PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : puntomu yeni aldım yardım...

erimergin
27/07/2011, 18:34
arkadaşlar
benim aklımda punto yoktu ama bir tavsiye üzerine yeni aldım ve 1 haftada memnun kaldım yanlız bana yardım edin
bu teyp tuşları neden soyuluyor ne yapmam lazım tuştakımı bulunurmu ?
birde bu kumandadan cam açma yada far yakma kapatma özelliği yüklenirmi benimkinde yok başka bilmediğim bilgisayarında bir işlem falan yapılıyormu
bilen varsa yardım ederse sevinirim ayrıca kitapcıkta yok satan koymamış içine
şimdiden teşekkür ederim ....

StrawBeeRy
27/07/2011, 18:39
öncelikle hoşgeldiniz hayırlı olsun kazasız belasız kullanın..sorularınıza gelince çok zor sorular sormuşsunuz :)

1-teyp tuşları neden soyuluyor?herkeste oluyor zamanla soyuluyor şuana kadar önüne geçen yok.fakat 110-120 liraya tuş takımı değiştiren arkadaşlarımız vardı onlar yardımcı olabilirler..
2-o dediğiniz özelliklerden cam açma kapamayı puntonun emotionları hariç hiçbirinde yok diye biliyorum. alarm sistemi yapanlar hallederler orası kolay.ama far olayı ayrı bir boyut sağlam bir elektrikçi halleder diye düşünüyorum

Ziyaretci046
27/07/2011, 18:40
kazasız belasız kullanın istanbulda bosch servisi 80 tl yapıyor o yazılım yükleme olayı zor

ecosi26
28/07/2011, 07:56
Hayırlı uğurlu olsun zevkli ve güvenli kullanımlar dilerim

cck1
28/07/2011, 08:16
Hayırlı olsun kazasız belasız günlerde...

usaymaz
28/07/2011, 11:01
arkadaşlar zaten konuyu açıklamışlar sana bende aracımı 2. el aldım benimde kullanma klavuzum yoktu 444 25 25 nolu müşteri hizmetlerini arayın ruhsattan size şase numarasını soracaklar ordan zaten satan kişi adını söylerler aramışkende aracı kendi adınıza kayıt ettirirsiniz ve kullanma klavuzunu istersiniz , kullanma klavuzu tarafınıza kargo ile ücretsiz ulaştıyorlar bana 4 iş günü içersinde fıat tan ulaştı. bilgilerinize

ZAK1980
28/07/2011, 11:04
Forumda gplerın kullanım kavuzunun lınkı paylasıldı pdf olarak pc nıze ındırebılırsınız.
LİNK :
FIAT - fiat.com.tr (https://www.fiat.com.tr/Pages/tr/hakkinda/KullanimKilavuzlari.aspx)

erimergin
01/08/2011, 15:20
herkeze çok teşekkür ederim bu tuş istanbul olmasaymış :D izmirde olaymış 80 tlye hemen değiştirirdim :D