgilenen olur mu acaba?

krm1983
30/07/2011, 17:10
Umarım onu sevip ilgilenecek biri çıkar.

tayfux
30/07/2011, 17:37
bahçeli bir evde otursam hiç düşünmezdim..

gurhany
31/07/2011, 11:09
arkadaşlar bahsettiğim arkadaşın durumu gerçekten kötü. bu köpek verilecek türden birşey değil aslında. ansiklopedilerden golden retriever a baktığınızda ırkın tüm özelliklerini taşıyan çok güzel bir köpek görürsünüz ya, işte o kadar saf ve güzel bir yavru. gerçekten yardıma ihtiyacı var. inanın yerim olsa kendim alacağım ama maalesef yok. oturduğumuz site de izin vermiyorlar. hergün gelirken işe yanımda getiriyorum. akşamları da tekrar eve götürüyorum. yardımcı olabilecek bir kişi olursa çok sevineceğim.

StrawBeeRy
31/07/2011, 11:13
tam üstüne bastınız :D bir abimde golden arıyordu ben bir söyliyim eğer almadıysa size dönücem

xnode
31/07/2011, 11:15
2 gün önce 650 TL'ye köpek alacak ekonomik durumdaki bir kişinin, ertesi gün işten çıkınca paraya ihtiyaç duyacak hale gelmesi çok garipmiş.

Eğer arkadaşınız gerçekten hayvanseverse iyi bakacağından emin olduğu birine ücretsiz olarak verebilir.

Umarım yanlış anlamazsınız. Saygılar.

gurhany
31/07/2011, 11:21
2 gün önce 650 TL'ye köpek alacak ekonomik durumdaki bir kişinin, ertesi gün işten çıkınca paraya ihtiyaç duyacak hale gelmesi çok garipmiş.

Eğer arkadaşınız gerçekten hayvanseverse iyi bakacağından emin olduğu birine ücretsiz olarak verebilir.

Umarım yanlış anlamazsınız. Saygılar.

yok yanlış anlamam. söylediğinizden sadece söylediğinizi anlarım. ama takdir edersiniz ki tüm herşey detaylı olarak burada yazılamıyor. arkadaşımın eşinin bir rahatsızlığı var. bu yüzden eşinin moralini düzeltebilmek için borç alarak bu köpeği aldı. arkasından da işsiz kaldı. durum böyle olunca tedavi masraflarının üzerine işsiz kalmışken alınan bir köpek külfet oldu onun için. çünkü iş sadece bu hayvanın 650 tl lik ücreti ile kalmıyor. aşı mama bakım masrafları baya bi tutuyor.

gurhany
01/08/2011, 09:43
arkadaşlar, arkadaş 300e vereceğini söyledi.

takres
01/08/2011, 13:05
hayırlı satışlar... umarım bir an önce satılır...