PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bütçeye denetçi istiyorum...

OzzY
07/01/2007, 16:12
Bilindiği üzere sitenin parası bende bu konuda bana güvenen herkeze teşekkürler.
ancak gelen giden paranın kontrolunde. bir denetçi iyi olur diye düşünüyorum.

padawantr
07/01/2007, 16:21
Bence bu konuyu Yönetimden Duyurular başlığı altında tüm üyelerin de rahatca görüp inceleyebileceği bir konu haline getirebilirsin. Kimden hangi tarihte ne kadar para geldi? Nereye hangi tarihte ne gibi bir ödeme yapıldı vs. bunları bence bir liste halinde yazabilirsin. ( biz sana güveniyoruz :) )

Misafır
07/01/2007, 16:35
padawantra katılıyorum ozzy.
sana hepimiz çok güveniyoruz bunu biliyorsun.
asla böyle birşeyin lafı bile olamaz.

ama için rahat olsun istersen padawantrın dediği gibi sitede bununla ilgili ayrı bir bölüm oluşturup orada tüm hareketleri gösterebilirsin.

erdiyilmaz
07/01/2007, 17:04
bu işi ben yaparım, giren çıkan para kontroLunu yaparım diyen birisi hemen üstLensin bence. googLe rekLamLarından doLayı bir miktar geLirimiz var, cüzi bi miktar da oLsa damLaya damLaya göL oLur. onun dışında da hosttu domain'di Lisans işLemLeriydi bir takım ödemeLer yapıLdı.Yönetimden duyuruLar başLığı aLtında nereye ve veriLdigi hakkında biLgiye uLaşabiLirsiniz.

OzzY
07/01/2007, 17:28
güveniniz boşa çıkmayacaktır.(başkasına devredip yaza kadar aranızda olmayabilirim gerçi)

ancak yinede denetim olursa iyi olur

yönetimden duyurular bölümünde kimlerin eft yaptığı neye ne harcandığı zaten var :D

pdr42
07/01/2007, 17:29
ya aslıanda burada guven ortamı olustu guven acısından bişey yok ama bi denetçinin olması iyi bişey bu illa birinin olacagı anlamına gelmez yonetimden duyuru kosesinde aylık bilaço verirsin olur biter.

Mısafir
07/01/2007, 18:37
Artık tüm parayı yesen bile yine de helal olsun ozzy. Bu kadar uğraştıktan sonra parayla pulla ilgili kimsenin aklına yanlış birşey gelmeyeceğine eminim.Ama illa bi denetçi istiyosanız denetçi diilmiydi.

OzzY
07/01/2007, 18:55
yinede bi denetçi lazım.
hata filanh yapabilirm.
mesela zepi atlaşım bulana kadar neler çektim:D

Misafır
07/01/2007, 19:03
sağol gökhanım.
doğru ben denetçiyim.
ama ben hesapları denetlerim, birisi tüm hesapları tutar, gireni çıkanı kayıt altına alır, evrak ile somutlaştırır.
ben de onun gerçek ve doğru olarak işlenip işlenmediğini kontrol ederim.

yine de forumdaki kardeşlerimizin takdiridir.

kime ne görev verilirse verilsin seve seve yerine getirileceğine eminim.

OzzY
07/01/2007, 19:17
abi gönüllü isen yap derim :)

tarihler yok ama giren çıkan parayı yazıyorum 'bütçe' adlı başlıkta

Mısafır
08/01/2007, 09:13
benım talebım : hostıng domain odeme tarıhlerının tutulması zamanı gelınce odenmesı paramız azalıyorsa uylerden para talep edılmesı gıbı ıslerı yapacak bı arkadas.. aslında cok buyuk bı ıs degıl ama genede bırısı gonullu yaparsa aklımız kalmaz ozzy bunu kendı tutabılır yada bırısınden yardım ıstıyebılır...

OzzY
08/01/2007, 12:09
evet haklısın bunu ben yaparım ancak.
yinede bi denetçi istiyrum :D

HellKnight
09/01/2007, 10:37
Ya tmm bn denetcı olurum :P:P:P

Misafır
09/01/2007, 10:51
ozzy sen yine de bozma bence.
böyle devam et.

aslanlar gibi götürüyorsun bu işi.
en güzeli tek elden , tek yerden halledilmesi.

o yüzden iyisimi sen kendi kendini denetle olsun bitsin :)

OzzY
09/01/2007, 18:19
abi az sonra bi başlık açıcam bi derdimde o :)

Mısafır
09/01/2007, 18:44
Yıldıray adam senı ıstıyo denetcı dıye tutturmus hala naz yapıyorsun yaa...:D

Linos
09/01/2007, 20:00
Ozzy sınava hazırlanacağı için ilgilenemeyecek sanırım daha fazla! Haklı da... Yıldıray, eğer zahmet olmazsa sen üstlensen şu işi!.. Ne dersin?

civcivx
09/01/2007, 20:22
Evet Yıldıray sen bu işi bitirirsin. Atla deve değil sonuçta. Zaten sitede çok aktif bir katılımın var. Zemin ve şartlar müsait yani :D

OzzY
09/01/2007, 20:52
Ozzy sınava hazırlanacağı için ilgilenemeyecek sanırım daha fazla! Haklı da... Yıldıray, eğer zahmet olmazsa sen üstlensen şu işi!.. Ne dersin?
zaten bu işi komple alın demiyorum bu konuda yaptığım pek bişey yok zaten gerekirse eft yapıyorum ve gelen eftleri listeliyorum sadece bunların kontrolu.